FBI قدرت به Warrantlessly Seize Your تاریخچه مرور وب ممکن است لولا در یک دموکرات

Rep. جری Nadler (D-NY) نشسته بین Rep. آدام شیف (D-CA) و تشکر. Zoe Lofgren (D-CA) در وزارت امور خارجه این اتحاد

توسط DOSTEMANSALAM در 31 اردیبهشت 1399
Rep. Jerry Nadler (D-NY) sits between Rep. Adam Schiff (D-CA) and Rep. Zoe Lofgren (D-CA) at the State of the Union on February 4, 2020 in Washington, DC.
Rep. جری Nadler (D-NY) نشسته بین Rep. آدام شیف (D-CA) و تشکر. Zoe Lofgren (D-CA) در وزارت امور خارجه این اتحادیه در فوریه 4 سال 2020 در واشنگتن, DC.
عکس: ماریو تاما (گتی)

جمهوری خواهان و دموکرات ها کاملا اشغال شده در یک مبارزه بر آینده حریم خصوصی در امریکا می گویند که حمایت عمومی از خاص و با نفوذ دموکرات خواهد بود به احتمال زیاد به اندازه کافی برای تضمین رای گیری هفته آینده در اصلاحیه برای جلوگیری از ماموران فدرال از تصرف آمریکایی در وب مرور بدون حکم.

تبلیغات

با حواس پرتی از یک بیماری همه گیر مهلک و بیشتر اقتصادی تخریب بلندی زیادی در واشنگتن یک گروه دو حزبی از نرم افزار-حریم خصوصی هم پیمان شده اند زحمتکش از راه دور و پشت صحنه به حد FBI استفاده از نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند (FISA) در دفاع از آمریکایی ها آزادی. و در حالی که قدرت اثر چنین تغییر خواهد در حال حاضر به نظر می رسد به بقیه مستقیما در دست مجلس نانسی پلوسی منابع در پشت تلاش بر این باورند دیگر نماینده مجلس صدای کلیدی است برای هل دادن اصلاحات بیش از پرتگاه: رئیس قدرتمند قضایی مجلس کمیته Rep. Jerrold Nadler.

Nadler اصلی حمایت از ایالات متحده آمریکا آزادی عمل با عبور نمود از سال 2020 و کمیته اولیه صلاحیت در FISA.

تبلیغات

مجلس سنای آمریکا رای دادند و در هفته گذشته برای بازگرداندن سه ابزار نظارت از طریق این لایحه است که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان مهم به اف بی آی امنیت ملی تحقیقات. آنها شامل اجازه می دهد که اف بی آی به دست آوردن "سوابق کسب و کار" در بخش 215 از USA Patriot Act; "غربت wiretaps" برای مقابله با فرار از تاکتیک های تروریست ها که با استفاده از "سوز" تلفن های همراه و لپ تاپ; و اعطای این قدرت به استراق سمع در اصطلاح lone-wolf تروریست ها بدون بستن آنها را به یک قدرت خارجی و یا شناخته شده گروه های تروریستی است.

آخرین چهارشنبه هر دو حزب اصلاح است که باید مورد نیاز فدرال عوامل برای به دست آوردن یک حکم قبل از خواستار مرور اینترنت و جستجو در تاریخ از آمریکایی ها تلقی می شود "" مربوط به امنیت ملی بررسی سقوط یک رای خجالتی از مذاکره 60 رای آستانه. چهار سنا قانونگذاران بودند و نه حضور فیزیکی برای رای دادن در Wyden-Daines متمم (به نام بعد از آن نویسندگان سنسور. Ron Wyden یک دموکرات و استیو Daines یک جمهوری خواه) و به سادگی مشخص شده وجود ندارد. یکی از آنها دیابت پتی موری, دموکرات, عزاداری سیاسی که او را حمایت کرده اند متمم اما گیر کرده بود در هواپیما محدود برای کنگره در آن زمان است.

حریم خصوصی بازها در کنگره با این وجود ادعا کرد یکی دیگر البته کوچکتر پیروزی: تصویب اصلاحیه معرفی شده توسط سنسور. مایک لی و پاتریک لیهی جمهوری خواه و دموکرات بود. لی-Leahy اصلاح خواهد اضافه مستقل مشاوران با آزادی های مدنی تخصص به راز دادگاه FISA به خصوص برای موارد مربوط به متمم اول قانون اساسی فعالیت است. این امر بیشتر بتوانند به صورت یک نیاز است که ماموران فدرال عرضه دادگاه با تمام exculpatory شواهد در اختیار داشتن آن—چیزی FBI موفق به انجام آن در حال حاضر-بدنام بررسی کارتر, صفحه سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور که اف بی آی بود آگاه شده بود یک منبع برای آژانس اطلاعات مرکزی.

تبلیغات

عبور از Lee-Leahy متمم به معنای ایالات متحده آمریکا آزادی با عبور نمود قانون به رهبری بود و به دست رهبران دموکرات در مجلس که قبلا در—و ظاهرا نادرست—اظهار داشت که تنها خود را "به دقت مذاکره لایحه اصلاحات از FISA" می تواند غالب در هر دو مجلس.

به گفته یک منبع از اعضای مجلس قوانین کمیته به ریاست رئیس جورج مک گاورن, مارس تشکیل اوایل جمعه شب به تصمیم می گیرید اگر این لایحه می تواند اصلاح شود بیشتر است. یک رای در این لایحه پیش بینی شده است تا پایان هفته آینده.

تبلیغات

تا به حال آن را تلاش ایران نمی توانست رقابت برای نتیجه بهتر. جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا گذشت نزدیک به حریم خصوصی قرار است که آمریکا آشکارا به مخالفت با, ظاهرا تحت این باور است که میچ مک کانل ، رهبر اکثریت سنا هرگز آن را اجازه می دهد. و حتی اگر 27 جمهوریخواهان رای دادند در برابر Wyden-Daines متمم سرزنش کرده است تا حد زیادی کاهش یافته در اعضای دموکرات حزبی وجود ندارد و در رای دادن از جمله بهداشت ، برنی ساندرز که محل نگهداری در زمان باقی می ماند یک رمز و راز است.

تبلیغات

جمهوری خواه و دموکرات مشاوران اعطا گمنامی به صحبت رک و پوست کنده در مورد FISA مذاکرات به تصویر کشیده Nadler به عنوان تکیه گاه اضافی برای اصلاحات. نیویورک کنگره که منطقه شامل مرفه به بالا-درآمد بخش هایی از منهتن و بروکلین تعطیل مرکب, محلی تلاش برای اصلاح خود FISA لایحه در اواخر فوریه. هفته گذشته سنا رای اما به نظر می رسد باید محروم دموکرات ها از خود خسته توجیهی برای انفعال در حریم خصوصی—به اصطلاح "مک کانل موانع."

سه خانه کارکنان با دانش قوه قضائیه روند که نشان دهنده هر دو طرف اصرار داشت که حمایت عمومی توسط Nadler برای Wyden-Daines اصلاح خواهد به احتمال زیاد قرار داده و این مجلس در یک موقعیت مخاطره آمیز سیاسی است. روز دوشنبه بیش از 50 سازماناز جمله اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در این NAACP و FreedomWorks, نام پلوسی به معرفی Wyden-Daines. او در عین حال به موضوع پاسخ.

تبلیغات

در حالی که پلوسی است vocally حمایت اصلاح برخی از Patriot Act بحث برانگیز ترین مقررات برای بیش از یک دهه منابع گفت که او ممکن است بی سر و صدا در مخالفت با آن تلاش ها در حال حاضر به طور بالقوه در دستور House Permanent Select Committee on Intelligence که جامعه اطلاعاتی لابی برای حفظ و افزایش قدرت خود را.

تمام منابع تاکید کردند که در موقعیت به حدس و گمان در پلوسی تفکر.

تبلیغات

خانه نسخه Wyden-Daines اصلاح—cosponsored توسط دموکرات در کنگره Zoe Lofgren و جمهوری خواه در کنگره وارن Davidson—کشته شد توسط رهبران دموکرات در ماه فوریه است. به طور خاص Nadler لغو قضائیه جلسه کمیته در فوریه 26 بعد از Lofgren ارائه نسخه خود را از Wyden-Daines. یک داستان سیاسی طرفدار همان روز دوخته سرزنش به طور کامل در Lofgren که متمم آن گزارش شده بود "در آخرین دقیقه مانور" است که "تهدید به نزول" ماه کار می کنند.

یکی سیاسی جیر ادعا کرد که Lofgren بود "در مورد به منفجر کردن خانه را FISA تمدید بسته بود که با دقت مذاکره برای ماه" که به حمایت از هر دو Nadler و خانه هوش رئیس کمیته Adam Schiff.

تبلیغات
Illustration for article titled FBI Power to Warrantlessly Seize Your Web Browsing History May Hinge on a Single Democrat

هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات کارکنان ضروری به مذاکرات رنگ سیاسی به حساب به عنوان اشتباه. یک جدول زمانی از حوادث مشترک با Gizmodo که وارد شده بود از یادداشت ها و ارتباطات بلافاصله پس از داستان زد نشان داد که Lofgren و متحدان او بود درخواست شده Nadler کمیته برای متن لایحه خود را پس از 10 فوریه بود و نشان داد Lofgren علاقه دنبال اصلاحات.

تبلیغات

درخواست نسخه از این لایحه بودند بارها و بارها رد شده است. Lofgren کارکنان بنا به گزارش رسیده دوباره در 12 فوریه گفت که اگر به تصویب رسید و در قالب اصلاحات بخش هایی از لایحه خود را کمک خواهد کرد را نظارت مجدد مجوز و حتی بیشتر در آینده. قوه قضائیه کمیته تبدیل بیش از یک کپی از لایحه در 13th اما گفت: "قابل تجدید نظر" در کار می کند. دوباره در 19th, مشاوران گفته شد به روز شده, متن آماده نیست.

تبلیغات

با توجه به جدول زمانی از نویسندگان Lofgren-Davidson متمم نمی خواهد دیدن متن تا سهشنبه, مارس 21. منهای تعطیلات آخر هفته که به کارکنان تقریبا 24 ساعت برای کار با شورای قانونگذاری به پیش نویس اصلاح در راه است که comported با متن Nadler لایحه. آن را به دست قوه قضائیه کمیته که صبح روز سه شنبه 24 ساعت قبل از نشانه گذاری شنوایی که مورد نیاز است.

Lofgren گفت: Gizmodo توسط ایمیل که لی-Leahy متمم تصویب شده توسط سنا بود یک گام نزدیک تر به "درستی حفاظت از آمریکایی ها آزادی های مدنی" و در عین حال روشن بود که کنگره نیاز به رفتن بیشتر است.

تبلیغات

"به طور خاص اکثر آمریکایی ها خود می دانند تاریخچه مرور وب و نمایش داده شد جستجو شامل خصوصی ، اطلاعات شخصی و در عین حال مجلس سنا موفق به منع هوش جامعه از مصرف خود را جستجو تاریخچه و تاریخچه مرور وب بدون حکم," او گفت:. "این Wyden-Daines اصلاح می پرداخته اند و آن را در حال حاضر در خانه مسئولیت برای جلوگیری از این تخلف از آمریکایی ها حقوق."

"من می دانم که آن را هنوز هم در چنگ ماست به عنوان قانونگذاران به فشار برای حریم خصوصی مهم اصلاحات ما نیاز به," او اضافه شده است.

تبلیغات

یک کارمند جمهوریخواه گفت: Gizmodo که دموکرات ها سوخته بودند خود را با برگزاری این جلسه. اشتها برای اصلاحات وجود دارد. نه تنها دموکرات مترقی بال و آزادیخواه خانه آزادی قفقاز از آن پشتیبانی می کند اما بسیاری از جمهوری خواهان—که می تواند در غیر این صورت نمی توان حریم خصوصی hawks—آیا باید مبارزه کرد و در آن با استفاده از آن برای نشان دادن وفاداری خود را به رئیس جمهور تهمت است که آشکارا متهم FBI به جاسوسی در مبارزات انتخاباتی خود.

همان کارمند جمهوریخواه گفت که درست مدنی و آزادی خواهان در ایران می دانستند که این حمایت در واقع اضافه شده به مجلس لایحه را کمی اگر هر چیزی به سپر آمریکایی از جاسوسی توسط خود دولت است. آنها با اشاره به طور خاص برای اندازه گیری که نیاز به دادستان کل ایالات متحده به ثبت نام کردن اگر یک نامزد برای دفتر است که هدف قرار دادند. که جلو و سر از وزارت دادگستری به پتانسیل توطئه آنها گفت: به جای ارائه واقعی نظارت.

تبلیغات

در طول یک مارس 10 جلسه از قوانین خانه کمیته Nadler خاموش سخنان خود با ضربه زدن خود بیلگفت: "اگر چه من می دانم این لایحه است نه یک وسیله نقلیه مناسب—در واقع من تا حد زیادی به دلخواه می شود که من می خواهم می شود در این لایحه است که وجود دارد نیست و در عین حال—من ادامه خواهد داد به فشار اضافی برای اصلاحات به FISA."

تبلیغات

دو دموکراتیک مشاوران گفت که فشار آمدن بود "از همه طرف" به کشتن Lofgren-Davidson اصلاح و بود که بعید است Nadler فوریه تصمیم گیری ساخته شده بود یک جانبه. هر دو متوقف کوتاه از نامگذاری یا شیف یا پلوسی اما گفت: خانه رهبران از جمله دیگر کمیته صندلی شد و به احتمال زیاد درگیر در تصمیم گیری.

یک سوال از آنچه در آن به معنای به حزب دموکرات که مشاهده شده است خود را به عنوان دفاعی بیشتری از آمریکایی ها آزادی های مدنی. "ما باید به خودمان نگاه کنیم و می گویند:" چرا بر روی زمین است مجلس سنا در بدن است که تولید بیشتر مترقی دولت قانون حفظ حریم خصوصی و نه خانه است ؟ " گفتند. "این است که چرا ؟ من فکر می کنم پاسخ [نیاز به] طولانی در آینه نگاه کنید."

تبلیغات

"این Wyden/Daines FISA اصلاحات اصلاحیه حیاتی برای حفظ آمریکایی در متمم چهارم قانون اساسی حفاظت از جستجوهای غیرقانونی و تشنج" Davidson گفت: از طریق ایمیل. "بدون این اصلاحیه من به شدت به مخالفت با عبور نمود و من مصرانه از همکاران من برای انجام همان."

Gizmodo رسیده به سه نفر از Nadler بالا دستیاران برای اظهار نظر در روز سه شنبه اما هیچ پاسخی دریافت نکرده.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن