فروتن نژادی عدالت بسته نرم افزاری ارائه می دهد 1200 دلار در بازی و کتاب برای $30

Humble Fight for Racial Justice Bundle
جان Fingas/Engadget

خارش.io اخیر مگا بسته نرم افزاری نمی تواند تنها گزینه خود را برای خرید بازی در بازگشت برای کمک به ماموریت برای حل نژادی و بی عدالتی و نابرابری. فروتن راه اندازی کرده است یک مبارزه برای عدالت نژادی بسته نرم افزاری فراهم می کند که $1,200 در بازی ها کتاب ها و کمیک برای یک تعهد از $30 یا بیشتر. شما باید تا ماه ژوئن 23rd به آن را دریافت کند اما تمام درآمد حاصل خواهد شد به طور مستقیم به عدالت گروه مانند وثیقه پروژه NAACP صندوق دفاع حقوقی و مسابقه رو به جلو است. همه از بازی در بخار در دسترس هستند و برخی از این عناوین (به همراه تمامی کتاب ها و کمیک) رایگان از حفاظت از کپی — و شما قطعا می خواهید به رسمیت شناختن برخی از آنها را اگر شما غرق در این صحنه بازی.

وجود دارد برخی از نسبتا بزرگ (اگر نه همیشه زمان) عناوین در مخلوط از جمله بایوشاک Remastered, Elite Dangerous, NBA 2K20 و Sonic & Sega All-Stars Racing. اما این نیز مستقل پرنیان بهشت بین عناوین مانند FTL, Hyper Light Drifter و Spelunky. اگر بازی شما شده است این معنی را امتحان کنید, شانس خوب وجود دارد آن را در لیست. شما همچنین می توانید یک ماه رایگان از فروتن انتخاب اگر شما ثبت نام.

آن را بیش از حد به زودی به می دانم که چگونه به خوبی این کار خواهد کرد. وجود دارد نزدیک به 500.000 دلار در کمک های مالی همانطور که از نوشتن این اما و خارش است.io بسته نرم افزاری مطرح شده بیش از $8.1 میلیون و حتی با آن و کاهش سهم حداقل سطح. با پشتیبانی کافی آن می تواند کمک فوق العاده ای برای یک علت خوب است.

در این مقاله: فروتن بسته نرم افزاری سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, موسسه خیریه, نژاد پرستی, ضد نژادپرستی بازی ها, تصویری بازی ها, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>