زنجیر نارنجی مقابل آبی: تفاوت چیست ؟

این روزها به نظر می رسد مانند ما در حال صرف زمان بسیار زیادی در داخل, تماشای تلویزیون, که باعث می شود حق انت

توسط DOSTEMANSALAM در 8 خرداد 1399

این روزها به نظر می رسد مانند ما در حال صرف زمان بسیار زیادی در داخل, تماشای تلویزیون, که باعث می شود حق انتخاب خدمات جریان مهم تر از همیشه. ظرف شبکه تلویزیون رسن است که هنوز هم رفتن به بیش از حد بالا (OTT) خدمات برای تازه وارد بند ناف-برش و فهیم دوستداران تلویزیون به طور یکسان ارائه زنده تلویزیون بر روی تقاضا فیلم و سریال و ورزش. زنجیر تلویزیون به مدت طولانی است که شناخته شده برای آن نسبتا گزش به اندازه برنامه نویسی بسته به جای ارائه یک تقاضا از کانال های کاربران اجازه می دهد برای انتخاب کانال مناسب به آنها. خراب بودن وقتی که می آید به انتخاب poises یک مشکل: چگونه انجام شما انتخاب می کنید ؟

برای شروع با زنجیر تلویزیون شما نیاز به تصمیم گیری بین دو پایه بسته: زنجیر نارنجی و زنجیر آبی که هر کدام هزینه 30 دلار در هر ماه. کدام یک را شما انتخاب کنید ؟ شما باید بسته نرم افزاری هر دو برای 45$? پاسخ بستگی به نیازها و ترجیحات خود را. در این راهنمای سریع ما توضیح مزایای هر یک بنابراین شما می توانید تصمیم درست و بالا بردن طناب, برش بازی.

آنچه شما دریافت کنید

اگر کانال شما نیاز نسبتا ساده انتخاب بین زنجیر نارنجی و زنجیر آبی می تواند یکی از آسان به عنوان وجود دارد یک مقدار عادلانه از کانال های موجود در هر دو بسته است. این خدمات عبارتند از آرزو کابل کانال های خبری مانند تابناک و ایسنا, شیوه زندگی برنامه نویسی مانند مواد غذایی شبکه و کانال سفر و محبوب کابل کالاهای اساسی مانند AMC IFC TBS TNT Comedy Central و تاریخ است. وجود دارد برخی از تفاوت های ضروری بین دو خدمات.

چگونه بسیاری از جریانهای شما می توانید watch ؟

قبل از ما به برنامه نویسی یکی از عمده تفاوت شما نیاز به دانستن در بین زنجیر نارنجی و زنجیر آبی است که با تعدادی از دستگاه های است که می تواند جریان زنجیر تلویزیون به طور همزمان. زنجیر نارنجی است و محدود به یک جریان معنی شما را محدود به تماشای بر روی یک دستگاه در یک زمان. شما می توانید از یک دستگاه به دستگاه دیگر اما شما می توانید هرگز دیده بان در هر دو دستگاه در همان زمان. زنجیر آبی ارائه می دهد تا به سه جریان ساخت آن را به یک گزینه بهتر برای بزرگتر خانواده. اگر شما تنها تا کنون تماشای یک تلویزیون یا دستگاه تلفن همراه در یک زمان این ممکن است مهم نیست, اما آن را قطعا به ارزش نگه داشتن در ذهن.

زنجیر نارنجی کانال

تعدادی از جریان کنار, اگر شما از طرفداران ورزش زنجیر نارنجی ممکن است بهترین شرط بندی شما. چرا که این تنها یکی از این دو به ویژگی های دیزنی مجموعه ای از کانال های ESPN از جمله ESPN, ESPN2, و به طور کلی آنلاین-تنها ESPN3. صحبت از دیزنی زنجیر نارنجی نیز زمین, شما, دیگر, دیزنی, خواص از جمله کانال دیزنی و خانواده پسند واحد (قبلا ABC Family) شبکه.

زنجیر کانال های آبی

در حالی که ممکن است آرزو ESPN صف زنجیر آبی باعث می شود تا برای این نظر خود را خالص ثروت از کانال های, نه به ذکر است که توانایی به جریان بر روی سه صفحه نمایش در یک زمان. در محل ESPN, برنامه نویسی, زنجیر آبی ارائه می دهد NFL شبکه و همچنین چند شبکه Fox sports. همچنین این کلید زنجیر آبی است که تنها راه برای دریافت NFL RedZone که در دسترس است به عنوان یک افزودنی با ورزش اضافی بسته (زیر مورد بحث). تعداد قابل توجهی از کانال های محبوب — از جمله براوو معاون HGTV, FX, کشف, کارتون های شبکه Syfy و ایالات متحده آمریکا — نیز گنجانده شده است بنابراین در حالی که شما را ESPN شما می توانید بسیاری در بازگشت.

کانال اضافی بسته

در حال حاضر که ما در نگاه زنجیر تلویزیون هسته ای بسته از آن زمان شروع به فکر کردن در مورد افزودنیهای ترکیب کاملی از محتوا است. برخی از بسته های مانند هالیوود فوق العاده ارائه می دهد که کانال های فیلم مانند ساندنس Fandor و Turner Classic Movies — دقیقا همان نارنجی و آبی بسته است. دیگران مثل بچه ها فوق العاده متفاوت است بر اساس بسته; شما نیاز به زنجیر نارنجی به منظور دسترسی فوق العاده دیزنی کودکان, کانال های, به عنوان مثال.

زنجیر آبی نیز ارائه می دهد کمتر کانال در آن, ورزشی فوق العاده بسته اما هزینه آن همان زنجیر, نارنجی, ورزشی فوق العاده بسته 10 دلار در هر ماه. آبی های ورزشی, اضافی, با این حال شما می شود NFL RedZone کانال که اجازه می دهد تا شما به تماشای یک smorgasbord به ثمر رساند نقش از هر تیم NFL هر یکشنبه بدون تبلیغات. در ضمن زنجیر, نارنجی, ورزشی فوق العاده بسته کمک های مالی مشتریان و حتی بیشتر کانال های ESPN از جمله ESPNEWS, ESPNU و یک تعداد انگشت شماری از فصلی ورزشی-کانال های خاص, اما هیچ RedZone.

بهترین از هر دو جهان

بسیاری از زنجیر تلویزیون بازاریابی با تمرکز بر چگونه آن هزینه های هر ماه, اما اگر شما می خواهید بهترین ها را از آنچه در آن ارائه کرده است شما می خواهید به عضویت در هر دو زنجیر نارنجی و زنجیر آبی آوردن قیمت خیلی نزدیک به آنچه شما می خواهم برای پرداخت کابل در 45 دلار در هر ماه (به علاوه هزینه های اینترنت خود را, البته).

به صورت مختصر و مفید کامل از پایه کانال های در دسترس در هر دو زنجیر آبی زنجیر نارنجی و یا هر دو را نگاه کنید.

اگر شما هنوز هم اگر زنجیر تلویزیون برای شما مناسب است, مطمئن شوید که به اتمام راهنمای کامل ما را به این سرویس که شامل کامل به لیست کانال و سایر اطلاعات از جمله آن کانال اجازه می دهد برای زمان تغییر ،

کامل لیست کانال ها توسط بسته

زنجیر نارنجی زنجیر آبی زنجیر نارنجی و آبی
A&E بله بله بله
AMC بله بله بله
AXS TV بله بله بله
بی بی سی امریکا بله بله بله
شرط می بندم هیچ بله بله
Bloomberg TV بله بله بله
براوو هیچ بله بله
شبکه کارتون بله بله بله
پنیر چدار کسب و کار بله بله بله
پنیر چدار اخبار بله بله بله
سی ان ان بله بله بله
Comedy Central بله بله بله
ستاره دنباله دار بله بله بله
Discovery Channel هیچ بله بله
کانال دیزنی بله هیچ بله
E! هیچ بله بله
ESPN بله هیچ بله
ESPN 2 بله هیچ بله
ESPN 3 بله هیچ بله
شبکه غذایی بله بله بله
فاکس هیچ بله بله
فردا نیوز هیچ بله بله
Fox Sports 1 هیچ بله بله
واحد بله هیچ بله
فیوز بله بله بله
FX هیچ بله بله
HGTV بله بله بله
تاریخچه بله بله بله
HLN هیچ بله بله
IFC بله بله بله
Investigation Discovery بله بله بله
عمر بله بله بله
محلی در حال حاضر بله بله بله
MotorTrend بله هیچ بله
MSNBC هیچ بله بله
National Geographic هیچ بله بله
NBC هیچ بله بله
NBC Sports هیچ بله بله
Newsy بله بله بله
NFL Network هیچ بله بله
نیک جونیور هیچ بله بله
برترین شبکه هیچ بله بله
ورزشگاه بله بله بله
SyFy هیچ بله بله
TBS بله بله بله
TLC هیچ بله بله
TNT بله بله بله
Travel Channel بله بله بله
Tru TV هیچ بله بله
ایالات متحده آمریکا هیچ بله بله
Viceland بله بله بله

سعی کنید رسن تلویزیون برای امروز رایگان

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن