توییتر و یوتیوب و تلویزیون برنامه های وب می آیند به بازی فروشگاه, اتصال به

ناتان Ingraham / Engadget امروزه رایج ترین روش برای نصب برنامه بر روی Chromebook است برای دا

توسط DOSTEMANSALAM در 25 فروردین 1399
Google Pixelbook Go
ناتان Ingraham / Engadget

امروزه رایج ترین روش برای نصب برنامه بر روی Chromebook است برای دانلود نسخه اندروید از طریق فروشگاه بازی. اما نیست که یک راه حل کامل در بخشی به دلیل برنامه های طراحی شده نیست که برای سیستم عامل کروم. به نظر می رسد این می تواند تغییر هر چند. به عنوان کروم فاقد بسته بندی کشف توییتر و یوتیوب تلویزیون در حال حاضر به طور خودکار نصب به عنوان مترقی برنامه های وب (PWAs) در Chromebooks.

PWAs یک نوع از برنامه تحویل از طریق وب. آنها به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش خود را مانند به طور منظم برنامه های, راه اندازی, راه همان استفاده از منابع کمتر (عمر باتری و ذخیره سازی) و مهم نیست که سیستم عامل شما با استفاده از. PWAs شده اند در دسترس برای Chromebook برای چند سال اما کاربران تا به حال به آنها را جستجو خود را. در حال حاضر زمانی که یک Chromebook واقع کاربر توییتر یا یوتیوب TV در فروشگاه Play و بازدید, دانلود PWA-نسخه به طور خودکار بارگذاری.

در یک صدای جیر جیر دومینیک Ng یک مدیر در سیستم عامل Chrome نرم افزار پلت فرم در گوگل گفت که این پروژه به "برخی از چالش برانگیز ترین و رضایت بخش کار مهندسی" او تا کنون انجام داده 9to5Google اشاره می کند.

در حالی که به نظر می رسد این تنها مورد در توییتر و یوتیوب تلویزیون ما نمی شود شگفت زده برای دیدن برنامه های بیشتر به طور خودکار ارائه شده به عنوان PWAs برای Chromebooks. این آن را آسان تر برای کاربران Chromebook برای نصب بهترین نسخه از یک برنامه را برای دستگاه خود را و سرعت بخشیدن به انتقال به PWAs در سراسر هیئت مدیره.

در این مقاله: chrome os chromebook PWA, مترقی, web app, توییتر, فروشگاه بازی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن