از آن شده است بیش از 30 سال و مایکل جردن هنوز هم بیزار Isiah Thomas

یکی از بسیاری از چیزهایی که ESPN “آخرین رقص” مستند روشن می سازد این است که مایکل جردن کاملا متنفر از دست دادن. شب دوم از مجموعه’ پنج شب اجرا ساخته و حتی آن را بیشتر روشن است که اردن متنفر از دست دادن به پیستون است.

و بالاتر از همه او متنفر Isiah Thomas, در پیروزی و شکست.

از “پسران بد” پیستون در مرکز صحنه در قسمت 3 از “آخرین رقص” با بازیکنان و مطبوعات به خاطر سپردن این تیم که خفه اردن و گاو برای سال. آنها دشوار است آنها چیست و در سال 1989 و 1990 آنها قهرمانان.

اردن نیست بسیار خوشحال است که.

قبلا پر داستان در اوایل 30 به مدت 30 اردن قوانین بودند پیستون’ راه به طور مداوم فشار اردن خارج از منطقه راحتی خود و بر روی زمین است. البته کسانی که پیستون تیم در حال حاضر به عنوان یک جزء کلیدی از اردن منبع داستان با “آخرین رقص” نشان ستاره قاتلی دیوانه offseason تمرینات به صورت فله و جسمی از طریق شکستن آن دیوار.

در نهایت اردن و گاو نه تنها ضرب و شتم پیستون در سال 1991 کنفرانس شرق نهایی آنها جاروب آنها. پیستون واکنش نشان داد و با یک شرکت-بدنام راه رفتن دادگاه و بدون تکان دادن دست.

توماس پیستون’ رهبر توضیح داد: این تیم فکر نمی کنم آن را یک معامله بزرگ به دلیل آن چیزی است که بزرگ بوستون سلتیکز زمانی که پیستون آنها را ضرب و شتم.

و پس از آن مستند تولید کنندگان سعی در نشان دادن اردن یک ویدیو از توماس’ عقلانی. آنچه به دنبال آن بود که بسیار خوب در تلویزیون و همچنین بسیار خوب توجیه برای ESPN تصمیم به ترک ناسزا.

هشدار: زیر توییت و تصویری شامل گرافیک زبان.

نگه داشتن در ذهن است که یک مرد که رفت بر برنده شدن شش قهرمانی و تبدیل شدن به ثروتمندترین ورزشکار از همه زمان. این مرد بیش از حد بسیاری از حلقه ها را به تناسب در یک دست خود را, NBA, تیم, یک, یاد, کفش با نام تجاری و یک مدال طلای المپیک (چیزی که او نیز مانع توماس از دریافت). او انجام این کار را به عنوان بخشی از یک 10-بخش ESPN مستند در زندگی خود را که او در آن در واقع به کنترل کامل خلاق از فیلم است.

و در اینجا او هنوز تخمگذار به این بازیکن که پس از مسدود او در نهایت قبل از رسیدن به عظمت است.

شما نمی بینید چقدر نفرت بود که بین بازیکنان دیگر.

Michael Jordan is not a fan of Isiah Thomas. (AP Photo/John Bazemore)
مایکل جردن است نه یک فن از Isiah Thomas. (AP Photo/جان Bazemore)

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر