تلماسه نویسندگان اعلام یک سه گانه جدید است که برجستگی سمت راست به حوادث فیلم

یک بخش از این پوشش برای تلماسه: دوک Caladanمصور توسط مت گریفین.تصویر: Tor کتاباین تپه های شنی جهان همچنان به گ

توسط DOSTEMANSALAM در 5 مرداد 1399
A section of the cover for Dune: The Duke of Caladan, illustrated by Matt Griffin.
یک بخش از این پوشش برای تلماسه: دوک Caladanمصور توسط مت گریفین.
تصویر: Tor کتاب

این تپه های شنی جهان همچنان به گسترش است. با Denis Villeneuve این فیلم اقتباسی در افق حماسه را مراقبان را نشان داد جزئیات بیشتر در مورد خود و آینده رمان های گرافیکی—همراه با یک کتاب جدید سه گانه است که باید کمک به طرفداران به سرعت در پل Atreides زندگی قبل از او جرأت به Arrakis و تغییر جهان برای همیشه لطفا برای.

تبلیغات

تلماسه سری نویسندگان Kevin J. Anderson و برایان هربرت پسر اصلی تلماسه نویسنده فرانک هربرت اعلام کرد یک سه گانه جدید از کتاب های خود را در سری مداوم در طول یک مجازی پانل در سن دیگو کتابهای کامیک. سری جدید با شروع از تلماسه: دوک Caladanمی گیرد یک سال قبل از حوادث تلماسه و به بررسی زندگی پل Atreides خود بن Gesserit مادر خانم جسیکا و دوک Atreides در اقیانوس سیاره Caladan. این طرح این است که در پایان کتاب سوم در خبری که خانه Atreides است که در حال نقل مکان به Arrakis پس از آن به طور مستقیم مجموعه حوادث اصلی داستان.

تبلیغات

با توجه به اندرسون دو نفر از آنها تا به حال می خواستم به یک جدید تلماسه سه گانه برای اما در حالی که مشغول کار بر روی فیلم های آینده و در واقع با ایده آمد در حالی که این فیلم بود که فیلم برداری شده است. هدف آنها این است که برای این سه گانه جدید می شود فقط به عنوان در دسترس برای خوانندگان جدید به عنوان این امر می تواند برای طرفداران هاردکور—برای کمک به مخاطبان در درک شخصیت و جهان قبل از خواندن این کتاب برای اولین بار و یا شاید از دیدن فیلم های آینده.

"ما ممکن است بسیاری از نام تجاری جدید خوانندگان بنابراین ما نمی خواهید به انجام چیزی است که در بسیار مبهم بازه زمانی. ما می خواستیم چیزی است که می تواند به راحتی در دسترس و آشنا به هر کسی که فقط می خواهم به عنوان خوانده شده اولین تلماسه رمان" اندرسون گفت: در پانل. "این می تواند یک راه آشنا به همه حق را به سرعت به خواندن روان و دیدن فیلم است, بنابراین ما احساس کردیم این بود که زمان مناسب برای آوردن این داستان است."

The full cover for Dune: The Duke of Caladan.
کامل پوشش برای تلماسه: دوک Caladan.
تصویر: Tor کتاب

اما آن را نه تنها تلماسه پروژه در آثار اندرسون و برایان هربرت همچنین در مورد تلماسه: خانه Atreides, 12-موضوع کتاب طنز prequel سری بر اساس 1999 رمان توسط اندرسون و هربرت (با تصویرگر Dev Pramanik و نقاش الکس Guimarães). این توسعه داده شده است در پشت سر هم با یک رمان گرافیکی بازگویی از فرانک هربرت را تلماسهکه تقسیم داستان به سه بخش; هر دو مجموعه برای اولین بار قبل از وینو را اقتباس می آید در ماه دسامبر. مجموعه ای از چند دهه قبل از حوادث تپه, تپه: خانه Atreides مراکز در اطراف بوم elaine perry Kynes (پدر Liet Kynes, بازی های برگزار شده توسط شارون Duncan-بروستر در فیلم آینده) را به عنوان او تلاش می کند به تصویب چشم انداز خود را از terraforming صحرا سیاره Arrakis. اما ما همچنین صرف زمان با دیگر شخصیت های نمادین مانند لتو Atreides و دانکن آیداهو.

تبلیغات

در SDCC پنل اندرسون گفت: این یکی از اولین کتاب او و برایان هربرت کار می کرد و او و هربرت بودند هیجان زده برای دیدن چگونه جوانتر نسخه از این شخصیت یاد شد به صورت بصری نشان داده شده (برای مثال بارون Harkonnen است که بسیاری لاغر از تلماسه همتای). خانه Atreides است که در واقع بخشی از یک سه گانه دیگران بودن خانه Harkonnen و خانه Corrino (آنها نیز بدست تجدید چاپ در انتظار رمان گرافیکی سری). هیچ کلمه که آیا آنها می تواند ایجاد گرافیک رمان بر اساس کتاب های دیگر در این سه گانه هر چند من مطمئن هستم که این امکان داده می شود هر چیز دیگری آنها را در کار می کند. هربرت ابراز شادی در تمام پروژه های آنها در توسعه, از جمله برخی از بازی های رایانه ای اما با تاکید بر اهمیت حفظ یکپارچگی کار پدرش زنده است.

"تپهمانند جهان ما در حال گسترش است اما ما بسیار آگاه است که ما نمی خواهیم به آن گسترش بیش از حد" هربرت گفت. "ما نمی خواهید به آمده تا با مواد سخت-هسته تلماسه طرفداران را درک نمی کند چرا که تلماسه مهمتر از همه بسیار بالا-کیفیت کار ما مبارزه برای حفظ کیفیت است."

تلماسه: دوک Caladan بیرون می آید در اکتبر 13, Dune: خانه Atreides قرار است به راه اندازی در اکتبر 21 و اولین شماره از تلماسه گرافیک رمان سه گانه آینده در اکتبر 27.

تبلیغات

وینو را تلماسهکه ستاره تیموتی Chalamet به عنوان پل Atreides ربکا فرگوسن به عنوان بانوی جسیکا و Zendaya به عنوان Fremen جنگجو Chani در حال حاضر چاک دار در ماه دسامبر 18—هر چند که می تواند موضوع را به تغییر به دلیل رمان coronavirus بیماری همه گیر.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im
آخرین مطالب