کردن اجسام را بلند پروازانه EV وعده ممکن است به صنعت یک پرش شروع

سوار-نقطه شرکت کردن اجسام را بلند تعهد خود را به سوئیچ کل ناوگان به خودروهای الکتریکی تا سال 2030 ممکن است ب

توسط DOSTEMANSALAM در 2 تیر 1399

سوار-نقطه شرکت کردن اجسام را بلند تعهد خود را به سوئیچ کل ناوگان به خودروهای الکتریکی تا سال 2030 ممکن است بلند پروازانه اما می تواند یک شات در بازو برای EV صنعت آن را به عنوان تلاش برای مقابله با پاندمی های مربوط به شکست است.

سان فرانسیسکو-بر اساس Lyft که در عمل در بیش از 650 شهرستانها در سراسر شمال امریکا اعلام کرد این امر انتقال به تمام الکتریکی تا سال 2030 گفت: سال خواهد "به تاریخ به عنوان یک نقطه عطف برای نوع بشر است." Lyft — دومین سوار-های شرکت در ایالات متحده — نیز اذعان کرد در آن شرکت متعهد است که سیاست های دولت تغییرات بسیار مهم برای انتقال تمام اتومبیل های خود را به EVs تا سال 2030.

مت پترسون مدیر عامل لس آنجلس Cleantech انکوباتور, گفت:, "کردن اجسام دارای تکیه در مقابل دیگران در درجه اول Uber واقعا نوآوری با وسایل نقلیه الکتریکی."

"این یک سیگنال مهم بازار است که ارزش اقتصادی آینده هستند گفت:" روند دیجیتال. "سوخت هزینه های بسیار کمتر است. با ساکت تر سوار کمتر لرزش سالم به طور کلی تجربه آن را نه فقط در ریه ها از مردم در جاده ها است."

آزادی مطبوعات از Lyft این مورد برای پیشگام عمل در میان جهانی همه گیر اقتصادی سرایت ناآرامی های سیاسی و فاجعه زیست محیطی.

"به جای سرپا ایستادن کردن و سوار کردن COVID-19 ما تصمیم به ایستادن و سرعت بخشیدن به تلاش های ما برای رسیدگی به بحران آب و هوا" شرکت گفت.

با کمک از محیط زیست دفاع صندوق, غیر انتفاعی, گروه حمایت کردن اجسام امیدوار به کاهش مصرف گاز بیش از یک میلیارد گالن. یک کاغذ سفید کردن اجسام این هفته منتشر شده معتقد است که تمام شبکه حمل و نقل شرکت ها باید کاهش ردپای کربن.

جان زیمر شرکت رئیس جمهور گفت: Lyft فشار را وادار دیگر حمل و نقل و تحویل و اجاره ماشین دهندگان به همان حرکت می کند.

'عمده فشار برای کمک به رانندگان

هزینه EVs و باتری که قدرت آنها همچنان به پایین رفتن می گوید: ریچارد Ezike یک تحرک متخصص در شهری موسسه تحقیقات به عمل آزمایشگاه.

"این شرکت می داند که این [2030 هدف] نیاز به یک عمده فشار به رانندگان کمک این انتقال" Ezike گفت: روندهای دیجیتال. "شما نمی خواهید برای دیدن بسیاری از رانندگان استفاده شخصی خود پول برای خرید وسایل نقلیه الکتریکی."

Ezike توضیح داد که ابتکار عمل را موفقیت بستگی به گسترش سریع-ایستگاه های شارژ و ادامه اعتبار مالیاتی در دولت فدرال و دولت در سطح, در علاوه بر این به افزایش تولید توسط خودروسازان.

در 10 سال دوره گذار Lyft را بیان درایو برنامه اجازه خواهد داد که برخی از رانندگان به اجاره اتومبیل های برقی از شرکت در ازای رانندگی یک تعداد معینی از ساعات کار هفتگی.

Ezike گفت که Lyft, تصمیم برای پایان دادن به آن جبران کربن برنامه, اما, "بالا بردن ابرو و فریاد می زند."

او همچنین گفت: این شرکت در تلاش برای رفع coronavirus مستند مربوط به مشکلات مالی "مزمن unprofitability" و مسائل قانونی در اطراف طبقه بندی مناسب از رانندگان.

"اما خط پایین این است که آن را همه چیز در مورد راننده گفت:" Ezike این ادعا مصرف کنندگان خواهد نگرانی بیشتر در مورد نقطه قیمت مناسب شارژ و اضطراب محدوده.

شلی فرانسیس از بنیانگذاران شرکت مشاوره EVNoire گفت: "EVs در حال حاضر در قیمت برابری با سوخت فسیلی در وسایل نقلیه مانند [جدید] هوندا یا تویوتا کمری."

او همچنین گفت: روند دیجیتال که "rideshares می توانید ایجاد تراکم اضافی و آلودگی اما اگر شما انتقال به پاک کردن [یا] وسایل نقلیه الکتریکی شما آدرس آلودگی موضوع در حالی که هنوز ارائه امن و مقرون به صرفه خدمات حمل و نقل."

'شیب صعود'

EVs را فوری ترین حس برای کردن اجسام متراکم تر در شهرهایی مثل نیویورک و سان فرانسیسکو که در آن رانندگان ورود بسیاری از سواری بدون مقدار مسافت پیموده شده گفت: Bruno Sarda, شمال امریکا, رئیس جمهور برای آب و هوا افشای گروه CDP.

او گفت: روندهای دیجیتال که روز چهارشنبه اعلام شد "واقعا دلگرم کننده نشانه به خصوص در وسط — رک و پوست کنده نیست زمان زیادی را برای کسب و کار است."

"وجود دارد مقدار زیادی از بهانه ای برای شرکت به تفنگ-خجالتی در حال حاضر" Sarda گفت. "این برد و من اعتقاد دارم که هر کس دیگری را به دنبال دارد."

Sarda اضافه شده است که انواع بسیاری از شرکت ها با شرکت ناوگان — Verizon به عنوان مثال — خواهد بود مجبور به پرش بر روی ارابه موسیقی به عنوان Lyft راه را.

همکاری با شهرستانها کلیدی می تواند به مراتب بهتر حمل و نقل اکوسیستم در زمانی که مردم در حال تلاش برای حرکت دوباره.

نیک نیگرو بنیانگذار اطلس سیاست عمومی اتاق فکر گفت که جدید EV ثبت نام در بخش اول از این سال کاهش یافت و فقط 11 درصد و حتی در حالی که کل بخش خودرو پایین است 22 درصد از 2019 سطوح.

او شک و تردید باقی می ماند اما امیدوار کردن اجسام آرمان با اشاره به "شیب صعود" مورد نیاز برای رسیدن به کامل برق.

"آنها سزاوار حمایت در حال حاضر از سیاستگذاران برای کاهش هزینه در صف مقابل ارزش اقتصادی برای کوتاه مدت و ساخت قوی شارژ زیرساخت برای دراز مدت" نیگرو گفت.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن