کار و زندگی: چگونه برای پیدا کردن شور و شوق در کار خود

در این قسمت از کار/زندگی Ciara Pressler موسس و نویسنده Pregame و برنامه بازیمذاکرات با گرگ Nibler در مورد پی

توسط DOSTEMANSALAM در 11 مرداد 1399

در این قسمت از کار/زندگی Ciara Pressler موسس و نویسنده Pregame و برنامه بازیمذاکرات با گرگ Nibler در مورد پیدا کردن شور و شوق در کار است که شما در حال انجام است. او طول می کشد یک نگاه به مثبت و منفی به دنبال شور و شوق در کار ما و چگونه ما می توانیم تعادل آن احساسات را به یک زندگی سالم است.

جمع کردن یک حرفه ای در چیزی است که شما در مورد پرشور است و نه یک پدیده اخیر و تا حدودی آمریکا یکی است. بسیاری بر این باورند که این ممکن است به اندازه کافی به سادگی لذت بردن از کار خود را و به کار با آنها مانند مردم هستند و گاهی اوقات فشارهای پس از رفتن بیشتر است. "احساس شما را به احساس می کنید 100% در مورد همه چیز در زندگی خود را در همه زمان ها یک فشار از فرهنگ ما" Pressler یادداشت ها. که احساس راحتی صید مدرن بازاریابی و تبلیغات "اما ما باید به دنبال در چگونه زندگی واقعا کار می کند. شما همیشه رفتن به احساس 100% در مورد همه چیز. و این خوب است!" برخی از مردم ممکن است قادر به نوبه خود یک شور و شوق را به یک حرفه ای در بر داشت و آن را ممکن است به احساس پرشور در مورد آن را ندارد. "گاهی اوقات هنگامی که احساسات ما تبدیل به ما شغل تمام وقت است که شور و شوق از بین می رود" Pressler می گوید.

پس چگونه یک آدرس این ؟ اول Pressler می گوید ما باید به کشف کردن که در آن شور و شوق می آید. "شور و شوق می آید از لذت بردن از آنچه شما انجام می دهند در حال حاضر و در حال حاضر. بنابراین شما لازم نیست که احساس خوبی در مورد چیز در همه زمان ها به منظور احساس لحظات شور و شوق است." شور است و بیشتر شبیه یک انرژی جریان به جای پایدار احساسات است. این می تواند از یادگیری چیزهای جدید و یا بهتر شدن در چیزهایی که شما در حال حاضر خوب است. آن را همچنین می توانید از محیط زیست خود را. "کار با مردم من واقعا لذت بردن از بودن در اطراف باعث ایجاد احساس شور و شوق در مورد کار من چون من توسعه احساسات خوب در مورد تیم من که منجر به شور و شوق" او می گوید. "شما لزوما نیاز به دانستن زمانی که شما به دنبال کار است که شما در حال رفتن به پرشور در مورد آن هر روز. آن چیزی است که شما می توانید در طول زمان توسعه در زندگی حرفه ای شما انتخاب و یا در نزدیکی شما در حال حاضر."

اگر شما یک فرد است که می خواهید برای پیدا کردن شور و شوق بیشتری در کار خود Pressler چند راهنمایی. "آزمایش. دریافت کنجکاو. دنبال که کنجکاوی" او می گوید. "چه شما می خواهید به یادگیری بیشتر در مورد؟" صحبت کردن با افرادی که در موقعیت شما علاقه مند در مسیر حرفه ای شما تعجب در مورد و یا در حال رفتن به مدرسه به دنبال چیز دیگری است. پیدا کردن افراد با تجربه به عنوان شیر به آن است. "آن را نیز آسان تر شده است هرگز برای شروع یک سمت فشار," او می گوید. "شما همیشه می توانید سعی کنید برای شروع یک چیزی کمی در سمت به تست آب."

در نهایت Pressler یادداشت "شور و شوق می تواند یک امتیاز" به خصوص از لحاظ اقتصادی در زمان نامشخص است. نه هر کس این فرصت را به دنبال شور و شوق خود را و آن را مهم عامل در چیزهایی مانند حقوق و مزایا و امنیت شغلی. پس از همه Pressler می گوید: "داشتن که امنیت نیز می تواند به شما آزادی به دنبال بیشتر چیزهایی که شما در مورد پرشور است."

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن