نوری در مقابل زوم دیجیتال: آنچه شما نیاز به دانستن

برخی از ویژگی های دوربین ارزش پرداخت در حالی که دیگران به نظر می رسد وجود دارد به طور انحصاری برای چاپ اعداد

توسط DOSTEMANSALAM در 17 اردیبهشت 1399

برخی از ویژگی های دوربین ارزش پرداخت در حالی که دیگران به نظر می رسد وجود دارد به طور انحصاری برای چاپ اعداد بزرگ در جعبه به نوسان خالص خریداران. وقتی که می آید به زوم — آیا بر روی گوشی های هوشمند و یا دوربین — یک نوع زوم است که در واقع ارزشمند در حالی که دیگر تنها مصنوعی باد دوربین از ویژگی های لیست.

اپتیکال و زوم دیجیتال دو راه برای ضربه محکم و ناگهانی یک نزدیک تر عکس بدون حرکت پای خود را. زوم اپتیکال — تنها زوم که واقعا ارزشمند — به معنی دوربین می توانید از زوم با استفاده از فیزیکی لنز قطعات در حالی که زوم دیجیتال این معنی است که دوربین با استفاده از نرم افزار به "زوم".

در حال حاضر که دوربین در گوشی های هوشمند خود را به رخ کشیدن می تواند هر دو نوع درک تفاوت بین اپتیکال و زوم دیجیتال می تواند کمک به شما تصمیم می گیرید که دستگاه برای خرید و همچنین می تواند کمک به تعیین چگونه شما شلیک با دنده شما.

چه زوم اپتیکال?

یک نمای نزدیک از ماه گرفته شده با 125x زوم اپتیکال در دوربین نیکون P1000.

زوم اپتیکال است که با ایجاد حرکت فیزیکی شیشه ای در درون یک لنز. بسته به اینکه چگونه شیشه عناصر مرتب لنز ضبط خواهد شد یک زاویه و یا آوردن اشیاء دور نزدیک.

با لنز خود ذره view زوم اپتیکال تاثیر نمی گذارد یک عکس را با وضوح تمام پیکسل ها در سنسور هنوز هم استفاده می شود.

میلی متر تعداد در یک لنز نشان می دهد فاصله کانونی و دیگر فاصله کانونی بیشتر "بزرگنمایی در" لنز است. یک 24mm برای مثال یک زاویه در حالی که فاصله کانونی 300mm یک تله.

X امتیاز در یک دستگاه مانند 3x تا 10x یا 83x نشان می دهد زوم چند برابر اما واقعی, محدوده فاصله کانونی. یک 3x زوم لنز برای مثال می توانید یک عکس که 3x دورتر از وسیع ترین زاویه, اما آن را نمی کند به شما بگویم آنچه که وسیع ترین زاویه است.

چه زوم دیجیتال?

زوم دیجیتال استفاده نمی فیزیکی عناصر لنز برای گرفتن یک شات نزدیک تر. به جای نرم افزار "زوم" الکترونیکی. بر خلاف آنچه CSI که شما باور دارید شما نمی توانید اضافه کردن قطعنامه به یک عکس با یک جادویی زوم-و-بهبود عملکرد. اساسا زوم دیجیتال متفاوت است اگر شما بریدن عکس در پست.

چرا که یک تصویر برش خورده پرتاب کردن پیکسل زوم دیجیتال کاهش وضوح و کیفیت تصویر. تصاویر شروع به دریافت کمتر دقیق کمتر تیز تر pixelated و noisier هنگامی که شما شروع به استفاده از زوم دیجیتال.

زوم دیجیتال است که واقعا یک ویژگی است که باید در نظر گرفته شود به عنوان یک پاداش برای هر دوربین و یا گوشی های هوشمند به دلیل شما می توانید انجام دقیق همان چیزی که با باز کردن عکس در برنامه در حال ویرایش و برداشت نزدیک تر است.

چه ترکیبی زوم?

برخی از تولید کنندگان لیست مشخصات به صورت ترکیبی زوم — این است که به سادگی با استفاده از زوم اپتیکال و زوم دیجیتال را با هم. اگر شما با استفاده از تا 10x زوم اپتیکال و ترکیب است که با یک 2x زوم دیجیتال و یا محصول شما 20x زوم ترکیبی. در حالی که یک 20x زوم ترکیبی بهتر است از یک 20x زوم دیجیتال کیفیت تصویر هنوز هم تنزل دیجیتال بخشی از آن نوری-دیجیتال مخلوط.

چگونه گوشی خود را زوم

گوشی های هوشمند زیادی ندارد و فضا برای لنزهای مجهز به زوم اپتیکال اما چند تولید کننده را در بر داشت راه هنوز هم خودرا برای امتحان اماده زوم اپتیکال به گوشی های هوشمند و یا حتی جبران با نرم افزار.

فقط چند سال پیش گوشی های هوشمند فقط زوم دیجیتال. زوج با یک سنسور زوم کردن در با یک تلفن به سرعت تبدیل شد pixelated ظروف سرباز یا مسافر. برخی از دستگاه های در حال حاضر گنجانیده شده چند لنز پوشش کانونی مختلف در حالی که شرکت هایی مانند گوگل با استفاده از الگوریتم های محاسبات به سخت افزار فیزیکی است که می تواند متناسب نیست داخل گوشی.

با استفاده از چندین لنز درست نیست زوم ، در عوض, آن را شبیه به مبادله مختلف لنزهای نخست بر روی یک DSLR. به تقلید از ظاهر یک زوم لنز گوشی با استفاده از زوم دیجیتال برای انتقال از یک لنز به بعد در راه است که بیشتر به کاربر نامرئی است. این به این معنا است که برخی از کیفیت از دست داده است و در این میان مرحله است. برای حفظ بالاترین کیفیت همیشه به صورت دستی انتخاب لنز.

Huawei در بر داشت یک راه حل برای کسانی که محدودیت اندازه این ترکیب یک لنز زوم 5x در P30 Pro. چگونه ؟ این لنز در واقع گرا راه را اشتباه پایین ظهر از گوشی های هوشمند به جای باریک عرض. این اپتیکهای استفاده از یک آینه به طوری که با وجود لنز در حال اجرا راه اشتباه شما هنوز هم نقطه عقب گوشی به ضربه محکم و ناگهانی یک عکس.

و درست مانند گوشی های هوشمند استفاده کرده اند قدرت محاسباتی را برای عدم background, blur, دستگاه قدرت محاسباتی می تواند کمک را برای عدم زوم بیش از حد. گوگل فوق العاده Res زوم است که از لحاظ فنی یک زوم دیجیتال, اما آن قطاری از یک نتیجه است که بسیار نزدیک به یک 2x زوم اپتیکال از 2x زوم دیجیتال.

چگونه ؟ از ویژگی های معرفی شده در گوگل صفحه 3 مدل قطاری چندین عکس به جای یک تک عکس و بخیه آنها را با هم. که باعث افزایش وضوح بنابراین از دست دادن جزئیات است که به زوم در داخل ایجاد می کند بسیار کمتر قابل توجه است. گرفتن چندین عکس نیست ایده آل برای حرکت افراد, اما آن را ایجاد یک زوم دیجیتال است که در واقع نگاه نمی کند وحشتناک است.

زوم کردن به آینده

وقتی که می آید به اختصاصی دوربین نمی شود فریب خورده پر اب و تاب, زوم دیجیتال ادعا می کند. چوب به زوم اپتیکال.

آن یک داستان متفاوت با گوشی های. در اینجا زوم دیجیتال است که اغلب غیر قابل اجتناب با توجه به محدودیت اندازه دستگاه. این شرکت مجبور به ابداع رمان ایده هایی برای دور زدن محدودیت های معمول از زوم دیجیتال و فن آوری است که تنها به بهبود رفتن به جلو.

هوش مصنوعی نیز استفاده می شود به بهبود و ارتقاء تصویر, که همچنین می تواند منجر به زوم دیجیتال بهتر در آینده. در حال حاضر وجود دارد تنها یکی درست نوع زوم است که ارزش پرداخت و نوری.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن