HBO ضربان Netflix بکشد به طور رسمی نورد یکی از پرطرفدار ترین ویژگی های در جریان

تصویر: Scenerبه عنوان بسیاری از ما پناه در محل و یا اجتماعی فاصله در حال حاضر ما راه های ارتباط با دوستان و خا

توسط DOSTEMANSALAM در 26 اردیبهشت 1399
Illustration for article titled HBO Beats Netflix to Officially Rolling Out One of the Most Coveted Features in Streaming
تصویر: Scener

به عنوان بسیاری از ما پناه در محل و یا اجتماعی فاصله در حال حاضر ما راه های ارتباط با دوستان و خانواده شده اند به شدت محدود است. یکی از راه های ما هنوز قادر به ارتباط با دیگران بدون در نظر گرفتن فاصله فیزیکی از ما است تماشای یک فیلم با هم در همان جریان خدمات. اما اگر شما خودتان اقدام به این کار غیر ممکن است از فوق العاده است که "بازی" را فشار دهید دقیقا در زمان به عنوان هر کس دیگری در خود مشاهده, حزب, خواننده, وجود دارد, آن است که یک راه بهتر است.

تبلیغات

یک برنامه افزودنی Chrome به نام Scener که در حال حاضر پشتیبانی همزمان جریان با Netflix این هفته اعلام کرد که در حال حاضر نیز پشتیبانی از مشترک جریان برای HBO در حال حاضر و HBO Go مشتریان نیز هست. فرمت کار می کند با ایجاد یک نوع از پنجره مشاهده بر روی صفحه نمایش خود را—مانند یک شخصی تئاتر—با همراه کد شما می توانید به اشتراک گذاری با دوستان. هنگامی که شما را انتخاب کنید هر فیلم یا مجموعه شما می خواهید به تماشای, شما هم می توانید ارتباط برقرار کردن با دیگران از طریق چت و یا تصویری و یا بزرگ شدن پنجره و لذت بردن از جریان بدون هر گونه خارج از پچ پچ.

در یک بیانیه توسط ایمیل Scener بنیانگذاران جو Braidwood به نام زمان بهداشت جهانی بحران یک "لحظه نقطه عطفی برای جریان صنعت" و اضافه کرد که Scener دیده است 15 بار استفاده از این سرویس در حالی که مردمی که در مستند. Netflix بکشد ممکن است پشتیبانی می شود توسط Scener اما نه رسمی ارتباط و شما نمی قادر خواهد بود برای رسیدن به Netflix بکشد خود را اگر مشکلات بوجود می آیند. اما HBO می کند رسما پشتیبانی از فرمت.

تبلیغات

"با توجه به ما ثابت قدم تمرکز بر توانمندسازی مردم برای متصل شود در حالی که عملا آوردن عضویت خود را (BYOS) آن را بسیار قابل توجه است که این رویکرد احترام به کپی رایت را به همراه داشت یک شراکت تجاری," Braidwood گفت: Gizmodo.

در حال حاضر Scener پشتیبانی می کند بر روی ویندوز, مک و دستگاه Chromebook. خدمات پشتیبانی تا 20 نفر در چت تصویری در یک بار, اما این شرکت می گوید قصد دارد به رول کردن پشتیبانی برای حتی بزرگتر مشاهده احزاب با زنده میزبان یا زنده گروه "در روزهای آینده." شما می توانید مانع Scener در فروشگاه وب Chrome.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب