چگونه به معدن Bitcoin

اگر شما می خواهید بدانید که چگونه به معدن بیت کوین وجود دارد دو مرحله مختلف شما می توانید – از طریق یک ابر ش

توسط DOSTEMANSALAM در 8 خرداد 1399

اگر شما می خواهید بدانید که چگونه به معدن بیت کوین وجود دارد دو مرحله مختلف شما می توانید – از طریق یک ابر شرکت معدنی و یا خرید و استفاده از هدف ساخته شده در سخت افزار. ما نگاهی به هر دو گزینه و به همین دلیل هر چند نه ارزان است, ابر معدن نشان دهنده مطمئن ترین سرمایه گذاری برای پول خود را.

به یاد داشته باشید پژوهش ضروری است! فقط به عنوان زمانی که می آید به خرید بیت کوین و یا altcoins شما باید آگاه باشید که هیچ چیز در جهان از cryptocurrencies تضمین شده است. هر سرمایه گذاری می تواند از دست رفته, بنابراین مطمئن شوید که شما را به خواندن خود قبل از کشیدن کارت اعتباری خود را و امن Bitcoin wallet ایستاده. همانطور که با همه ما پوشش cryptocurrency در اینجا در روندهای دیجیتال اگر چه این باید در نظر گرفته شود مشاوره مالی.

معدن در مقابل سرمایه گذاری

What is Bitcoin Mining - ASIC miner
Bitmain است

زمانی که بیت کوین راه اندازی در سال 2009 معدن جهان اول و برتر cryptocurrency نیاز به کمی بیشتر از یک کامپیوتر خانگی — و نه حتی یک سریع که در آن. امروز سد برای ورود به مراتب بالاتر اگر شما می خواهید برای ایجاد هر نوع سود آن را انجام می دهند. این بدان معنا نیست که این غیر ممکن است, اما آن را نمی گشتن صنعت آن را یک بار بود.

قبل از اینکه ما به بحث در مورد چگونه به معدن Bitcoins خود را, مهم است به یاد داشته باشید که اگر چه وجود عدم قطعیت در همه چیز cryptocurrency مربوط به معدن است مسلما ترین فرار. سخت افزار نوسانات قیمت, تغییرات در بیت کوین-معدن دشواری و حتی عدم تضمین پرداخت در پایان از همه کار سخت خود را و آن را یک ریسک سرمایه گذاری از حتی خرید بیت کوین به طور مستقیم.

به این دلیل و به طور کلی نوسانات بازار آن می توان به چالش کشیدن به می دانم که چقدر سود شما را از معدن. 2018 دیدم بازار معدن شاقول در رابطه با سود و شلیک کنید تا زمانی که آن را می آید به موانع ورود. مگر قابل توجهی بیت کوین تکنولوژی تغییر این است که به احتمال زیاد به ماندن همان. یک تک بیت کوین به ارزش حدود $8,900 در حال حاضر, اما معدن می تواند هزینه مورد همان.

در پایان خرید بیت کوین به طور مستقیم حداقل به شما می دهد چیزی برای پول خود را بلافاصله. آن را قطعا با توجه به ارزش قبل از اینکه شما بروید پایین معدن مسیر.

مرحله 1: انتخاب شرکت معدن

Hashflare

Cloud mining عمل اجاره معدن سخت افزار (و یا بخشی از خود را هش کردن قدرت) و داشتن شخص دیگری انجام استخراج و برای شما. شما به طور معمول پرداخت ' خود را برای سرمایه گذاری با بیت کوین, حتی اگر سخت افزار استفاده نمی شود برای استخراج بیت کوین. همانطور که با کلی سرمایه گذاری ضروری است به انجام تحقیقات خود را -وجود دارد بسیاری از شرکت های خارج وجود دارد که ادعا می شود بهترین و حتی بزرگترین مخالفان خود را.

چندین ابر شرکت های استخراج معدن آمده اند و رفته اند در طول سال از جمله آنهایی که ما به صحبت و اعتبار به طور مستقیم مانند HashFlare که گفته روندهای دیجیتال در مصاحبه ای که هر یک از مشتریان خود تبدیل شده و سود با استفاده از خدمات خود را. در اواخر-2019 شما به مراتب بهتر از رفتن با یک شرکت مانند بیت کوین استخر است که ابر معدن بازوی Bitcoin.com تاسیس و مورد احترام ابر معدن نهاد. این هزینه برای شروع, اما یکی از بهترین گزینه های خارج وجود دارد وجود دارد.

برای طیف وسیع تری از گزینه های CryptoCompare حفظ یک لیست از شرکت های استخراج معدن با بررسی کاربر و رتبه بندی هر چند آگاه هستند بسیاری از داوران به دنبال shill خود ارجاع کدها در بخش نظرات.

مرحله 2: انتخاب یک معدن بسته

Bitcoin Pool

هنگامی که شما انتخاب یک ابر معدن ارائه دهنده و امضا شما نیاز به انتخاب یک معدن بسته است. که به طور معمول شامل انتخاب یک مقدار مشخصی از هش کردن قدرت و ارجاعات متقابل است که با چقدر شما می توانید استطاعت به پرداخت. معمولا بیشتر پرداخت خواهد شد به شما یک بازگشت بهتر و یا شما را به نوبه خود سود سریعتر اما این همیشه مورد نیست.

ترین ابر شرکت های استخراج معدن کمک خواهد کرد که شما تصمیم می گیرید شما با دادن یک محاسبه بر اساس ارزش بازار فعلی بیت کوین مشکل از استخراج بیت کوین و ارجاعات متقابل است که با هش کردن قدرت شما اجاره. اما این مهم است به یاد داشته باشید که تعداد کسانی که می توانند و انجام تغییرات پس از آن حیاتی است نگاهی به روند بازار و تخمین می زنند که در آن Bitcoin ممکن است رفتن قبل از انتخاب خود قرارداد. آنچه ممکن است سودآور در حال حاضر ممکن است اگر بیت کوین به ارزش سقوط.

تا آنجا که شرکت هایی مانند بیت کوین, استخر, خود ارائه, ماشین حساب بیش از حد ما نشان می دهد با استفاده از یک شخص ثالث جایگزین فقط به کاهش پتانسیل برای هر گونه تعصب است که ممکن است قادر به محاسبه.

برخی از ابر شرکت های استخراج معدن را به فروش شما یک قرارداد در قبل از فروش پایه – به طور موثر به درخواست شما را به پرداخت در صف مقابل برای توافق است که نمی خواهد شروع برای هفته ها یا ماه هنگامی که سخت افزار جدید در دسترس می شود. در بسیاری از شرایطی که بهتر است چرا که وجود دارد هیچ راهی برای تضمین این قرارداد سودآور خواهد بود زمانی که آنها شروع و حتی بتن نشانه ای از زمانی که این اتفاق خواهد افتاد.

مرحله 3: انتخاب یک معدن استخر

پس از انتخاب قرارداد خود را, بسیاری از ابر شرکت های استخراج معدن از شما می خواهد برای انتخاب یک معدن ، که در آن شما را انتخاب کنید یک معدن جهانی تیم برای پیوستن به.

این یک روش افزایش شانس های کسب درآمد بیت کوین از طریق استخراج و آن را یک عمل استاندارد در ابر و شخصی معدن. وجود جوانب مثبت و منفی از استخر متفاوت است که فراتر از محدوده این مقاله است اما پیوستن به تاسیس و ثابت استخر با هزینه های کم به احتمال زیاد بهترین شرط بندی شما.

یکی از محبوب ترین و قابل اعتماد استخرهای جدید کارگران معدن توسط دوغاب اما شما همیشه باید انجام تحقیقات خود را. مانند شرکت های بسیاری از استخرهای قابل اعتماد نیست.

گام 4: انتخاب یک کیف پول

هنگامی که شما به پایان رسید که مرحله آزمایشی خود را استخراج می توانید شروع و در عرض چند روز یا چند هفته شما باید شروع به دیدن خود cloud mining حساب شروع به پر کردن با بیت کوین. خروج از آن و قرار دادن آن را به یک کیف پول امن خود را با یک برنامه خوب به عنوان به زودی به عنوان شما را کوچک نگه داشتن هر چند برخی از ابر معدن اجازه خواهد داد که شما را به سرمایه گذاری مجدد درآمد خود را بالاتر هش کردن قدرت است.

هر آنچه که شما انجام دهید اگر شما نیاز به تصمیم می گیرید چه شما در حال رفتن به انجام این کار با bitcoins خود را در دراز مدت. در حالی که وجود بسیاری از محصولات و خدمات شما می توانید خرید با بیت کوین قیمت ها می تواند در نوسان است و ممکن است شما را مجبور به انجام حتی بیشتر تحقیق کنید و ببینید اگر شما در حال گرفتن یک معامله خوب است. ما همچنین می تواند کمک به شما در تجارت بیت کوین خود را به صورت های مختلف cryptocurrency و یا فروش آن را به طور مستقیم برای پول نقد.

"HODLing" است که برگزاری خود بیت کوین برای زندگی عزیز است و همچنین یک استراتژی مناسب. بسیاری از مردم بر این باورند که ارزش خود را خواهد شد تا در زمان. ما نمی مشاوران مالی و نمی خواهد به شما نشان می دهد هر چیزی را در خاص خود را با بیت کوین. اما اگر شما قصد دارید به آن را نگه دارید و شما می خواهید به در نظر گرفتن امن به طور بالقوه حتی سخت افزار کیف پول به فروشگاه آن را در.

اگر چه من می خواهم به معدن با سخت افزار ؟

با توجه به بالا بودن هزینه های استخراج بیت کوین خودتان را تنها مستحب اگر شما دسترسی به فراوان و مهمتر از برق ارزان و قدرتمند اتصال به شبکه است. قبل از سرمایه گذاری در هر سخت افزار یا معدن تنظیم آن ضروری است شما با استفاده از بیت کوین استخراج از معادن ماشین حساب برای دیدن اگر شما در واقع می تواند به نوبه خود سود را با تمام هزینه های در نظر گرفته شده.

اگر شما می توانید, شما نیاز به انتخاب مناسب ASIC خیش به آن را انجام دهد ، بهترین روش این است که به مشورت ماشین آلات معدن سودآوری برای دیدن است که کارگران معدن در حال حاضر در حال تبدیل سود. سایت Asicminervalue.com به خصوص مفید است در اینجا نشان دادن یک لیست طور مداوم به روز از کارگران معدن چگونه سودآور هستند و چگونه بسیاری از معدنچیان در حال صرف بیش از آنها کسب درآمد. توجه داشته باشید که سود آور ترین ماشین آلات را بین 6 دلار و 15 دلار سود در هر روز پس از هزینه هزاران دلار برای راه اندازی. Recouping هزینه های خود را دور از تضمین بنابراین ادامه با احتیاط.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب