بین پیگرد آمازون و کار کردن با آنتونیو قهوه ای, Baltimore Ravens کارفرمایی Lamar جکسون که تا به حال بسیار پر حادثه offseason پس از پیروزی اتفاق آرا MVP افتخارات فصل گذشته.

بزرگ علاوه بر این که در offseason — و جکسون قفسه سینه — نازل شد در Instagram شنبه هنگامی که یک فلوریدا هنرمند خال کوبی ارسال شده یک عکس از آخرین کار خود را, عظیم, تا تو, پوشش جکسون فوقانی قفسه سینه و شانه ها.

بزرگترین ویژگی های جدید تاتو: فوتبال کلمه “خانواده” و پر و بال است که ممکن است یا نه ممکن است کلاغ های سیاه رنگ. همچنین در نوشته زیر تو هستند “Lamar” “Felicia [جکسون را],” “Truzz [جکسون عبارت]” را به عنوان به خوبی به عنوان یک کبوتر در جکسون شانه.

Lamar جکسون عظیم سینه, تا تو,

این Instagram پست را به عنوان نشان می دهد وجود دارد به نوعی بیشتر برای اضافه کردن هنگامی که کسب و کار می توانند رزومه زیر coronavirus همه گیر است و ممکن است یک فیلم مستند در آثار نمایش ایجاد کنید.

که جوهر است که قطعا یک انتخاب جسورانه و توسعه است که باید تشویق برای کلاغ مدیران هنگامی که فکر کردن در مورد مذاکرات برای جکسون آینده قرارداد خود را یک بار rookie معامله است تا در چند سال.

Lamar Jackson's new tattoo is quite something. (AP Photo/Nick Wass)
Lamar جکسون تاتو جدید کاملا چیزی. (AP Photo/نیک Wass)

جکسون آن را روشن ساخته است در گذشته چقدر او را دوست دارد که یک کلاغ سیاه و کلاغ قطعا خوشحال با انتخاب خود را به پیش نویس جکسون. اگر دو طرف می خواهید به ماندن با هم وجود دارد دلیل کمی به فکر آنها نیست.

اما این نیز NFL. بازیکنان که مانند lifers برای یک سازمان تا پایان در جای دیگر در همه زمان ها. جکسون به نظر می رسد به انجام بهترین خود را به نشان می دهد که نمی تواند در این مورد, اما شما واقعا می دانید.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو