DoorDash چهره دعوی از سان فرانسیسکو دا بیش از کارگر, طبقه بندی

hapabapa via Getty Images سان فرانسیسکو دادستان منطقه Chesa بودین واصل طرح دعوی در دادگاه در

توسط DOSTEMANSALAM در 28 خرداد 1399
DoorDash
hapabapa via Getty Images

سان فرانسیسکو دادستان منطقه Chesa بودین واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر DoorDash در خود عبارت "به طور غیر قانونی misclassifying کارکنان به عنوان پیمانکاران مستقل." کالیفرنیا مقامات شده اند قرار دادن فشار بر شرکت هایی مانند DoorDash Uber و Lyft برای طبقه بندی کارگران خود را به عنوان کارکنان — با حقوق حداقل دستمزد و اضافه کاری ، مرخصی استعلاجی و موظف می شکند — همیشه پس از مجمع لایحه 5 (AB5) به قانون امضا شده بود و در اثر ژانویه 1st.

پشت در کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا شکایت کرد Uber و Lyft برای یک دلیل مشابه: misclassifying رانندگان به عنوان پیمانکاران به جای کارکنان. کالیفرنیا خدمات عمومی کمیسیون نیز به تازگی حکم داد که سوار-نقطه رانندگان باید طبقه بندی شده به عنوان کارکنان. در ضمن کسانی که شرکت تحت پیگرد کالیفرنیا و بودجه رای گیری, اندازه گیری, در تلاش برای جلوگیری از AB5 و آن را قانونی برای برنامه های مبتنی بر خدمات پرسنل به کار به پیمانکاران است.

به عنوان TechCrunch , یادداشت ها, شرکت ها باید پاس آنچه به نام "ABC آزمون" (PDF) قادر به از نظر قانونی طبقه بندی کارگران به عنوان پیمانکاران. آنها باید ثابت کند که کارگران از مستقیم خود را کنترل و انجام کار های دیگر خارج از حوزه کسب و کار خود را. کارگران خود را نیز باید "درگیر در یک به طور مستقل تاسیس تجارت و شغل و یا کسب و کار از همان طبیعت به عنوان کار انجام می شود" برای آنها. بودین می گوید DoorDash کارگران نمی عبور از آزمون.

در طرح دعوی در دفتر دادستان کل اعلام کرد:

"DoorDash را misclassification از کارگران شد و بدون اشتباه, اما به جای محاسبه شده و تصمیم به کاهش هزینه های انجام کسب و کار در هزینه بسیار کارگران ارائه های اصلی شرکت خدمات تحویل: تحویل کالا از تجار و مصرف کنندگان است."

همانطور که برای DoorDash جهانی سر از سیاست عمومی حداکثر Rettig تاکید کرد چگونه این شرکت فراهم می کند فرصت درآمد در طول بیماری همه گیر در یک بیانیه فرستاده شده به ماموریت های محلی:

"حالا بیشتر از همیشه کالیفرنیا از تمام جنبه های زندگی نگاه کنید به DoorDash برای انعطاف پذیر, سود فرصت های کاری به طور متوسط چند ساعت در هفته است. در طول همه گیر DoorDash حمایت کرده است Dashers روشن و خاموش جاده با ایمنی تجهیزات پزشکی از راه دور, درآمد, جایگزینی, و بیشتر. امروز اقدام به دنبال مختل کردن خدمات ضروری Dashers ارائه, رقص برهنه کردن صدها نفر از هزاران نفر از دانش آموزان و معلمان و پدر و مادر و بازنشستگان و دیگر کالیفرنیا از کار ارزشمند فرصت محروم رستوران های محلی از به شدت مورد نیاز, درآمد و ساخت آن را سخت تر برای مصرف کنندگان به دریافت مواد غذایی, مواد غذایی و سایر ملزومات با خیال راحت و قابل اعتماد. ما را به ادامه ارائه Dashers انعطاف پذیر فرصت درآمد آنها می گویند آنها می خواهند در این زمان به چالش کشیدن."

در این مقاله: Doordash, پرونده های حقوقی, سان فرانسیسکو, کالیفرنیا, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب