چگونه برای باز کردن یک تلفن در هر حامل در سال 2020

هنگامی که شما خرید یک تلفن از یک سلول ارائه دهنده آن به احتمال زیاد آمده قفل شده است — این بدان معناست که شما نمی خواهد بود قادر به استفاده و یا دریافت هر گونه سیگنال بر روی گوشی با حامل های مختلف. پس از همه, آن را در بهترین منافع خود را به نگه داشتن شما به عنوان یک مشتری. اما اگر شما به دنبال به تغییر ارائه دهندگان و یا فقط امیدوار به اضافه کردن برخی از ارزش در هنگام فروش گوشی خود را آنلاک آن است که باید — و آن را کاملا قانونی انجام دهد.

مطالعه بیشتر

در حالی که اکثر حامل ارائه آنلاک خدمات پس از شما به طور کامل پرداخت می شود خاموش گوشی خود را و هر اقساط آن را همیشه اتفاق می افتد به طور خودکار. این روند می تواند خسته کننده و متفاوت است بسته به ارائه دهنده خدمات پس ما شکسته این مراحل را برای هر یک.

آنچه شما نیاز دارید

مشکل از باز کردن قفل گوشی می تواند متفاوت باشد از حامل به حامل و چه یک فرآیند ساده با یک می تواند درد ، بسته به نوع که شما با باز کردن قفل تلفن خود را می تواند تبدیل به یک فرایند دشوار است که نیاز به چندین تلفن تماس و ساعت کار — و یا می توان آن را بسیار ساده است. مهم نیست که چقدر دشوار آنلاک روش این است که آن را یک ایده خوب برای باز کردن قفل گوشی خود را قبل از شما را ترک حامل های فعلی خود را به دلیل آن خواهد شد به احتمال زیاد ثابت کند حتی سخت تر را پس از قرارداد اجرا شده و شما سمت چپ. حتی اگر شما در حال برنامه ریزی در مورد استفاده از تلفن های قدیمی خود را هنگامی که شما را ترک می داند که هنگامی که شما ممکن است نیاز به آن را در آینده ؟ باز کردن قفل گوشی که می آیند قرارداد باید به طبیعت دوم و آن را تقریبا همیشه ارزش تلاش است.

در حالی که روش های متفاوت وجود دارد یک لیست مشترک از اطلاعات شما به طور کلی نیاز به باز کردن گوشی خود را. مطمئن شوید که به عنوان بسیاری از زیر در دست دارد قبل از اینکه شما شروع به باز کردن گوشی خود را.

 • دارنده حساب نام و شماره حساب
 • شماره IMEI دستگاه خود را
 • شماره تلفن خود را
 • دارنده حساب شماره امنیت اجتماعی و یا رمز عبور
 • تکمیل قرارداد و/یا دستگاه طرح پرداخت
 • خارج از کشور اعزام مقالات اگر شما در ارتش و می خواهید برای باز کردن قفل گوشی خود را قبل از قرارداد خود را تا

حالا که شما که اطلاعات, بیایید ببینید که چگونه هر یک از حامل دستگیره باز کردن قفل گوشی خود را.

آنلاک Verizon گوشی

Verizon storefront
جولیان Chokkattu/Digital Trends

با وجود عدم انجام به طوری که قبلا ورایزون در حال حاضر قفل دستگاه های خود را — اما انصاف در آن تنها می کند بنابراین برای یک زمان کوتاه است. با توجه به ورایزون سیاست تازه خریداری شده دستگاه قفل خواهد شد به ورایزون شبکه برای 60 روز پس از خرید. این دوره کوتاه از قفل کمک می کند تا برای کاهش سرقت و دیگر فعالیت های جعلی ظاهرا — و واقعا شما نباید نیاز به باز کردن یک گوشی در این دوره زمانی به هر حال پس از آن بعید است که بر اکثر مردم است. این قاعده برای هر دو سیم کارت دائمی و اعتباری دستگاه و قفل خواهد شد به صورت خودکار حذف خواهند شد و پس از 60 روز. خوشبختانه این بدان معنی است که — بر خلاف بسیاری از حامل های دیگر — وجود دارد واقعا یک لیست از معیارهای برای باز کردن قفل گوشی خود را.

به عنوان افراد نظامی مستقر کاربران از این قاعده مستثنی و می توانید درخواست خود را به قفل در طی این مدت با تماس با ورایزون خط حمایت در 888-294-6804.

حتی اگر سیم کارت-مجهز Verizon گوشی می تواند مورد استفاده قرار گیرد در at&T, T-Mobile و یا دیگر حامل GSM تلفن نیاز به رومینگ GSM رادیو برای برقراری تماس و ارسال متون در ایالات متحده است. در حالی که تازه ترین Verizon گوشی فقط خوب کار خواهد کرد در آمریکا از باندهای GSM خود را مسافت پیموده شده متفاوت خواهد بود وقتی که می آید به LTE پشتیبانی می کند.

ورایزون جدید آنلاک سیاست اشاره نمی دائمی یا اعتباری دستگاه های 3G, اما آن را به عهده گرفت عملکرد آنها را تحت همان قوانین. در زیر روش های قبلی از جمله دستگاه های که شما نیاز به وارد کردن کد — یا “000000” یا “123456” — برای فعال کردن شخص ثالث تلفن همراه سازگاری دارد. اگر دستگاه خود را به نظر می رسد قفل شده است و یا سعی کنید که تماس بگیرید و یا ورایزون خط حمایت در 888-294-6804. جهانی دستگاه های مشابه ذکر نشده و هنوز هم ممکن است نیاز به کمک یک فروشگاه فن آوری است که شما می توانید درخواست شماره گیری توسط این شرکت خط حمایت در 800-922-0204.

ورایزون خارج از قفسه-تلفن-در-جعبه اعتباری 4G گوشی های قفل شده به شبکه برای مقدار از زمان مشخص شده در پشت جعبه. شما همچنین ممکن است به تماس Verizon پشتیبانی در 888-294-6804 برای شروع روند.

آنلاک AT&T گوشی

AT&T Store

روند باز کردن قفل گوشی از AT&T است که کمی پیچیده تر از ورایزون. اما در حالی که شما نیاز به پرش از طریق چند حلقه, آن را هنوز هم یک فرآیند دشوار است برای تکمیل.

در اینجا چک لیست پیش نیازها شما نیاز به پاسخگویی به باز کردن خود را در AT&T گوشی:

 1. این دستگاه در سوال باید کار بر روی at&T در شبکه های.
 2. اگر شما یک مشتری فعلی خود را در زمان قرارداد و یا نصب برنامه باید به طور کامل پرداخت می شود (از جمله در اوایل فسخ هزینه). اگر نه خود را پرداخت طرح اولیه و صبر کنید 24 ساعت قبل از درخواست.
 3. آن را باید نه گزارش شده است از دست داده و یا به سرقت رفته و یا درگیر در تقلب.
 4. باید آن را متصل به یک حساب کاربری با “مناسب” — یعنی یکی نیست در ارتباط با فعالیت های جعلی.
 5. باید آن را فعال مختلف AT&T حساب مشتری.
 6. باید آن فعال شده است که حداقل 60 روز با “هیچ گذشته به دلیل یا تعادل بدون مزد.”
 7. اگر شما در به روز رسانی های اولیه شما باید صبر کنید برای 14 روز “پشیمانی خریدار” دوره (30 روز برای مشتریان کسب و کار) به تصویب قبل از باز کردن قفل تلفن های قدیمی خود را.
 8. اگر آن را یک کسب و کار دستگاه و سپس شما باید در شرکت شما اجازه.

iPads ها و دستگاه های پوشیدنی با LTE اتصالات به کار گرفته شده به طور جداگانه از گوشی های هوشمند و به فروش می رسد, کلیک کنید, بنابراین شما نمی خواهد نیاز به نگرانی در مورد باز کردن آنها. فقط با قرار دادن خود را در سیم کارت جدید و لذت بردن از شبکه جدید خود را.

بر خلاف Verizon, AT&T ارائه می دهد یک درخواست باز کردن فرم شما می توانید با پر کردن آنلاین. شما هم می توانید خود را وارد کنید AT&T شماره تلفن همراه — و یا اگر شما در حال حاضر تغییر شماره IMEI خود را از AT&T دستگاه را نیز انجام دهد. پس از ارسال این فرم شما باید 24 ساعت برای کلیک بر روی لینک درون ایمیل تایید به شما ارسال و سپس AT&T را ارسال دستورالعمل برای باز کردن قفل دستگاه خود را از طریق ایمیل در عرض دو روز کسب و کار از درخواست و…. AT&T نیز از دیگر سخت باز کردن از حد در هر سال بنابراین مگر اینکه شما در حال ارسال یک صد باز درخواست یک ماه شما نباید نیاز به نگرانی در مورد پرچم دار بودن مشکوک است. شما می توانید بررسی کنید که آیا درخواست خود موفق شده است با چک کردن AT&T باز کردن صفحه وضعیت.

در مورد دستگاه های اعتباری (هر چیزی در at&T پیش پرداخت/GoPhone), AT&T, مستلزم آن است که آنها بوده ام فعال حداقل به مدت شش ماه.

اگر شما در ارتش شما می توانید ابتدا این سومین مورد نیاز در at&T لیست — شما نمی خواهد نیاز به تکمیل قرارداد خود را و یا قسط قصد دارد تا زمانی که شما قادر به ایمیل AT&T خود را TCS یا عدد (موقت/دائم تغییر ایستگاه) اسناد و مدارک.

اپل نیازی به باز کردن کد. در عوض پس از دریافت ایمیل مشخص است که خود را باز کند و درخواست تصویب شد, حذف خود را در AT&T سیم کارت و قرار دادن سیم کارت جدید خود را حامل برای شروع فرایند نصب.

این شبکه ارائه می دهد محدود باز پشتیبانی از طریق آن خط حمایت 888-211-4727 اما نمی رسما باز کردن قفل گوشی از طریق تلفن.

آنلاک T-Mobile phone

t-mobile black friday deals T-Mobile

T-Mobile به خوبی ممکن است Uncarrier اما آن را تا به برخی از معیارهای مشابه برای باز کردن قفل به دیگر حامل. در اینجا چیزی است که شما نیاز به نگه دارید در ذهن اگر شما می خواهید برای باز کردن T-Mobile گوشی:

 1. باید آن را یک T-دستگاه تلفن همراه.
 2. آن را باید نه گزارش شده دست به سرقت رفته و یا مسدود شده است.
 3. باید آن را متصل به یک حساب کاربری است که در “خوب ایستاده است.”
 4. در حساب سیم کارت دائمی, دستگاه شده اند باید به طور کامل پرداخت شده اند و فعال حداقل به مدت 40 روز در درخواست خط.
 5. پیش پرداخت در حساب دستگاه باید به حال بیش از 100 دلار در پر کردن مجدد پس از اولین استفاده از تاریخ و یا فعال شده است برای حداقل یک سال.
 6. اگر دستگاه در یک قرارداد خدمات حداقل 18 متوالی پرداخت های ماهانه باید ساخته شده اند.
 7. اگر با استفاده از T-Mobile تجهیزات فروش اقساطی و یا اگر گوشی خود را از طریق اجاره پرش! در خواست همه پرداخت ها باید ساخته شود و دستگاه باید به طور کامل پرداخت می شود.
 8. شما ساخته شده است کمتر از دو درخواست های باز کردن هر خط در دوازده ماه گذشته.
 9. T-Mobile ممکن است درخواست برای دیدن اثبات از خرید.

اگر گوشی شما یک سیم کارت اعتباری, مدل آن نیاز به فعال شده است برای حداقل یک سال و حساب مرتبط با آن باید به حال بیش از 100 دلار در پر کردن مجدد.

برخی از گوشی های آندروید می توانید با استفاده از T-Mobile دستگاه باز کردن برنامه برای تکمیل این روند باز. نه همه گوشی های سازگار بنابراین شما می توانید در غیر این صورت باز کردن گوشی خود از طریق چت با یک T-Mobile نماینده مشتری و یا با تماس با 611 از یک T-دستگاه تلفن همراه و یا 877-746-0909 از هر تلفن دیگر. اعزام پرسنل نظامی همچنین می توانید گوشی خود را باز به عنوان طولانی به عنوان آنها در جایگاه خوبی است و می تواند تولید استقرار مقالات.

باز کردن قفل تلفن با حداکثر سرعت دویدن

با حداکثر سرعت دویدن می گوید که داخلی سیم کارت-دستگاه های مبتنی بر راه اندازی شد پس از 2015 را به طور خودکار باز کردن زمانی که آنها تبدیل شدن به واجد شرایط که جمعیت فعال همراه در حال کاهش است در همه زمان ها. وجود دارد یک روند باز اگر دستگاه شما واجد شرایط نیست. قبل از باز کردن قفل تلفن با حداکثر سرعت دویدن خود را, شما نیاز به اطمینان حاصل شود دستگاه خود را و حساب دیدار با الزامات زیر است:

 1. باید آن را یک دستگاه از حداکثر سرعت دویدن.
 2. باید آن را داخلی سیم کارت قادر به باز کردن (اگر آنلاک داخلی ایالات متحده).
 3. آن را باید نه گزارش شده دست به سرقت رفته و یا مسدود و یا همراه با دیگر فعالیت های جعلی.
 4. باید آن را متصل به یک حساب کاربری در “ایستاده است.”
 5. باید آن فعال شده است که حداقل 50 روز در درخواست خط.
 6. باید وجود داشته باشد هیچ برجسته و یا دستور پرداخت و یا هزینه.

اگر شما در حال باز کردن قفل به صورت بین المللی با استفاده از, شما همچنین باید اطمینان حاصل این دستگاه قادر است از سیم کارت بین المللی باز کند.

با حداکثر سرعت دویدن به جلو پیش پرداخت برخی از دستگاه های اضافی مورد نیاز:

 1. دستگاه باید گزارش شده است به عنوان از دست داده و یا به سرقت رفته و یا در غیر این صورت پرچم به عنوان واجد شرایط به حالت قفل است.
 2. دستگاه فعال بوده است در ارتباط حساب برای حداقل 12 ماه با حساب فعال در آن زمان بود.

با حداکثر سرعت دویدن به جلو دستگاه نیز نیاز به توان با یک نماینده خدمات مشتری — اما نگران نباشید شما می توانید با حداکثر سرعت دویدن اعتباری مراقبت از مشتری با شماره گیری 855-639-4644.

اگر دستگاه شما در حال حاضر غیر فعال شما می خواهید برای تماس با حداکثر سرعت دویدن خدمات به مشتریان در 888-211-4727 به کمک دستگاه قفل شده است. آماده می شود به طور بالقوه نیروی بیش از حد هوا به روز رسانی به آن را دریافت کنید و شما ممکن است مجبور به ارسال به اعتبار اضافی برای اطمینان از دستگاه را می توان قفل شده است.

اگر شما یک عضو ارتش ایالات متحده مستقر در خارج از کشور و شما می خواهید خود را با حداکثر سرعت دویدن گوشی گوشی فوق مورد نیاز هنوز هم اعمال می شود. همچنین شما و هیچ یک از بستگان در همان حساب باید از اعضای فعال شاخه ای از ارتش ایالات متحده و باید به خارج از کشور اعزام مقالات, اگر قابل اجرا باشد. اگر شما در حال حاضر مستقر در خارج از کشور شما می توانید گوشی خود را از طریق تماس با حداکثر سرعت دویدن در سراسر جهان مراقبت و یا با تماس با 888-226-7212.

وجود دارد یک نکته وقتی که می آید به با حداکثر سرعت دویدن باز کردن قابلیت های آن است. به این دلیل که حامل مانند Verizon متکی نسبتا مبهم فناوری شبکه (CDMA), با حداکثر سرعت دویدن-مارک گوشی هایی که تولید شده با یک اسلات سیم کارت در چند سال گذشته را نمی توان باز به شرایط مختلف حامل سیم کارت.

متناوبا, شما می توانید درخواست یک باز یا از طریق چت آنلاین با یک نماینده مشتری و یا با تماس با 888-211-4727 (*2 از یک دستگاه با حداکثر سرعت دویدن).

منحصر به فرد با حداکثر سرعت دویدن ارائه می دهد در کوتاه مدت آنلاک برای مسافرت های بین المللی. فرض کنید شما با شرایط فوق شما می توانید با ورود به حساب آنلاین خود را و حرکت به صفحه مربوطه. به سادگی با کلیک بر روی حساب کاربری من تب, را انتخاب کنید گوشی خود را از لیست نتیجه را انتخاب کنید و باز کردن دستگاه برای استفاده بین المللی سیم کارت از مدیریت این دستگاه منوی کشویی. اگر شما می خواهم به جای یک با حداکثر سرعت دویدن هرزه راه رفتن شما را از طریق فرایند هر چند شما می توانید درخواست بیش از حد گوشی باز کردن در 888-226-7212.

بازکردن یک مترو توسط T-Mobile phone

Metro by T-Mobile

مترو توسط T-Mobile که قبلا شناخته شده به عنوان Metro PCS, یکی از محبوب ترین انتخاب زمانی که می آید به خدمات اعتباری. در حالی که آن خرس T-Mobile, نام تجاری, الزامات مورد نیاز برای باز کردن قفل گوشی خود را کمی متفاوت باشد:

 1. باید آن را از مترو.
 2. آن را باید به حال سرویس فعال برای حداقل 180 روز متوالی (حدود شش ماه).
 3. اگر شما باید یک ضمانت نامه رد و بدل شده گوشی و سپس 180 روز است و بر اساس فعال سازی عضویت اصلی گوشی.

یکی از روش های باز کردن قفل از طریق دستگاه باز کردن برنامه معمولا در مترو توسط T-Mobile در فولدر های گوشی خود را. این تنها می تواند انجام شود با یک گروه را انتخاب کنید از گوشی ها از جمله Alcatel A30, LG Aristo و J7 سامسونگ نخست — بقیه از آنها را می توان در حامل صفحه وب.

برای دستگاه های در لیست مانند اپل شما می توانید با مترو خدمات مشتریان خط در 888-863-8768 و یا بازدید از یک محلی فروشگاه های شرکت ها به درخواست یک کد باز. توجه داشته باشید که شما خواسته شود به ارائه شماره تلفن قفل دستگاه نام در حساب کاربری خود شوید و حساب کاربری خود صورتحساب پین.

برای پرسنل نظامی 180 روز خدمات مورد نیاز مورد نیاز نیست — شما به سادگی می توانید با بازدید از فروشگاه های شرکت ها با استقرار مقاله و یک عامل را ارائه کد آنلاک برای دستگاه شما است.

این مهم است که بدانید که پس از تغییر علامت تجاری مترو توسط T-Mobile در حال حاضر به اجرا در شبکه GSM به عنوان مخالف به CDMA خود را قفل مترو تلفن تنها قادر به کار با دیگر GSM-حامل مانند T-Mobile و AT&T.

آنلاک ایالات متحده تلفن همراه

از فوریه 1, 2016, همه از تلفن همراه آمریکا 4G LTE دستگاه های فروخته شده را کلیک کنید و کسانی که فروخته شده قبل از تاریخ که در مورد به گوشی از طریق بیش از حد هوا به روز رسانی بنابراین مطمئن شوید که دستگاه شما است تا به تاریخ قبل از تماس با تلفن همراه ایالات متحده در مورد باز کردن قفل. اما در صورتی که صدق نمی کند به دستگاه خود را و یا اگر شما یک 3G یا 1 × دستگاه, سپس شما نیاز به باز کردن کد از تلفن همراه آمریکا, مشتری, خدمات, خط, در 611 (از یک دستگاه تلفن همراه ایالات متحده) و یا 888-944-9400 در دستگاه دیگری.

مانند دیگر حامل تلفن همراه آمریکا آنلاک روش به طور کامل در خط با CITA دستورالعمل در باز کردن قفل دستگاه خود را و باز کردن گوشی ها و تبلت ها به عنوان طولانی به عنوان آنها پایبند به معیارهای زیر:

 1. باید آن را یک دستگاه از تلفن همراه ایالات متحده.
 2. این دستگاه در سوال باید نه از دست رفته اند به سرقت رفته و یا به دست آمده متقلبانه.
 3. این دستگاه در سوال باید به طور کامل پرداخت می شود.
 4. برای پیش پرداخت دستگاه شما باید صبر کنید 12 ماه از اول فعال سازی این دستگاه است.

تلفن همراه ایالات متحده نیز هشدار می دهد که برخی از دستگاه نمی تواند باز یا به دلیل سن دستگاه و یا اینکه آن را ندارد فن آوری دسترسی به شبکه های دیگر. اگر آن را برای تلفن های موبایل مانند دستگاه شما ممکن است سقوط است که شما می توانید با تماس با تلفن همراه ایالات متحده در 611 (از یک دستگاه تلفن همراه ایالات متحده) و یا 888-944-9400 در دستگاه دیگری. به عنوان معمول است اعزام پرسنل نظامی می توانید دستگاه خود را از حالت قفل با ارائه استقرار مقالات تا زمانی که حساب خود را بدون گذشته به علت تعادل است.

آنلاک اعتباری خود و یا به طور کامل پرداخت شده تلفن

Samsung Galaxy S10
جولیان Chokkattu/Digital Trends

وجود دارد, البته مردمی است که باید پیش پرداخت و پرداخت می شود در تمام دستگاه های. قفل این است که در بیشتر قسمت ها نسبتا سر راست است. در حالی که در حال حاضر وجود دارد یک تعمیم آنلاک سیاست تلفن همراه انجمن صنایع (CTIA) مطرح مجموعه ای از استاندارد آنلاک سیاست برای تلفن های همراه و قرص. این توافق از نظر نیاز به حامل برای باز کردن یک گوشی کامل پرداخت می شود و یا یک تلفن اعتباری در خدمات برای یک سال اگر یک مشترک باعث می شود این درخواست. تلفن همراه ارائه دهندگان نیز برای هشدار به مشترکان زمانی که گوشی های خود را واجد شرایط برای باز کردن. در نهایت حامل باید باز کردن قفل گوشی برای پرسنل نظامی ایالات متحده پس از درخواست.

Sprint, T-Mobile, مترو توسط T-Mobile ایالات متحده سلولی و Verizon پیروی و at&T در سیاست در حال حاضر در خط با شرایط.

خدمات شخص ثالث

شخص ثالث آنلاک خدمات و تفاوت تنها در نام است. بسیاری از آنها را به کار در همان راه شما راه خود را به یک وب سایت ارائه پرداخت ارز برای باز کردن کد و منتظر کد برای رسیدن به از طریق ایمیل. قیمت ها متفاوت است بسته به نوع دستگاه شما, اما آنها به طور معمول در هر نقطه از محدوده چند دلار به 50 دلار. اما مانند همه چیز در خارج وجود دارد, خدمات شخص ثالث می تواند مخاطره آمیز باشد. بسیاری از آنها را به شما نیاز به پرداخت در صف مقابل است و همیشه وجود دارد خطر ناگوار خدمات را به سادگی پول خود را و هرگز به شما ارسال یک کد. همانطور که تا کنون با این نوع از چیزی که آن را هوشمند برای تحقیقات یک سرویس به طور کامل قبل از اینکه شما چنگال بیش از هر مقدار پول نقد, بنابراین مطمئن شوید که به طور کامل در گوگل هر یک از خدمات شما با توجه به استفاده از به مطمئن شوید که آن را حلال و بالاتر از هیئت مدیره. مطمئن شوید برای بررسی وب سایت های مانند Trustpilot در حال ساخت هر گونه تصمیم گیری و به خصوص قبل از ارسال بیش از هر نقدی.

معتبر آنلاک خدمات اغلب مشتری پشتیبانی خطوط برای کمک به با مشکلات کد. آنها به طور معمول ارائه کدهای به سرعت بیش از حد. اگر شما متوجه بسیاری از مشتریان شکایت در مورد کدهای که با تاخیر برای هفته ها یا حتی ماه ها آن را احتمالا بهترین برای دور ماندن از این خدمات است.

در اینجا برخی از شخص ثالث منابع:

خرید گوشی تلفن

اگر شما به فکر باز کردن قفل گوشی در نهایت چرا برش وسط و فقط خرید یک گوشی تلفن? بسیاری از سازندگان تلفن فروش تلفن های گوشی بر روی وب سایت خود را و شما چنین دستگاه هایی از, گوگل, اپل, Sony, Huawei, وان پلاس و بسیاری از تولید کنندگان. برخی از این شرکت های ارائه برنامه های پرداخت به کاهش بار مالی کمی از بین بردن بزرگترین مانع برای خرید کلیک کنید. خرده فروشان مانند آمازون و خارج شده و همچنین فروش تلفن های گوشی, اما اغلب با هزینه های چشمگیر. اما شما می توانید زمین خود را مقرون به صرفه اگر شما در شکار برای بهترین قیمت, به خصوص با آمازون الکسا ساخته شده است در تلفن های گوشی. کسانی که گوشی در یک دست کشیدن به پایین قیمت اما در هزینه آمازون خدمات از پیش نصب شده — و اگر شما از طرفداران از آمازون الکسا این نباید بیش از حد از کارهای عادی و روزمره.

به نظر ما, مزایای یک گوشی تلفن جای اضافه هزینه اولیه. شما نمی مجبور به پرش از طریق هر hoops برای باز کردن آنها برای یک, و شما باید این گزینه را انتخاب کنید هر گونه خدمات تلفن همراه شما می خواهید, آیا آن را پیش پرداخت دائمی و یا چیزی در میان است. مطمئن شوید که شما باید به پوسته از چند صد دلار در زمان خرید اما آزادی برای سوئیچ بین حامل می تواند به شما صرفه جویی در بسته نرم افزاری در برنامه ماهانه هزینه های پایین جاده.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>