امارات متحده عربی به نظر می رسد به تاریخ پنجشنبه ماموریت مریخ راه اندازی

امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) قرار است به تاریخ اول شدن ملت عرب به راه اندازی یک فضاپیما به مریخ است.

توسط DOSTEMANSALAM در 24 تیر 1399

امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) قرار است به تاریخ اول شدن ملت عرب به راه اندازی یک فضاپیما به مریخ است. امارات ماموریت مریخ, همچنین شناخته شده به عنوان امید مریخ ماموریت راه اندازی خواهد شد در روز پنج شنبه, جولای 16, و برنامه ریزی شده است برای ورود به مدار اطراف مریخ در ماه فوریه 2021. آن را به جمع آوری داده ها در جو مریخ از جمله در ارتباط بین بالا و پایین لایه های جو و مشاهده چگونگی این تغییرات بین فصل است.

امید فضاپیما وزن 1,500 کیلوگرم (3,307 پوند) از جمله سوخت و کمتر از 3 متر (در حدود 10 فوت) طول ساخت آن در حدود اندازه یک SUV کوچک. آن است که مجهز به سه پنل خورشیدی بال به ارائه تا به 477 وات برق برای شارژ خود باتری.

Emirates Mars Mission
مهندسین Mohammed bin Rashid مرکز فضا کار در امید فضاپیما است. امارات متحده عربی آژانس فضایی

رسیدن به مریخ چالش های مهم برای هر سازمان است. "این یک هدف کوچک" برای رسیدن به مریخ مدار, پیت Withnell, مدیر برنامه در آزمایشگاه برای اتمسفر و فیزیک فضا در دانشگاه کلرادو بولدر و دانشمند در این امید ماموریت توضیح به خبرنگاران در یک کنفرانس مطبوعاتی. "آن را معادل یک کماندار ضربه 21 میلیمتر هدف 1 کیلومتر دور است. پس این است که نه برای ضعف قلب است."

وقتی پرسید که آیا او نگران بود در مورد نتیجه این ماموریت با توجه به هند و اسرائیل اخیر تلاش های شکست خورده در ماه فرود عمران Sharaf, پروژه منجر به این امید ماموریت گفت که حتی اگر این هنر و صنعت موفق به رسیدن به مریخ, ماموریت هنوز هم می شده اند به دنبال. "این یک چالش بزرگ است. آن را مخاطره آمیز است. اما در مورد رسیدن به وجود دارد. برای امارات آن را بیشتر در مورد این سفر و تاثیر. رسیدن وجود دارد یکی از این اهداف است. اما این بدان معنا نیست که این ماموریت شکست خورده است و اگر ما موفق به دریافت وجود دارد," او گفت:.

چگونه به سازمان دیده بان روز پنجشنبه راه اندازی

راه اندازی خواهد گرفت در 1:45 p. m. PT در روز پنج شنبه, جولای 16. شما می توانید به تماشای این رویداد به صورت زنده در امارات متحده عربی آژانس فضایی وب سایت که در آن وجود خواهد جریان با تفسیر به زبان انگلیسی یا عربی. وجود خواهد داشت یک ویدیو فقط نسخه بدون تفسیر به عنوان به خوبی.

چه امید با هدف کشف

هدف از امید است برای جمع آوری داده ها در جو مریخ به دنبال در هر دو بالا و پایین اتمسفر و چگونه این دو تعامل و تغییر در طول فصل. ماموریت های دیگر را در این موضوع اگر چه امید خواهد بود غیر معمول که در آن جمع آوری پهن تر و از نظر جو در سراسر این سیاره و در طول زمان.

"این ماموریت مکمل است که برای ماموریت های دیگر گفت:" سارا Al امیری, امارات متحده عربی وزیر امور خارجه پیشرفته علوم است. "قبل [مرس] ماموریت مدار خود عمدتا قفل شده در یک زمان محلی بنابراین آنها ضبط درک پایین تر جو مریخ در یک زمان خاص از این ماموریت است. و ماموریت های دیگر نیز به دنبال جوی فرار.

این هنرمند مفهوم را نشان می دهد ناسا فضاپیمای MAVEN و اندام مریخ است. پرواز فضایی گودارد ناسا در مرکز

"آنچه در این ماموریت می کند, آن را فراهم می کند ما با درک کامل از جو مریخ در طول روز پس از آن را پوشش می دهد تمام مناطق مریخ در تمام زمانها. و این است که یک درک جامع است که پر در شکاف از تغییرات در طول زمان از طریق فصول مختلف در طول کل سال است."

این ماموریت را به طور همزمان بررسی اتمسفر از دست دادن این روند که از طریق آن گاز موجود در جو از دست داده و به فضای بیرونی است. آن را در حرکت از هیدروژن و اکسیژن به فضا اجازه می دهد که همبستگی از این اتمسفر از دست دادن داده ها در فعالیت آب و هوا در پایین جو است. این پر کردن شکاف ها در دانش در مورد جو مریخ Al امیری گفت: تکمیل سایر تحقیقات انجام شده توسط پروژه های ناسا را MAVEN.

آنچه اتفاق می افتد در روز راه اندازی

به این امید که فضاپیمای راه اندازی خواهد شد از Tanegashima مرکز فضایی در کاگوشیما استان جنوب غربی و ژاپن در یک میتسوبیشی MH-IIA موشک.

هنگامی که آن را طول می کشد خاموش از زمین, راه اندازی خودرو شروع خواهد شد با اشاره به دور از مریخ است. این است که با توجه به حفاظت از سیاره ای مورد نیاز است که دولت که ناخواسته سخت افزار نباید ارسال به یک سیاره دیگر به عنوان آن می تواند به طور بالقوه آلوده این منطقه است.

مسئله این است که هر دو فضاپیما و راه اندازی خودرو در ادامه همان عنوان در ایستگاه فضایی محیط فضا است. برای دریافت این فضاپیما اما نه از راه اندازی خودرو به مریخ راه اندازی نقاط دور از این سیاره است. پس از جدایی این دو فضاپیما با استفاده از آن پیشرانه به انجام تنظیمات تا زمانی که آن را با اشاره در مسیر درست به سوی مریخ.

Artist's impression of the Hope spacecraft in orbit around Mars
هنرمند برداشت از امید فضاپیما در مدار اطراف مریخ است. دولت از رسانه های دبی, دفتر

حدود یک ساعت پس از پرتاب این فضاپیما را جدا از پرتاب و در حدود شش تا هشت ساعت پس از جدایی این فضاپیما را اعزام خود پانل های خورشیدی. این پانل ها پس از آن نیاز به تنظیم شود به طوری که آنها به سمت خورشید و می توانید شروع به جمع آوری قدرت.

حدود 30 دقیقه پس از جدایی کنترل زمین قادر خواهد بود برای تماس با این فضاپیما برای اولین بار از طریق یک آنتن در مادرید است که بخشی از اعماق فضا ارتباطات شبکه سیستم. مرکز عملیات در دبی خواهد شد و سپس قادر به کنترل این فضاپیما از راه دور.

از این نقطه کنترل را با استفاده از امید را کنترل واکنش پیشرانه به ایجاد ثبات در هنر و صنعت و از آن خواهد شد در راه خود را به سیاره سرخ.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب