نحوه تغییر صندوق پستی جیمیل خود را تم

شخصی است که در همه جا در محاسبات — برای مثال به تصاویر پس زمینه دسکتاپ و فانتزی نشانگر ماوس. شما سفارشی عملا

توسط DOSTEMANSALAM در 20 خرداد 1399

شخصی است که در همه جا در محاسبات — برای مثال به تصاویر پس زمینه دسکتاپ و فانتزی نشانگر ماوس. شما سفارشی عملا همه چیز در مورد محاسبات خود را و زندگی آنلاین پس چرا یک شات در sprucing تا صندوق پستی جیمیل خود را بیش از حد است ؟

به طور پیش فرض رنگ قرمز و سفید طرح از یک صندوق پستی جیمیل می تواند بسیار یکنواخت و خسته کننده و آن را بسیار به خود را افزایش صندوق تم با رنگ های روشن تر و یا عکس های خیره کننده. در واقع تغییر صندوق پستی خود را تم در جیمیل است که در واقع بسیار آسان است. اگر شما هرگز آن را قبل از انجام و می خواهید به آن را امتحان کنید در ادامه به بررسی کنید ما ساده و سریع, راهنمای تغییر موضوع صندوق پستی جیمیل خود را.

نحوه تغییر صندوق پستی جیمیل خود را تم

مرحله 1: باز کردن مرورگر و رفتن به حساب Gmail خود را. ورود به حساب کاربری خود.

مرحله 2: با کلیک بر روی تنظیمات آیکون چرخ دنده در نزدیکی گوشه بالا و سمت راست صندوق پستی خود را.

Gmail Theme settings gear icon screenshot
تصویر

مرحله 3: از منوی که ظاهر می شود را انتخاب کنید تم.

Gmail themes Settings menu screenshot
تصویر

مرحله 4: در این موضوع خود را انتخاب کنید روی صفحه نمایش شما می توانید انتخاب کنید از منوی از پیش تعیین شده, عکس پس زمینه رنگ یا نقاشی به صندوق پستی خود را تم. همچنین شایان ذکر است که برخی از این تم ها خواهد شد اجازه می دهد تا برای سفارشی سازی بیشتر از آنها مانند تنظیم یک متن پس زمینه اضافه کردن یک شکل یا اضافه کردن تاری به موضوع خود را. برای دیدن این گزینه های سفارشی سازی کلیک روی یک موضوع است. اگر آیکون برای کسانی که گزینه های سفارشی سازی ظاهر می شود در پایین موضوع خود را انتخاب کنید روی صفحه نمایش و سپس موضوع است واجد شرایط برای سفارشی سازی بیشتر. با کلیک بر روی هر آیکون برای تنظیم تنظیمات خود را.

Gmail themes Pick your theme screen screenshot
تصویر

شما همچنین باید این گزینه را به استفاده از عکس های خود را به عنوان یک صندوق تم. به عنوان یادداشت گوگل اگر شما این گزینه را انتخاب کنید, شما نیاز به مطمئن شوید که شما خود را آپلود تصویر مورد نظر را به گوگل عکس اول. یک بار عکس خود را آپلود شده بر روی عکس های من دکمه در گوشه سمت چپ پایین تر از موضوع خود را انتخاب کنید روی صفحه نمایش. سپس عکس خود را انتخاب کنید و کلیک کنید را انتخاب کنید. مجموعه خود را سفارشی سازی تنظیمات.

گام 5: هنگامی که شما شاد با انتخاب های خود را بر روی دکمه آبی و سفید ذخیره را فشار دهید در پایین صفحه نمایش.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن