خیر 7 اینچی گوگل صفحه نمایش هوشمند در فروش برای $80 در بهترین خرید

Lenovo Smart Display 7

خیر

شما در شانس هستید اگر شما می خواهید مقرون به صرفه در گوگل-طراحی هوشمند صفحه نمایش اما احساس لانه Hub خیلی اساسی برای سلیقه شما. بهترین فروش با تخفیف Lenovo هوشمند صفحه نمایش 7 به 80 دلار و یا خوب 20 دلار قیمت معمول. که پایین تر از بهترین خرید های اخیر قیمت فروش برای لانه Hub ساخت آن به خصوص خوب ارزش — به خصوص با توجه به صفحه نمایش هوشمند را با قابلیت های اضافی.

خرید Lenovo هوشمند صفحه نمایش 7 در بهترین خرید – $80

در حالی که هر دو هوشمند صفحه نمایش 7 اینچ صفحه نمایش Lenovo مدل می اندازد در هر دو قوی تر سخنرانان و همچنین به عنوان یک دوربین با یک حریم خصوصی شاتر و میکروفون و دکمه قطع صدا. شما می توانید با استفاده از این برای بیش از چک کردن آب و یا بازی یک ویدیو یوتیوب به عبارت دیگر. در حالی که آن را نمی خواهید به جای فربه سخنران و یا یک صفحه نمایش بزرگتر مانند لانه Hub حداکثر (که دارای یک دوربین) باید آن را بیش از اندازه کافی برای waft موسیقی را از طریق یک اتاق و یا نگه داشتن در تماس با دوستان و خانواده.

دنبال @EngadgetDeals در توییتر برای آخرین تکنولوژی معاملات و خرید خدمات مشاوره.

در این مقاله: تجارت engadgetdeals, thebuyersguide, خیر, هوشمند, صفحه نمایش 7 هوشمند, صفحه نمایش, گوگل, دستیار, بهترین خرید, دستیار صوتی هوشمند, بلندگو, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>