مایکل جردن بود راست Isiah Thomas' توضیح برای پیستون' walk-off کرده است در طول سال تغییر

ما در حال حاضر چهار قسمت به ESPN "آخرین رقص" و یکی از بزرگترین بحث است که پدید آمده است دوباره دادخواهی از "پس

توسط DOSTEMANSALAM در 9 اردیبهشت 1399

ما در حال حاضر چهار قسمت به ESPN "آخرین رقص" و یکی از بزرگترین بحث است که پدید آمده است دوباره دادخواهی از "پسران بد" دیترویت پیستونز " در حال حاضر-بدنام تصمیم به راه رفتن کردن طبقه به شیکاگو بولز در نهایت ضرب و شتم آنها را در سال 1991 کنفرانس شرق نهایی.

به Michael Jordan و بقیه خریداران آن یک unsportsmanlike و خرده واکنش به از دست دادن به یک رقیب.

شنیدن آن از Isiah Thomas در این مستند هر چند آن را فقط به آنچه که تیم های بزرگ را در زمان. به طور خاص, آن چیزی بود که در سال 1988 بوستون سلتیکز را زمانی که آنها از دست داده و به همان کسانی که پیستون است.

Isiah Thomas' walk-off توضیح و مایکل جردن واکنش

توماس' توضیح از "آخرین رقص"

آدریان Dantley بود تیراندازی یک پرتاب آزاد و بوستون سلتیکز راه رفتن در طول بازی. من برداشت [Kevin] McHale و سپس او را به عنوان او در راه رفتن از روی زمین. این است که چگونه آنها در سمت چپ زمین. و برای ما که خوب بود.

دانستن آنچه ما می دانیم در حال حاضر و پس از آنچه که صورت گرفت من فکر می کنم همه ما را متوقف کرد و گفت: "هی تبریک" مانند آنها در حال حاضر. ما باید آن را انجام داد البته ما خواهد آن را انجام داده اند. اما در آن دوره از زمان که فقط چگونه آن تصویب شد.

هنگامی که شما از دست شما به سمت چپ طبقه. که در آن بود.

بنابراین توماس گفت: پیستون آن را نداشت چرا که سلتیکز آن را انجام داده بود به آنها, و آنها نمی دانستند که این امر می تواند یک معامله بزرگ تا پس از این واقعیت است.

زمانی که تولید کنندگان اقدام به اردن نشان می دهد که عقلانی از Thomas فیلم مستند با موضوع خودداری کردند و گذاشته به رقیب خود را قبل از او حتی به تماشای این ویدئو:

"خب من می دانم که این همه bulls---. هر چه او می گوید در حال حاضر شما می دانید آن را واقعی خود را اعمال و سپس. او هم به اندازه کافی به فکر می کنم در مورد آن. یا واکنش عمومی به نیمه خود را تغییر چشم انداز آن است. شما می توانید به من نشان می دهد هر چیزی که شما می خواهید وجود دارد هیچ راه شما می توانید من را متقاعد کند او نیست به یک--یک سوراخ است."

واضح است که اردن هیچ عشق از دست رفته برای توماس. او همچنین ممکن است راست, در مورد Hall of Famer داستان در حال تغییر است.

چه Isiah Thomas گفت: در گذشته در مورد پیستون' walk-off

همانطور که اشاره توسط CBS Sports' پیت بلکبرن توماس خواسته شده است در مورد پیاده روی کردن در گذشته است. پاسخ خود را به طور قابل توجهی تغییر کرده است.

در سال 2013 به دلیل پیستون' walk-off نیست که آن را به سبک آن زمان و چه سلتیکز اما در واکنش به بی احترامی tirades از اردن و گاو نر.

"ما تا به حال سرنگون سلتیکز ما تا به حال سرنگون لیکرز و ما فکر کردیم که ما سزاوار کمی از احترام به عنوان یک قهرمان. هر کس و هر تیم می تواند بازی و عمل مانند پیستون و اتخاذ کردن فلسفه به جز پیستون است.

قبل از گاو جاروب ما در '91, من به یاد داشته باشید به وضوح اردن و Phil Jackson, چرا که آنها جاروب ما در دیترویت آنها رفت و در یک روز و نیم سخنرانی دراز وشدیداللحن در مورد چگونه ما بد بودند برای این بازی چگونه ما مردم بد, چگونه Laimbeer شد یک قاتل. در شهر ما. آنها تا 3-0 و پس از آن آنها تا به حال این کنفرانس مطبوعاتی فقط کاملا بی احترامی ما به عنوان قهرمانان.

آنها در رفت و رفت و برگشت به ما و این تصمیم فقط به راه رفتن کردن ... از آن ساخته شده بود بر روی نیمکت به بازی های پیچ در پیچ پایین."

نه مقدار زیادی از ذکر سلتیکز در آن وجود دارد. اما "آخرین رقص" هم نیست دقیقا ذکر اردن سخنرانی دراز وشدیداللحن در برابر تیم. مانند زندگی است هنگامی که شما در واقع در شارژ از یک فیلم مستند در مورد خودتان.

تغییر ادامه می دهد زمانی که شما رفتن تمام راه برگشت به ماه نوامبر پس از پیاده روی در سال 1991 به عنوان توماس " پاسخ این است که کمی بیشتر خام است.

"از نظر ما راه رفتن دادگاه ما واقعا نمی هر گونه عذر خواهی که چون ما ضرب و شتم. آنها به ضرب و شتم ما کاملا. در آن زمان ما دیوانه ما ناراحت شدند. برای من در حال حاضر اینجا نشسته و می گویند که ما واقعا به آن معنی خواهد بود که یک دروغ چون در آن زمان ما آن را به معنای. آن unsportsmanlike? بله. آن چیزی اشتباه انجام دهید ؟ بله. اما در آن زمان است که راه ما احساس می کنید ؟ آره این شد یک پاسخ عاطفی."

برای من به نشستن در اینجا و در حال حاضر می گویند که ما واقعا معنی نیست که آن را ما احساس نمی کند که در راه خواهد بود که یک دروغ است."

آن را کمی سخت به مربع است که آخرین خط و آنچه توماس گفت: در این مستند.

کل 1991 پاسخ حداقل خطوط با چه Dennis Rodman گفت: در این مستند.

سابق سلتیکز کارمند نیز در زمان موضوع را با توماس' عقلانی در سال 2020 گفت: تصویر خود را از سال 1988 حادثه بود "به سادگی درست نیست" و با توجه به تفاوت بسیار بزرگ بین 1988 سلتیکز و 1991 پیستون است. جان جنینگز با اشاره به سلتیکز در جاده ها و پیستون در خانه بودند.

از بوستون گلوب:

"K. C. و [دستیار مربیان] جیمی راجرز و کریس فورد بودند و همه صحبت کردن در مورد گرفتن بچه از روی زمین از آنجا که ما در Silverdome و شما فقط می تواند بگوید این مردمی آماده بودند به طوفان دادگاه" جنینگز گفت. "است که صادقانه به خوبی آنچه که در مورد. آن را به حال هیچ وجه به انجام با تلاش برای نشان دادن پیستون یا عدم ورزشکاری. واقعا ایمنی از آن بچه ها. من به یاد داشته باشید K. C. اشاره در بچه ها رفتن پایین نیمکت و گفت: "خوب برو به اتاق قفل است.' "

"یکی از ترسناکترین تجربیات تمام زندگی من بود و پس از آن بازی به پایان رسید" جنینگز گفت. "من به معنای واقعی کلمه پشت K. C. به عنوان ما در تلاش برای ایجاد راه ما را به اتاق قفل و شما تا به حال این همه مردم — آن است که یک گنبد ورزشگاه — بنابراین شما تا به حال این جمعیت عظیم و آنها در آینده بر روی کف هیجان و بالا و پایین پریدن. این دیوانه بود. آن را کاملا دوزخ. البته آنها در نهایت ضرب و شتم ما پس از شما آن را دریافت کنید. آن چیز در برابر دیترویت طرفداران. اما من هرگز فراموش کرده ام که احساس در تلاش برای ایجاد راه ما را به اتاق قفل است."

برای آنچه در آن ارزش, توماس عذرخواهی به شهر دیترویت در روز دوشنبه برای آسیب های اعتباری پیاده روی کردن ایجاد شده است. او همچنین سعی کرد دوباره توضیح این تصمیم است.

"در پایین آمدن به عنوان قهرمانان شما باید برخی از احساسات" توماس گفت. "گفت: من این بسیاری از زمان ها به دنبال بازگشت در طول این چند سال داشتیم این فرصت را به آن را انجام دهد همه را دوباره و دوباره, من فکر می کنم همه ما خواهد تصمیم گیری متفاوت است. در حال حاضر من خودم شخصا پرداخت قیمت سنگین برای آن تصمیم گیری است."

"این مایه تاسف است که این اتفاق افتاده اما این که چگونه آن را در طول آن دوره از زمان است."

Isiah Thomas has a lot of explanations for walking off the court against the Bulls. (Photo by Focus on Sport via Getty Images)
Isiah Thomas بسیاری از توضیحات برای راه رفتن در دادگاه در برابر خریداران هستند. (عکس از تمرکز در ورزش از طریق گتی ایماژ)

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن