عجله بسر می رسانید! Dell XPS 13 لپ تاپ را به ارزان ترین-همیشه قیمت


اگر شما به دنبال یک جدید و قدرتمند, لپ تاپ, سپس شما احتمالا نگه داشتن یک چشم را برای لپ تاپ Dell می پردازد. در حال حاضر یکی از بهترین لپ تاپ معاملات وجود دارد این است که این Dell XPS 13 لمسی است که در پایین به آن ارزان ترین تا کنون قیمت به تاریخ. شما صرفه جویی در $150 در حال حاضر اگر شما ضربه محکم و ناگهانی یک در حال حاضر برای $700, اما شما نیاز به سریع. این یک Doorbuster فروش که بدان معنی است که سهام به شدت محدود است. شما نیاز به عمل سریع برای جلوگیری از از دست رفته!

Dell XPS 13 در نظر گرفته شده است توسط دل به قدرتمند ترین لپ تاپ 13 اینچ در کلاس خود است. این ویژگی آخرین 10-generation Intel Core i5-10210U quad-core processor 4GB حافظه و یک 128GB SSD ذخیره سازی. این دقیقا همان نوع مناسب از تنظیمات اطمینان حاصل شود که شما به راحتی می توانید چند وظیفه در حالی که شما کار با این سیستم بسیار قادر به دستکاری خود برنامه های بهره وری و بیشتر در همان زمان.

این لپ تاپ نیز بسیار شیک و سبک وزن است. لپ تاپ صفحه نمایش قاب شده است بسیار کاهش یافته است به طوری که لپ تاپ موفق به فاکتور شکل 11-inch دستگاه در حالی که هنوز داشتن یک بزرگ 13-inch صفحه نمایش صفحه نمایش لمسی. این دل کوچکترین لپ تاپ 13 اینچ و در عین حال با همه چیز تنها با وزن 2.7 کیلوگرم است. آن را باریکترین لپ تاپ Dell XPS, بیش از حد, بنابراین شما به راحتی می توانید بازی شیر یا خط آن را به کیسه خود را با حداقل بدون هیچ زحمتی. دل را طراحی کرده است تا آن را کاملا به اندازه برای هواپیما سینی جداول معنی آن را ایده آل برای هر کسب و کار پرواز نیز هست.

شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد سر و صدا با این لپ تاپ پس از Dell مهندسی آن را به ساکت تر از همیشه بدون توجه به آنچه شما انجام می دهند با آن است. به علاوه وجود دارد فوق العاده عمر باتری تا 19 ساعت در هنگام استفاده از برنامه های بهره وری و 17 ساعت در حالی که جریان Netflix بکشد. این لپ تاپ طراحی شده است با قابلیت حمل به طور مداوم در خط مقدم از دل و ذهن.

برای تلفن های موبایل بزرگ ، این لپ تاپ سبک وزن است که یک معامله بزرگ در $850 اما در حال حاضر شما می توانید ذخیره کنید $150 و خرید XPS 13 لمسی برای تنها $700. شما در حال رفتن به نیاز به سرعت هر چند. همانطور که گفته شد این یک Doorbuster مقابله بنابراین سهام به شدت محدود است. ما نمی توانیم این پیشنهاد ماندگار برای مدت طولانی در این نوع قیمت.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de