Digimon Adventure طعنه بزرگ آن بد با ایجاد یک جدید کانن

یکgumon Taichi, Piyomon و Sora یادگیری در مورد تاریخ دنیای دیجیتال.تصویر: تویی انیمیشنبرای همه از Digimon Adve

توسط DOSTEMANSALAM در 19 تیر 1399
Agumon, Taichi, Piyomon, and Sora learning about the history of the Digital World.
یکgumon Taichi, Piyomon و Sora یادگیری در مورد تاریخ دنیای دیجیتال.
تصویر: تویی انیمیشن

برای همه از Digimon Adventure راه اندازی مجدد's روایت شباهت به انیمیشن اصلی است که آن را بر اساس این سری جدید بوده و با دقت معرفی عناصر منحصر به فرد به گفتن داستان در مورد کودکان انسان همکاری با Digimon برای نجات دنیای دیجیتال.

تبلیغات

در حالی که راه اندازی مجدد را هنوز به طور کامل معرفی تمام شخصیت های مهم آن را در حال حاضر به طعنه از تعدادی از تحولات که نمی pop up در اصل تا حد زیادی بعد از آن قسمت و فیلم در این سری مانند روند که از طریق آن Digimon می توانید فیوز با هم در جهت تکامل و چگونه در شرایط مناسب یک Digimon اقدامات در دنیای دیجیتال می تواند جدی و تاثیر مخربی در جهان واقعی است.

اما Digimon Adventure's جدید ترین قسمت بالا برده و ریسک قابل توجهی ایجاد تماما عناصر جدید به آن افسانه در حالی که همچنین nodding به منبع مواد در رمان راه است که واقعا چکش صفحه اصلی چگونه انیمه جدید است که در نهایت رفتن به پایان رسید تا رفتن در چیزی است که از یک مسیر متفاوت است.

تبلیغات

Illustration for article titled iDigimon Adventure /iTeased Its Big Bad by Establishing a Wild New Canon
تصویر: جیم کوک

هر چند قسمت اولیه طرح بر Koushiro و شریک زندگی خود را Digimon Tentomon تقویت اوراق قرضه خود را در میان یک مبارزه در برابر گروهی از کوسه مانند هیولا بودن دستکاری شده توسط یک نیروی مرموز, "مقدس Digimon" همچنین در پاسخ تعدادی از سوالات که همه از انتخاب کودکان شده اند خانههای گلی خالی بیش از آغاز سفر خود را. در حالی که Koushiro و Tentomon مشغول مبارزه برای زندگی خود را در داخل یک نهنگ Digimon معده Taichi و سو پیدا کردن خود را کشیده به مرموز نور ناشی از یک شناور قلم در مرکز یک خراب ساختار است که باعث می شود هر دو از خود Digivices درخشش در پاسخ.

بسیار به کودکان تعجب زمانی که آنها رویکرد پر, آن شروع به تبدیل به یک بالدار Digimon به نام Valdurmon که نه انسان و نه شرکای خود را تشخیص دهند اما بینندگان ممکن است به یاد بیاورید از الهی پرنده در ظاهر مختلف Digimon بازی های ویدئویی است. Valdurmon آن طول می کشد بر خود را به توضیح است که کودکان مانند Taichi جق زدن و Koushiro در واقع به جای توسعه های جدید در بزرگتر اتفاقات در دنیای دیجیتال است که در یک محل است که در واقع نه ایجاد شده توسط انسان است. در حالی که برخی از انسان ها ممکن است در حال حاضر قادر به عبور به دنیای دیجیتال و Digimon به دنیای انسان با گسترش مخابرات سیستم Valdurmon جزئیات چگونه دنیای دیجیتال خود را predates انسان-ساخته شده معماری اینترنت و محاسبات مدرن.

تبلیغات

Agumon, Taichi, Piyomon, and Sora learning about the great war.
Agumon Taichi, Piyomon و Sora یادگیری در مورد جنگ بزرگ.
تصویر: تویی انیمیشن

قبل از این کودکان قادر به سفر به دنیای دیجیتال Valdurmon— در کنار ناوگان کلاسیک فرشته Digimon مانند Cherubimon, Ophanimon و Seraphimon—برپا جنگ در برابر نیروهای تاریکی با کمک یک گروه خاص انتخاب شده Digimon ارائه شده در چشم انداز به Taichi و Sora به عنوان سایه ای از آنچه به وضوح مگا اشکال Digimon Adventures' شریک هیولا. به عنوان Valdurmon میسازد تمام این پروژه ها و تصاویری از گذشته برای کودکان به شاهد Agumon و Piyomon نمی تواند خود را جلوگیری از گریه چرا که در برخی از سطح آنها هر دو می دانیم که آنها متصل به هیولا افسانه ای که مبارزه در این جنگ جان خود را بخشی از یک بزرگتر چرخه از وقایع است که خود را تکرار.

تبلیغات

در گذشته Digimon سری تقریبا همیشه خود را گرفته شیرین برای ذخیره کردن تمام کارت روی میز و شیرجه رفتن به پیچیده و عمیق افسانه هاو روایات قومی تعریف می کند که عناصر قهرمانان' سفر است که آنها نمی تواند به طور کامل درک تا زمانی که این داستان را تقریبا هر چند. جدید Digimon Adventureبا این حال به نظر می رسد کاملا راحت رفتن توپ به دیوار با این فرض که بینندگان خواهد بود قادر به نگه دارید تا با آن سریع سرعت و متراکم افسردگی از اطلاعات است. حتی اگر Digimon Adventure's پرتاب جدید طرح امتیاز به مخلوط در سرعت فوق العاده خطرناک آن است که مطمئن شوید که برای نگه داشتن فقط به اندازه کافی از داستان های قدیمی دست نخورده آن را تشخیص—همانگونه که در واپسین لحظات در "مقدس Digimon" هنگامی که Devimon اول قابل توجهی تبه کار انتخاب کودکان تا کنون با آن مواجه می سازد اولین حضور خود را.

اما عمیق تر ما به Digimon Adventureبیشتر آشکار می شود که آنچه در آینده به احتمال زیاد به چیزی منحصر به فرد به این شعبه خاص از این بزرگتر Digimon حق رای دادن است که دقیقا آنچه شما می خواهید از یک راه اندازی مجدد است که می داند که خالص نوستالژی نیست به اندازه کافی برای گفتن یک داستان خوب.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن