چگونه به کنترل خود برنامه iOS مجوز

برنامه های تلفن همراه در حال جهانی دروازه ورود به انواع چند منظوره قابلیت. با iOS apps, مجوز اجازه می دهد ت

توسط DOSTEMANSALAM در 28 خرداد 1399

برنامه های تلفن همراه در حال جهانی دروازه ورود به انواع چند منظوره قابلیت. با iOS apps, مجوز اجازه می دهد تا شما را به یکپارچه کردن عکسها و ویدئوها را با محل اقامت تصویری برنامه برای استفاده از دوربین و میکروفون شما اجازه می دهد نقشه نرم افزار برای تعیین محل دقیق خود را به شما مناسب جهت و اجازه دهید برنامه های آب و هوا به شما درست پیش بینی بنابراین شما می دانید که آیا به لباس گرمی و یا بسته یک چتر. زمانی که برنامه می دانم آنچه را که آنها نیاز به دانستن در مورد شما انجام می دهند می تواند یک کار بهتر. اما گاهی اوقات نرم افزار می توانید برای درخواست اطلاعات آنها لازم نیست و یا به دنبال جمع آوری این همه وقت و این که هوشیاری شما در حفظ کنترل بر روند ارزشمند است.

بنابراین آن را به ارزش مصرف یک چند دقیقه برای دریافت برخی از ایده از آنچه شما در حال به اشتراک گذاری با برنامه های iOS خود را و اینکه آیا این اطلاعات کاملا ضروری خود به صورت بهینه استفاده کنید. شما می خواهید برای پیدا کردن آنچه که برنامه های خود را تا هستند و اگر وجود دارد هر چیزی که شما نیاز به تغییر. شما می توانید اعطا و لغو مجوز در هر زمان. در iOS apps درخواست مجوز در زمان نیاز از جمله برای نشان دادن اطلاعیه ها — اغلب هنگامی که شما نصب و یا استفاده از یک برنامه جدید است. در اینجا چند راه برای کنترل برنامه های خود را ویرایش.

  • از تنظیمات برنامه ضربه بزنید حریم خصوصی برای دیدن تمام مجوز های موجود در گوشی خود را.
  • شیر بر روی هر مطلب برای دیدن برنامه های اعطا شده به آن مجوز.
  • غیر فعال کردن هر گونه مجوز است که مورد نیاز نیست. شما همیشه می توانید کمک مالی آنها را بعدا دوباره.

برنامه امتیازات لازم نیست که به همه یا هیچ: با خدمات مکانبرای مثال شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا نرم افزار می توانید موقعیت مکانی خود را, همیشه, هرگز, و یا فقط در حالی که شما با استفاده از این برنامه است. در حالی که با استفاده از این برنامه به معنی یک برنامه می توانید محل سکونت خود را تنها در حالی که برنامه در حال اجرا است و بر روی صفحه نمایش — هنگامی که شما تبدیل به یک برنامه مختلف که محل شما دیگر در دسترس است.

  • برای داده های مکان شما می توانید دسترسی به یک برنامه تمام وقت و یا فقط زمانی که برنامه باز است.
  • با سیب سلامت, اطلاعات, شما می توانید کمک مالی برنامه دسترسی به برخی از اطلاعات و نه به دیگران.
  • پایین تنظیمات صفحه نمایش فراتر از حریم خصوصی منو برای برنامه های فردی است.
  • برای تلفن همراه دسته حرکت کردن به لیست از برنامه های کاربردی و ضامن دسترسی به داده ها برای برنامه های خاص روشن یا خاموش.
  • شیر بر روی هر برنامه به مجوزهای دسترسی و برخی از آیتم های اضافی مانند دسترسی به اطلاعیه و اجازه استفاده از داده تلفن همراه و همچنین از Wi-Fi.
  • شیر بر روی یک گزینه یا ضامن سوئیچ به کمک مالی و یا امتناع از اجازه.

شما همچنین می توانید انتخاب کنید که کدام نرم افزار می توانید با استفاده از تلفن همراه و سایر اطلاعات. این مفید است اگر شما یک برنامه داده محدود و در حال تلاش برای حفظ آن است. این برنامه که نمی تواند با استفاده از داده تلفن همراه را تنها به روز رسانی و انجام کارهای دیگر زمانی که شما به Wi-Fi متصل.

با iOS شما همچنین می توانید انتخاب کنید برای ارسال تشخیصی و استفاده از اطلاعات به اپل و استفاده خود را دنبال, به طوری که شما فقط با دیدن تبلیغات سفارشی برای منافع خود را. در iOS 13 برنامه را می توانید در ادامه به سیستم عامل است که آنها می خواهند به استفاده از موقعیت مکانی خود را, اما شما فقط دریافت یک اعلان برای هر برنامه: اجازه می دهد در حالی که با استفاده از برنامهجدید اجازه می دهد تا یک بارو یا اجازه نمی دهد. اگر شما را انتخاب کنید اجازه می دهد تا یک باربرنامه را بی درنگ شما هر زمان که شما آن را راه اندازی.

علاوه بر این, به, جدید, fine-grained کنترل است که به شما اجازه عطا کند برنامه های دسترسی به محل سکونت خود را یک بار و یا در هر زمان به شما استفاده از آن در iOS 13 شما را مطلع هنگامی که یک برنامه با استفاده از مکان خود را در پس زمینه شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا به تغییر مجوز خود را. کنترل های جدید همچنین برای جلوگیری از برنامه های دسترسی به محل سکونت خود را بدون رضایت خود را از طریق Wi-Fi و یا بلوتوث. و در حال حاضر شما می توانید کنترل کنید که آیا شما به اشتراک گذاشتن مکان خود را هنگامی که شما به اشتراک گذاشتن یک عکس جامعی با تلفن خود را.

چرا کنترل خود را iOS app permissions مهم است

با وجود سهولت که با آن شما می توانید به اشتراک گذاری مکان فعلی خود را تقویم و اطلاعات تماس و عکس و اطلاعات شما اطلاعات خصوصی خود را و شما نمی خواهید آن را به اشتراک گذاشته و بی ارزش. این نرم افزار آیفون شما نصب باید درخواست اجازه برای دسترسی به اطلاعات شخصی و توضیح دهد که چرا آنها آن را می خواهم. برای مثال یک برنامه ممکن است درخواست دسترسی به کتابخانه عکس خود را هنگامی که شما سعی می کنید به ضمیمه یک عکس. اگر شما توافق می کنید این برنامه خواهد شد که امتیاز تا زمانی که شما لغو آن است. اگر شما مخالف این برنامه نمی خواهد به شما نق نقو. شما هنوز هم می تواند اعطای مجوز اما شما باید آن را از طریق تنظیمات صفحه نمایش. هنگامی که نرم افزار از آنها بخواهید برای اطلاعات بیشتر از آنها منطقی نیاز به انجام شغل خود را آن را به طور بالقوه خطرات حریم خصوصی شما و امنیت است. اغلب برنامه را درخواست مجوز برای محل, دوربین, میکروفون, دوربین, رول, اطلاعات تماس و اطلاعات سلامت.

این است که یک خوش خیم موضوع است. برنامه های که شما به اشتراک گذاری اطلاعات محل سکونت با همچنین می توانید به اشتراک گذاشتن این اطلاعات با اشخاص ثالث بدون دانش خود را است که نه تنها نقض حریم خصوصی اما به طور بالقوه خطرناک است. نیویورک تایمز مطالعه نشان داد که "حداقل 75 شرکت دریافت ناشناس محل دقیق داده ها از نرم افزار که کاربران فعال کردن خدمات محل سکونت برای دریافت اخبار محلی و آب و هوا و یا اطلاعات دیگر." این بار اشاره کرد که این شرکت فروش و استفاده و یا تجزیه و تحلیل داده ها از جمله به نفع تبلیغ کنندگان و خرده فروشان و موسسات مالی. با توجه به بار فروش محل تبلیغات هدفمند بالغ بر حدود 21 میلیارد دلار در سال 2018 است. سال گذشته فلپ بیش از FaceApp, یک چهره محبوب-فیلتر عکس, نرم افزار فقط خراش سطح.

خوشبختانه اپل در سال های اخیر تبدیل توجه خود را به افزایش حریم خصوصی و امنیت و با iOS 13, نرم افزار کنترل دسترسی راحت تر از همیشه است. بنابراین تا زمانی که شما پس از مجوز آی فون خود را باید نگاه کنید بعد از حریم خصوصی شما.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن