Klipsch s ‘سپاس’ در حال خیره کننده تلویزیون سخنرانان که چالش soundbar روند

Klipsch مذاکرات یک بازی بزرگ وقتی که می آید به آن, جدید قفسه کتاب-سبک صفحه تلویزیون و مانیتور به نام سپاس. ادعا می شود اولین صفحه مانیتور به قابلیت HDMI ARC که اجازه می دهد تا آنها را به برقراری ارتباط مستقیم با تلویزیون Klipsch وعده سپاس ارائه خواهد شد بزرگ و پررنگ صدا تجربه خواهد کرد که بهتر soundbars اکثر مردم در حال حاضر بر روی تکیه.

نمونه soundbar نمیشود در خانه های مدرن ویژگی های یک مرکز داده soundbar زیر یک تلویزیون با اختیاری ووفر برای تقویت باس. Klipsch استدلال می کند که در این شایع تک soundbar تنظیم کلی کیفیت صدا را بهبود می بخشد اگر صدا می آید از یک مجموعه اختصاصی بلندگوهای چپ و راست را با یک فانتوم مرکز کانال.

هر چند Dolby Atmos سخنرانان ممکن است قادر به مسابقه این ادعا Klipsch می تواند یک نقطه اگر شما به دنبال برای مقایسه تجارب با محتوا است که توسعه یافته و تحویل داده شده به طور خاص برای Dolby Atmos.

به سپاس از ویژگی های سفارشی ساخته شده در تقویت کننده های که Kilpsch می گوید ارائه خواهد شد “اتاق پر صدا” در حالی که از بین بردن نیاز به یک گروه اختصاص داده های صوتی/تصویری گیرنده. Klipsch همچنین می بالد که آنها نه تنها آسان به راه اندازی است اما ارتباط با فقط در مورد هر چیزی در خانواده خود است. فراتر از فوق HDMI-قوس های سپاس یکپارچه phono قبل از آمپر, بلوتوث 5.0 اتصال 3.5 میلیمتری آنالوگ جک مینی USB و ورودی دیجیتال نوری آنها را مناسب برای فقط در مورد هر اتصال یک اتاق نشیمن مدرن می توانید آنها را پرتاب.

Klipsch تا لود سپاس با boatload از آن اختصاصی tech از جمله آکوستیک شاخ لود فن آوری و تنظیم است که این شرکت می گوید ارائه خواهد شد با صدای بلند و در عین حال دقیق صوتی پیشرفته با کیفیت باس و اعوجاج کم. این سپاس ها نیز از ویژگی های ساخته شده در باس پویا برابری که با نام تجاری می گوید منطبق بر گوش انسان توانایی شنیدن فرکانس های پایین و اجازه می دهد تا آن را به تحویل باس قوی در هر دوره. در نهایت سپاس را 192kHz/24-bit رمز گشایی مناسب برای تولید مثل با وضوح بالا آهنگ های صوتی.

هر چند سپاس را شامل نمی شود یکی وجود یک خروجی ساب ووفر بنابراین شما می توانید اضافه کردن یک ساب ووفر طراحی شده در هر زمان.

در حالیکه در دسترس هستند در دو “واقعی روکش چوب” رنگ — مات سیاه و سفید و یا گردو — برای $799 هر جفت. با بسیاری از high-fidelity soundbar سیستم مانند LG SN11RG یا سامسونگ HW-Q90R در آینده بطور قابل توجهی بیشتر از آن, نیز وجود دارد یک انگیزه های مالی برای اتمام Klipsch جدید ارائه شده است. اگر شما علاقه مند در به روز رسانی خود را به سینمای خانگی سیستم صوتی Klipsch است که ارزش توجه شما را — مگر اینکه Sonos قوس است بیشتر خود را در فنجان چای.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>