ناسا می خواهد به کمک شما در مرور آن rovers در اطراف مریخ

ناسا می خواهد کمک به با نقشه برداری از سطح مریخ در نهایت به کمک رانندگی rovers مانند کنجکاوی در اطراف سیاره

توسط DOSTEMANSALAM در 25 خرداد 1399

ناسا می خواهد کمک به با نقشه برداری از سطح مریخ در نهایت به کمک رانندگی rovers مانند کنجکاوی در اطراف سیاره سرخ کمی آسان تر است.

ناسا یک الگوریتم به نام SPOC (خاک اموال و شی بندی که برچسب انواع مختلف از مریخ زمین مانند تخته سنگ و یا شن و ماسه برای ایجاد نقشه ها که مریخ نورد راننده می تواند با استفاده از زمانی که مانور وسایل نقلیه. اما این سیستم نیاز به پالایش و نیاز به وارد کردن یک مقدار زیادی از داده ها.

"به طور معمول صدها نفر از هزاران نفر از نمونه های مورد نیاز برای آموزش عمیق یادگیری الگوریتم" هیرو اونو یک A. I. محقق ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت در بیانیه ای گفت:. "الگوریتم برای self-driving cars, برای مثال, آموزش با تصاویر متعدد از جاده ها, نشانه, چراغ های ترافیک پیاده و وسایل نقلیه دیگر است. دیگر مجموعه داده ها برای یادگیری عمیق شامل مردم و حیوانات و ساختمان — اما هیچ مریخ مناظر."

برای کمک به با وظیفه آموزش الگوریتم ناسا دعوت عمومی برای کمک به طبقه بندی بیت از مریخ به زمین است. مردم می توانند با استفاده از AI4Mars ابزار برای رسم مرزهای اطراف اشیاء در زمین و برچسب آنها را به عنوان شن و ماسه و خاک و سنگ بستر و یا سنگ بزرگ. این کمک خواهد کرد که آموزش SPOC به تمایز بین نقاط مختلف زمین است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در آینده مریخ نورد ناوبری.

"در آینده ما امیدواریم که این الگوریتم می تواند تبدیل به دقیق به اندازه کافی برای انجام کار مفید دیگر وظایف مانند چگونه پیش بینی احتمال زیاد یک مریخ نورد چرخ به لغزش بر روی سطوح مختلف," اونو گفت.

Three images from the tool called AI4Mars
سه عکس از ابزاری به نام AI4Mars نشان می دهد انواع مختلفی از مریخ به زمین به عنوان دیده می شود توسط ناسا کاوشگر کنجکاوی. با ترسیم مرزهای اطراف زمین امکانات و اختصاص یکی از چهار برچسب به آنها شما می توانید کمک به آموزش یک الگوریتم است که به طور خودکار شناسایی انواع زمین برای کنجکاوی را رور برنامه ریزان. NASA/JPL-Caltech

ایده این است که به جای انسان رانندگان با SPOC به عنوان انسان هنوز قطعا مورد نیاز برای بسیار پیچیده وظیفه هدایت یک کاوشگر در اطراف یک سیاره دیگر است. اما این الگوریتم می تواند کمک به آنها را با برخی از این بیشتر خسته کننده قطعات کار خود را آزادی آنها را به تمرکز بر روی بیشتر علمی کارهای جالب.

"این کار ما را به کشف کردن که چگونه با خیال راحت به ماموریت علوم گفت:" استفانی Oij یکی از آزمایشگاه مریخ نورد برنامه ریزان درگیر در AI4Mars. "به طور خودکار تولید زمین labels ما را نجات دهد زمان و به ما کمک کند پربارتر باشند."

شما می توانید شروع به برچسب زدن زمین و کمک به رور رانندگان در AI4Mars سایت.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب