چگونه به سازمان دیده بان آتلانتا آنلاین: سازمان دیده بان Donald Glover ضربه سری کمدی به صورت رایگان

اگر نه برای آن بسیار عالی قسمت اختصاص داده شده به Juneteenth به تنهایی, شما باید به سازمان دیده بان آتلانتا به

توسط DOSTEMANSALAM در 7 تیر 1399

اگر نه برای آن بسیار عالی قسمت اختصاص داده شده به Juneteenth به تنهایی, شما باید به سازمان دیده بان آتلانتا به دیدن Donald Glover را استادانه خلاقیت در عمل است. گلوور ایجاد شده و در حال حاضر همکاری می نویسد: و ستاره محبوب سریال کمدی است که برای اولین بار در FX در سال 2016 است و طرفداران و منتقدان آواز ستایش خود را. نشان می دهد به شرح زیر Glover شخصیت, کسب درآمد به عنوان او را برمی گرداند به زادگاه خود آتلانتا و شروع به کار به عنوان یک مدیر برای up-and-coming رپ Paper Boi. نه تنها آن قسمت مساوی خنده دار و متحرک, اما آن را نیز تنها دو فصل طولانی ساخت آن کامل نیش اندازه شراب خواری در قرنطینه. در اینجا چگونه به سازمان دیده بان آتلانتا آنلاین.

ایجاد شده توسط: Donald Glover
بازیگران: Donald Glover, برایان Tyree هنری Lakeith Stanfield, Zazie Beetz
تعداد فصل: 2

سازمان دیده بان رایگان در Hulu

چگونه به سازمان دیده بان آتلانتا آنلاین در ایالات متحده آمریکا

best shows on Hulu Atlanta

Hulu است که قطعا ارزان ترین راه برای جریان هر دو فصل از آتلانتا. پلت فرم ارائه می دهد یک ماه آزمایشی رایگان برای کاربران به دنبال سعی کنید از محتوای کتابخانه و تصمیم بگیرید که اگر آنها باید متعهد. اشتراک را می توان به راحتی لغو شد در دادگاه نتيجه اما شما هنوز هم باید گزینه ای را برای ادامه خدمات فقط 6 دلار در هر ماه اگر شما را انتخاب کنید. متناوبا, شما می توانید از آگهی وقفه توسط امید بستن برای 12 دلار در هر ماه اشتراک به جای. اما پس از آتلانتا تنها ساخته شده 21 نیم ساعت قسمت تا کنون آن خواهد بود دشوار است برای گرفتن تمام نشان می دهد در آزمایشی رایگان 30 روز پنجره.

آتلانتا نیز برای خرید در دسترس در آمازون نخست سرویس ویدئو. متاسفانه این سری نیست streamable با پرداخت اشتراک ماهانه طرح است. به جای آن شما باید به هر دو پرداخت توسط این قسمت یا فصل است که هر یک به ترتیب هزینه $3 و $20. اگر چه این ممکن است صدا گران نیست یک توافق بد با توجه به این که تنها دو فصل و 21 قسمت به گرفتن تا کنون.

اگر شما می دانید که شما دنبال آن هستید به تماشای تمامیت اول دو فصل و نمی خواهید به پرداخت 20 دلار برای هر نخست, شما می توانید خرید iTune را بسته بسته نرم افزاری. این شامل هر دو فصل از آتلانتا فقط برای $35 است که صرفه جویی در شما $5.

هر دو FX و Glover باید طعنه که نشان می دهد بسیار پیش بینی سوم فصل آینده است, اگر چه آنها هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده برتر تاریخ. اما پس از فصل 2 پخش آخرین قسمت در سال 2018 قدیمی طرفداران و اخیر bingers نشان می دهد می توانید بقیه مطمئن باشید که Glover ارائه خواهد شد یک فصل جدید در آینده نزدیک.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران' توصیه های

آخرین مطالب