قبل از اینکه خیلی دیر شوید، Scoop را در استخر پیش ساخته دریافت کنید

کنترل رطوبت استخر سرپوشیده یکی از مواردی است که باید به آن توجه کرد چرا که اگر رعایت نشود منجر به رشد کپک، با

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

کنترل رطوبت استخر سرپوشیده یکی از مواردی است که باید به آن توجه کرد چرا که اگر رعایت نشود منجر به رشد کپک، باکتری ها، ویروس ها و قارچ ها می شود و سلامتی را به خطر می اندازد. این مجموعه برای کنترل عملکرد دقیق سیستم تهویه و تصفیه و سیستم گرمایش، مجهز به تابلو برق هوشمند با لاجیک قابل برنامه ریزی می باشد. یک استخر بتنی، با کیفیت و طراحی خوب به عنوان یک افزودنی دائمی زیبا و لاکچری برای نمای بیرونی یک خانه محسوب می شود و ارزش خانه شمارا بالا می برد. در استخر همچنین قلعه شکسته که به عنوان فروشگاه منسوجات عمل میکرد و قلعه اشکنوان، اسلحهخانه شهر، قرار داشت. معمولا در هر یک از مدل های استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس، پله هایی تعبیه گردیده تا علاوه بر سهولت رفت و آمد، بتوان از آنها به عنوان نشیمن (جای نشستن لب استخر) نیز استفاده نمود. استفاده از فناوری جدید سرامیک نانو کریستال،با قدرت استریلیزاسیون میکرو ارگانیسم ها در آب استخر و جکوزی بدون استفاده از مواد شیمیایی مانند کلر، تکنولوژی ترکیب فتوکاتالیستی رادیکال آزاد هیدروکسیل و اشعه فرابنفش آلودگی ها را از بین می برد و باعث می شود آب تازه و تمیز به نظر برسد. ​This  da᠎ta h​as  be en  done by GSA Con te nt  G ener​ator​ Demover​sion !

توجه شود تا خاکریزی تا زیر سطح نازک کاری محوطه، مانند سیمان، کاشی، سرامیک، چوب و… برآورد هزینه ساخت استخر به عوامل متعددی بستگی دارد از جمله اینکه شما چه نوع استخری می خواهید مانند استخر پیش ساخته فایبرگلاس، استخر بتنی، با چه نوع مصالحی، همچنین مکان احداث استخر شما و… عدم نیاز به تهویه، رطوبت، سرمایش و گرمایش، بالا رفتن ارزش ملک، آفتاب گرفتن در فصل تابستان از دیگر مزایای این نوع استخر به حساب می آید. مزایا: نصب بسیار سریعتر نسبت به استخرهای بتنی؛ صاف بودن سطح و عدم وجود سطح ناصاف يا تيزی، آبند بودن و داشتن سازگارى با مواد شيميايی (ازن و كلر) داشتن مقاومت بسيار بالا در برابر تغییرات دمایی تا - 50 سانتیگراد. 2. از دیگر مزایای این نوع از استخر های پیش ساخته هزینه های اندک نگهداریری آنهاست، به طور کلی هزینه های نگهداری استخر ها بالا می باشد اما استخر فایبر گلاس در مقایسه با استخر های سنتی با توجه به متریال استفاده شده رسوب نمی گیرد و بنابراین هزینه نگه داری آن کمتر است.

در زمینه ساخت استخر، انواع استخر از لحاظ جنس ساخت عبارتند از : استخر بتنی، استخر وینیلی، استخر پیش ساخته فایبر گلاس. در مرحله بعدی مهندسین مدرن استخر، فاز یک که همان جانمایی نقشه استخرُ می باشد را مورد بررسی قرار می دهند و سپس نقشه های فاز دو آماده می شود که به این نقشه ها، نقشه های اجرایی می گویند. فیلترهای شنی ساخته شده از بدنه استیل ضد زنگ با مقاومت فشار 6 بار و سیلیس های با خلوص 99.8 درصد قابلیت جذب ذرات تا اندازه 30 میکرون را دارند و پس از آن فیلترهای کارتریجی ذرات تا اندازه 5 میکرون را نیز جذب خواهند کرد که طی این فرایند تقریباً تمامی پارامترهای فیزیکی معلق درآب جذب فیلترها می شوند و آب از شفافیت قابل توجهی برخوردار خواهد شد. قابل تنظیم بودن شکل استخر های بتنی از بزرگترین مزیت های این نوع استخر ها به حساب می آید.

به طور کلی استخر پیش ساخته فایبرگلاس هم به صورت درون زمینی و هم به صورت برون زمینی قابل استفاده هستند. در حالت کلی به دلیل آن که این استخر ها از ساخته شده و آماده هستند، برای استفاده تنها نیاز به نصب در محل معین دارند. سپس تیمی از مهندسین برای نقشه برداری استخر، به محل مذکور اعزام می شوند و بعد از آن مهندسین معمار برای لکه گذاری ( فاز صفر) در محل حاضر می شوند. تجهیزات مورد نیاز برای ساختن استخر، شامل پمپ تصفیه، فیلتر تصفیه، مبدل حرارتی، لوله و اتصالات، چراغ استخری، تجهیزات ضد عفونی استخر، مانند: کلر زن، دوزینگ پمپ، دستگاه uv استخر و تجهیزات جانبی استخر، مانند: روکش استخر، آبنمای استخر، نردبان استخر و … استخر روکش وینیل، گزینه مناسبی است. این علاقه ی بشر تا کنون پایدار بوده و استخرها، کماکان، مکان های مناسبی برای رفع خستگی و ایجاد نشاط می باشند. در صورتی که برای طراحی و ساخت استخر و نیز نگهداری استخر نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، میتوانید با مشاوران ما در ارتباط باشید. برای ساخت استخر سرپوشیده، علاوه بر هزینه های مربوط به احداث استخر باید هزینه های مربوط به ساخت فضایی که استخر در آن احداث شده است را نیز متحمل شد به همین خاطر استخر سرپوشیده نسبت به استخر روباز هزینه ساخت بیشتری دارد.

آخرین مطالب