چگونه به سازمان دیده بان PGA Tour: 3M باز آنلاین به صورت رایگان امروز

پس از پر جنب و جوش یادبود مسابقات در اوایل این ماه که در آن اسپانیولی جان رحم ضرب و شتم Rory McIlroy برای جهان شماره 1 نقطه آن را ایمن می گویند که تابستان تور PGA است تا حرارت. اگر چه نه رحم و نه McIlroy خواهد شد رقابت در 3M باز امروز برنده سال گذشته متی ولف خواهد بود پله به عقب بر روی سبز در کنار تامی Fleetwood — که ساخت اولین PGA بازگشت از ماه مارس با 3M باز اولین. با بسیاری از کهنه و تازه چهره در برابر یکی دیگر از این مسابقات است که مطمئن شوید که به ارائه برخی از لحظات به یاد ماندنی. در اینجا چگونه به سازمان دیده بان PGA Tour: 3M باز آنلاین.

تاریخ: جولای 23 – July 26
محل سکونت: Blaine, مینه سوتا,
دوره: مجتمع پلاستیک طبرستان شهرهای دوقلو
کیف پول: $6,600,000

سازمان دیده بان رایگان در Hulu

چگونه به سازمان دیده بان PGA Tour: 3M آنلاین باز در آمریکا

ارزان ترین و ساده ترین راه برای تماشای PGA Tour: 3M باز آنلاین است که از طریق Hulu + زنده تلویزیون های اشتراک. کابل های جایگزین ارائه می دهد بیش از 60 کانال’ ارزش محتوای هر دو به صورت زنده و بر روی تقاضا مشاهده. خوشبختانه برای طرفداران گلف به دنبال رفع سریع این برنامه ارائه می دهد یک هفته دوره آزمایشی رایگان است که به راحتی cancellable در پایان هفته. برای کسانی که به دنبال سرمایه گذاری در یک سرویس اشتراک است که دو برابر به عنوان یک ماندگار کابل جایگزین انتخاب به ادامه Hulu + برنامه های زنده تلویزیونی برنامه ریزی و هماهنگی به برنامه هایی مانند PGA Tour: 3M باز هزینه 55 $در هر ماه. متناوبا, Hulu نیز ارائه می دهد بسته های اشتراک برای مشتریان که به دنبال یک برنامه ماهانه بدون زنده تلویزیون جریان است. برای به دست آوردن دسترسی به فقط Hulu محتوای کتابخانه محبوب سینما و تلویزیون عنوان شما می توانید با پرداخت 6 دلار در هر ماه برای پخش تبلیغات و یا 12 دلار در هر ماه برای ad-free streaming.

گذشته از Hulu دو از عمده شبکه های تلویزیونی نیز ارائه بسته است که اجازه می دهد تا برای در خانه زندگی می کنند جریان از امروز PGA Tour: 3M باز است. فردا همه دسترسی بسته هزینه فقط 6 دلار در هر ماه و شامل 7 روز رایگان دادگاه پس از ثبت نام. این برنامه این است که برای رفتن اگر شما فقط می خواهید پوشش عمده مسابقات گلف.

با این حال, اگر شما می خواهید به جریان اصلی مسابقات PGA مانند 3M باز به عنوان به خوبی به عنوان اضافی گلف پوشش ریخت و پاش برای NBC گلف کانال به جای. آن را تنها هزینه $10 در هر ماه و امکانات بیشتر زندگی می کنند پوشش از گلف بیش از سایر ایالات متحده شبکه های ترکیب شده است. متاسفانه بر خلاف CBS آن را شامل نمی شود یک دوره آزمایشی رایگان.

مهم نیست که چگونه شما را انتخاب کنید به جریان امروز 3M باز این رویداد قطعا اثبات سرگرم کننده برای همه است. به علاوه با دفاع قهرمان ولف رقابت دوباره پس از سال گذشته 3M باز او را سوم گلف باز تا کنون برنده NCAA فردی قهرمانی ملی و یک PGA Tour عنوان در همان سال سهام در حال حاضر بالا است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>