Jamie Foxx دعوا یک Superpowered حلقه مواد مخدر در اولین تریلر به صورت پروژه قدرت


“Bet you didn’t think I had one of these ready to go?”

“شرط می بندم شما نمی فکر می کنم من تا به حال یکی از این آماده برای رفتن؟”
عکس: Netflix

تریلر دیوانگییک محل خاص برای پیدا کردن جدیدترین تریلر برای فیلم و تلویزیون را نشان می دهد شما ولع مصرف.

هر کس می خواهد به یک قهرمان و در حال حاضر هر کس می تواند. در اولین تریلر به صورت پروژه قدرت, مواد مخدر به نام قدرت می تواند به طور موقت دسترسی مردم درونی ابرقدرت. اما آوردن این توانایی به دنیا می آید در قیمت و سابق soldier هنر (Jamie Foxx) فکر نمی کند که آن را به ارزش هزینه.

تبلیغات

Netflix انتشار اولین تریلر برای پروژه قدرت, یک فیلم جدید در مورد مواد مخدر است که به مردم ابرقدرت برای پنج دقیقه در یک زمان. تنها نکته این است که شما نمی دانید که آنچه شما قدرت تا زمانی که شما آن را. همچنین آن می تواند شما را بکشند. مردم شروع به استفاده از این دارو در نیواورلئان به ارتکاب جنایات ضربه زدن به مزایای مانند شکست ناپذیری و نامرئی—و سپردن توجه مردمی که می خواهند برای به دست گرفتن و کنترل آن را برای استفاده در پلیس و ارتش است.

هنر تیم با رابین (دومینیک Fishback) یک زن جوان که در برخورد قدرت و یک افسر پلیس با بازی جوزف گوردون-لویت برای پیدا کردن منبع از مواد مخدر و قرار دادن یک توقف به آن. اما آن را می شود روشن است که هنر خود را به دلایل که مایل به توقف مردمی در پشت قدرت به عنوان آنها مسئول مرگ همسرش و ربودن دختر خود را.

تبلیغات

ما قبلا دیده “سحر و جادو به عنوان اعتیاد” داستان در نشان می دهد مانند Buffy the Vampire Slayerو به نظر می رسد مانند آن را به جهان آمده از کتاب های کمیک و ابرقهرمان فیلم—اگر چه آن را از لحاظ فنی اولین بار نیست که ما آن را دیده ام وارد این عرصه. این هم یک طرح خط در فصل سوم از NBC قهرمانان.

پروژه برق آغاز بکار در Netflix بکشد اوت 14.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>