قایق بادی آمار: این اعداد واقعی هستند

شما نیز میتوانید با سفر به روستای مارکده به گشت و گذار در طبیعت حیرتانگیز و بسیار زیبای این منطقه بپردازید و

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

شما نیز میتوانید با سفر به روستای مارکده به گشت و گذار در طبیعت حیرتانگیز و بسیار زیبای این منطقه بپردازید و با فرهنگ و سنتهای ترکهای قشقایی نیز آشنا شوید و نهایت لذت را ببرید. هلند کشوری کوچک با جمعیتی کمی بیشتر از ۱۷ میلیون نفر است که در سال ۲۰۱۸ بیش از ۱۹ میلیون گردشگر را جذب کرده و این موفقیت بیش از هر چیز به خاطر جاهای دیدنی هلند است. با توجه به اهمیت این آسیابهای بادی در فرهنگ و سبک زندگی هلندی، این دهکده به طور کامل در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است و از مهمترین جاهای دیدنی در هلند به شمار میرود. جالب است بدانید که طول این کانالهای آمستردام و پلهای آن، از کانالها و پلهای شهر ونیز ایتالیا نیز بیشتر است و با توجه به اهمیتش در بافت تاریخی شهر آمستردام، در فهرست میراث جهانی یونسکو نیز به ثبت رسیده است.

علاوه بر آن در اطراف رودخانه نیز باغهایی با درختان بلند و تنومند گسترده شدهاند که زیبایی رودخانه را چندین برابر کردهاند. قایقهای سیهاک، چلنجر و اکسکروشن بیشتر به این منظور ساخته شدهاند و استفاده از آنها در همین حالت پیشنهاد میشود. آنرا در محلی تمیز و فاقد شی تیز باد کنید. در این تفریح شما وارد یک توپ بزرگ که درون آن از آب و هوا پر شده می شوید و مسافتی 150 متری را طی می کنید. بنابراین باعث تضعیف عضو پر شده از هوا میگردند. تمامی مدل های قایق بادی به وسیله پمپ های بادی در زمان کمی قابلیت پر و خالی شدن را دارند . حمل و نقل آسان و اشغال کردن فضای کم ، قابلیت نصب موتور های برقی و بنزینی ، قابلیت تعمیرات بدنه در هنگام سوراخ شدن و پاره شدن با برخورد با اشیائ تیز و برنده توسط چسب اصلی اینتکس با وصله مخصوص پنچرگیری ، تحمل وزن بالا و دوا طولانی از ویژگی های مهم قایق بادی اینتکس به شمار میرود. قایق بادی مخصوص دریا اینتکستنها مرکزی هست که تمامی محصولات بادی خود را با کارت کتبی ارائه مینماید قایق بادی سیهاک سه نفره برند اینتکس اصل و اورجینال تمامی محصولات به شرط اصل بودن فاکتور میشود تجهیزات همراه قایق دو عدد پارو دسته آلومینیومی.

در این مقاله از کایت با ما همراه باشید تا اطلاعات جامعتری از روستای مارکده در اختیارتان قرار دهیم. قایق بادی سری جیمنی بست وی که دارای بدونه پی وی سی با کف آلومینیوم می باشد و دارای مدل های 2 نفره، 3، 4، 5، و 6 نفره می باشد بدنه این قایق های جیمنی کارخانه بست وی بسیار ضخیم است و دارای قسمت عقبی موشکی شکلی است که برای دریا، دریاچه، سد و حتی رودخانه نیز عالی است، این مدل قایق بادی پارویی قابلیت نصب موتور بنزینی از دو اسب بخار تا پنجاه اسب بخار را نیز دارد، از این مدل بیشتر برای ماهیگیری و همچنین برای گشت های دریایی نیروهای مسلح بیشتر استفاده میشود و دارای قیمت های گران و بسیار بالایی هستند. این خود باعث ایمنی در قایق رانی می باشد.به همین دلیل قایق های اینتکس دارای تائیدیه گارد ساحلی می باشند.در دو طرف این قایق جهت راحتی بیشتر هنگام استفاده صندلی بادی تعبیه شده است.صندلی ها این قایق از 2 تکه جداگانه تشکیل شده است و حتی از خود قایق نیز جدا می شوند. موقعیت روستا نسبت به رودخانه بهگونهای است که زایندهرود از هر طرف دیده میشود و به نظر میرسد که روستا با آن احاطه شده است.

Th​is c᠎on tent w​as creat᠎ed ​with GSA C᠎ontent Generator  DEMO​!

در این مسیر شما از نجف آباد عبور خواهید کرد و با پرداخت مبلغ بسیار کم برای عوارضی، سرعت بالاتر و راحتتر و طی مسافت تقریبا حدود 100 کیلومتر به مقصد خواهید رسید. جالب است بدانید که در روستای مارکده بر روی رودخانه زاینده رود پلهای بسیار زیادی قرار داده شده است که با قدم زدن بر روی آنها با چشماندازی رویایی و حیرتانگیز از طبیعت مواجه خواهید شد. مسیر قایقرانی از مبدا مارکده به مقصد باغ گردشگری حدود 5 کیلومتر میباشد که شما تقریبا 30 دقیقه بر روی آب خواهید بود. فروش موتور قایق بادی بنزینی اینتکسموتور بنزینی قایق بادی با توان 2.5 اسب بخار مناسب برای نصب بر روی قایق های بادی اینتکس و سایر انواع قایق موتور 4 زمانه سوخت بنزین یک سیلندر دور موتور 5700RPM بدنه تمام استیل با طراحی آیرو دینامیک پروانه فلزی بسیار مقاوم نصب و سرویس کاری بسیار آسان دارای لوازم یدکی . قایق آتشنشانی (به انگلیسی: fireboat) یک کشتی مخصوص اطفاء حریق است که با کمک پمپها و نازلهای آن به گونهای طراحی شده که برای مبارزه با آتشسوزی ساحلی و کشتی مورد استفاده قرار گیرد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن