بهترین Apple iPad (2018) موارد را پوشش می دهد و

حوادث رخ می دهد به بهترین از ما. شما انتخاب کنید تا iPad خود را, اما گرفتن خود را نتواند و آن ورقه را از دست

توسط DOSTEMANSALAM در 5 مرداد 1399

حوادث رخ می دهد به بهترین از ما. شما انتخاب کنید تا iPad خود را, اما گرفتن خود را نتواند و آن ورقه را از دست خود را به طبقه. وحشت شما برای رسیدن به آن و توجه زیادی نرم افزار بر روی صفحه نمایش. اگر شما تا به حال مناسب مورد آن ممکن است این اتفاق نمی افتاد.

مطالعه بیشتر

با طیف گسترده ای از موارد موجود که کدام یک برای شما بهتر است ؟ شما باید یک انتخاب تاشو folio موارد سخت ناهموار موارد و باریک ژل موارد و نسبی خود نقاط ضعف و قوت همیشه ساده است. هیچ نگرانی ما انجام کار سخت را برای شما. در اینجا برخی از بهترین موارد در دسترس برای iPad شرکت اپل است.

Fintie اپل چند زاویه مشاهده Folio Cover

Fintie iPad Multi-Angle Viewing Folio Cover

ما همیشه هیجان زده به دیدن هنری پوشش طرح از Fintie که ارائه می دهد یک راه عالی برای محافظت از iPad خود را از خاک و خش و ضربه و زیبایی محیط زیست خود را در معامله. ساخته شده با کیفیت بالا ترکیب چرم و خارجی نرم و میکرو پوشش چند زاویه مشاهده برگ ویژگی های گرم و نرم و محافظ مناسب برای تبلت خود را در حالی که قابل تنظیم پوشش اجازه می دهد تا به شما در تنظیم آی پد به یک موقعیت راحت برای خواندن و تایپ کردن و یا مشاهده. ساخته شده در نوار مغناطیسی تسهیل خواب/ویک ویژگی های در حالی که دقیق cutouts شما اجازه دسترسی به تمام پورت ها و سخنرانان. آن دستی on-the-go امکانات عبارتند از یک کارت و سند جیب برای کسب و کار فروشگاه کارت های بانکی, کارت های یادداشت و یا پول نقد در حالی که بر روی بروید. آن را در دسترس در یک طیف گسترده ای از رنگ ها و الگوهای.

Zugu مورد نابغه X

Zugu Case Prodigy X

براق و پیچیده است اما سخت به عنوان ناخن جدید نابغه X مورد بسیار نازک اما ارائه می دهد و قطره حفاظت تا 5 فوت حتی در بتن می باشد. آن نازک کامپیوتر و TPU پوسته شامل یک محافظ سپر با فایبر گلاس ساختار داخلی پوشش داده شده توسط rip-مقاوم در برابر مات چرم مصنوعی خارجی. آن را ارائه می دهد خواب/ویک ویژگی های به صرفه جویی در عمر باتری است. مغناطیسی پایه به شما می دهد هفت زاویه دید مناسب برای هر مکان و آن را به اندازه کافی قوی برای سوار شدن در یخچال و یا دیگر سطح فلز. ایستاده نیز نگه می دارد شما اپل مداد ایمن در محل با الاستیک دارنده.

Moshi VersaCover مورد اریگامی

Moshi VersaCover best iPad cases

اگر سازگاری برای شما مهم است, سپس نگاهی به Moshi تاشو VersaCover اوریگامی را پوشش میدهد. با آسان برابر شما می توانید iPad خود را در موقعیت مناسب به منظور تسهیل در خواندن و مرور و یا تماشای ویدئو در هر دو پرتره و چشم انداز موقعیت. ساخته شده است-در آهن ربا ها نیز حمایت خود را از iPad خواب/ویک تابع بنابراین شما می توانید مطمئن باشید که iPad خود را ندارد هدر رفتن باتری نمایش صفحه نمایش در حالی که پوشش داده شده است. فنر دارای قاب iPad خود را محکم مراقبت از هر اتفاقی سوء استفاده و مورد را به طور کامل روی صفحه نمایش زمانی که در حال استفاده از محافظ که آسیب پذیر منطقه از آسیب.

Moko مورد

وجود دارد بدون نیاز به صرف مقدار زیادی برای یک مناسب و معقول در مورد اپل. این ساده ارائه ترکیبی از سخت روشن, پوسته پلاستیکی مورد دقیق cutouts و دوام پلی اورتان پوشش است که می آید در طیف گسترده ای از رنگ و طرح پس از اتمام. این پوشش همچنین ویژگی های معمولی که سه برابر طراحی را قادر می سازد آن را برای دو برابر کردن به عنوان یک پایه برای propping iPad خود را در زوایای مختلف. با یک نرم میکرو پوشش داخل این پوشش همچنین پشتیبانی از خودکار خواب/ویک تابع.

Ztotop مورد

براق, two-toned و کار عملی این Ztotop صورت متناسب در هر نقطه از کار به مدرسه را به بازی. قسمت بیرونی آن است ساخته شده از حق بیمه کلاس چرم مصنوعی و نرم و میکرو پوشش داخلی مقاوم در برابر گرد و غبار و خش. این پوشش می پردازد و توجه به جزئیات با ساخته شده است در چرم دست بند اپل مداد دارنده و سازمان جیب. مغناطیسی پوشش های هوشمند با پشتیبانی از اپل خودکار بیدار/خواب از ویژگی های. چند اسلات اجازه دهید به شما در تنظیم های مختلف ایستاده زاویه برای تماشای فیلم و یا تایپ کنید. می آید در انواع رنگ ها و ترکیب.

Noreve سنت B مورد

Noreve Tradition B Case

این زرق و برق دار مورد چرم در دسترس است در واقعی یا چرم مصنوعی با بافت های مختلف پس از اتمام و در طیف گسترده ای از رنگ. دستباف در فرانسه آن را شیک و عملی گزینه ای که باز می شود به فاش کردن یک پوشش با چندین دستی اسلات. مغناطیسی بسته شدن قلاب آن را نگه می دارد امن بسته هنگامی که شما در حال حرکت هستید و همچنین می توانید نگه دارید خود اپل مداد. آن را باز کنید و وجود دارد یک پایه تاشو است که شما را قادر به سرپا نگه داشتن این تبلت در نظر چشم انداز. شما را پیدا خواهد کرد سخاوتمندانه cutouts برای پورت دکمه ها و دیگر ویژگی ها است و یک برش در پشت دوربین نیز هست. اما کیفیت واقعا می درخشد را از طریق.

ذره مورد-E

Speck Kid cover

اگر بچه های خود را به اپل و یا آنها قرض شما را از زمان به زمان و سپس شما می خواهید را به مطمئن شوید که آن را امن حفاظت شده و ذره جدید مورد-E است سرگرم کننده راه برای انجام آن است. این فوم به ضخامت پوشش خواهد گارد iPad خود را در برابر آسیب برای سقوط تا 6 فوت. همچنین ویژگی های قابل جدا شدن اسلحه که قرض دادن iPad خود را کمی شخصیت و به عنوان یک راه مفید از اتصال آن به پشت صندلی ماشین و یا propping آن را در یک جدول. ذره با استفاده از EVA فوم بنابراین همه چیز نرم و راحت نگه دارید. آن می آید با رنگ قرمز-و-آبی یا خاکستری و سبز رنگ.

Thankscase

Thankscase

این شیک و رنگارنگ اپل محافظ مورد سنگ همه در یک پوشه کیف پول جیبی سبک است که می رود به خوبی با هر گونه فعالیت. ساخته شده در الاستیک دست بند به شما می دهد خوب گرفتن در قرص خود را برای حمل و نقل امن و با استفاده از در حالی که شما بر روی بروید. این رو راحت چرخش 360 درجه مفصل گردنده است که اجازه می دهد تا شما به موقعیت این تبلت به صورت عمودی و افقی برای خواندن یا مشاهده. یک نوار مغناطیسی فراهم می کند خواب/ویک قابلیت. آن را باریک و سبک است و می آید در انواع زیادی از زرق و برق دار رنگ و بافت و الگوهای.

ProCase

ProCase

اگر شما به دنبال یک طراحی مینیمال به زیبایی از iPad خود را از طریق درخشش این ProCase ممکن است حق انتخاب. آن را فوق العاده سبک و باریک با بازگشت فراهم می کند که قابل توجهی در حفاظت از iPad خود را بدن و شیشه است. پشت مات و شفاف اجازه می دهد شما را به دیدن آرم اپل درخشان از طریق انواع زیادی از نگین دار رنگ در حالی که حفاظت از دستگاه شما در برابر اثر انگشت و گرد و غبار و خاک و خش. پوشش طراحی شده است اجازه می دهد تا دسترسی کامل به تمام ویژگی های تبلت در حالی که یک آهنربا امنیت مورد بسته با پشتیبانی از خواب/بیداری از ویژگی های.

Zagg ناهموار مورد رسول

Zagg Messenger

یک صفحه کلید است که همیشه رفتن به اضافه کردن برخی از وزن و فله و این یکی سنگین است اما Zagg را توسعه داده است یک راه حل برای این مشکل این اجازه می دهد تا شما را به جدا اپل در مورد آن از صفحه کلید بخش است. ناهموار کتاب دارای یک صفحه کلید کامل QWERTY با نور پس زمینه کلید و شما می توانید رنگ. آنها نسبتا خوب فاصله و کاملا راحت به نوع ، پوسته صورتی که iPad خود را می رود به ترکیبی از نرم داخلی خالی با پلی کربنات و فولاد برای حفاظت از قرص خود را. آن جرقه بزند در داخل و خارج از مغناطیسی لولا به راحتی بنابراین شما می توانید خندق صفحه کلید زمانی که شما به آن نیاز نیست. بیرونی پایان بافت های اضافی برای گرفتن و آن را ناهموار نگاه کنید. شما می توانید شارژ از طریق پورت میکرو USB و Zagg ادعا می کند تا به دو سال از تایپ کردن عمر باتری. از آنجا که شما می توانید حذف اپل در مورد آن, شما همچنین می توانید با قرار دادن آن در لولا دیگر از راه دور پس از آن می تواند به عنوان یک پایه و یا پنهان کردن صفحه کلید.

Griffin Survivor سفر Folio Case

Griffin Survivor Journey Folio Case

گریفین اخیر ارائه یک مورد همه کاره با مقدار زیادی برای ارائه. اصلی پوسته ساخته شده است دشوار TPU که خود را محافظت از تبلت می افتد تا 6 فوت. مبتکر folio cover متصل از طریق آهن ربا بنابراین می توان آن را حذف هنگامی که شما به آن نیاز نیست. این پوشش همچنین چین بازگشت و به عنوان یک پایه برای تایپ و تماشای ویدئوها و چون از ساخته شده است در مغناطیس شما همچنین می توانید چوب iPad خود را به درب یخچال. طلا و نقره و خاکستری پس از اتمام طراحی شده برای مطابقت با iPad خود را. بهترین از همه, آن را نیز در دسترس برای iPad 2018 و 2017, iPad Pro 9.7-inch, iPad Air و iPad Air 2.

جدید ترنت Gladius مورد

New Trent Gladius Case

ستاره آشکار نشان می دهد در اینجا 360-درجه چرخش چرم دست بند که باعث می شود برگزاری iPad خود را یک نسیم است. این ناهموار مورد نیز فراهم می کند خوب رها حفاظت. سخت پوسته داخلی احاطه شده است لاستیک و وجود دارد ساخته شده است در محافظ صفحه نمایش. زیر بند وجود یک بازوی فلزی است که می تواند برابر کردن به عنوان یک محکم ایستاده است. Cutouts همه دقیق ارائه دسترسی آسان به دوربین و Touch ID وجود دارد و با دوام دکمه را پوشش می دهد برای کنترل. این مورد محافظ برای اپل در دسترس 2018 و 2017, iPad Pro 9.7-inch, iPad Air و iPad Air 2.

دوازده جنوبی BookBook مورد

Twelve South BookBook Case

شما می توانید iPad خود را به عنوان یک کتاب قدیمی با این مورد شیک از دوازده جنوبی. این چرم موارد درست مثل نگاه, قدیمی, tomes. هر مورد مضطرب است برای ایجاد یک زیبایی که به ارمغان می آورد برخی از شخصیت منحصر به فرد. دو زیپ با چرم دسته اجازه می دهد تا شما را به امن نزدیک iPad خود را در داخل. باز کردن پرونده و شما پیدا کردن یک قاب چرم برای برگزاری iPad خود را گرم و نرم و امن همراه با یک نرم جیر داخلی است که مانع از خراش. داخلی چرم آستین است که دارای iPad خود را می تواند تا حدی جدا از طریق دو گل میخ تعطیلی بنابراین شما می توانید نگه داشتن پرونده باز و استفاده از آن به عنوان یک پایه در یک مشاهده یا تایپ کردن موقعیت. اگر چه هیچ دوربین قطع جریان در کتاب چرم آستین است بنابراین شما می توانید پاپ باز و بسته شدن ضربه محکم و ناگهانی شات بدون نیاز به به طور کامل خلاص شدن از اپل.

Brydge 9.7 صفحه کلید

Brydge 9.7 iPad Keyboard

آیا دوست دارید ایده تبدیل iPad خود را به یک مک بوک? شکایت اصلی ما با صفحه کلید و موارد اضافه شده به صورت فله, اما آنها همچنین تمایل به پلاستیک و آنها به ندرت مطابقت با سبک اپل. Brydge هوشمندانه است صفحه کلید است که circumvents معمول مسائل. آن گردد از حق بیمه آلومینیوم رنگی برای مطابقت با iPad خود را به پایان برساند و به صورت فله به حداقل برسد چرا که خود را, قرص, و شکافها را به حداقل لولا مکانیزم به جای سنتی مورد. لولا می توانید چرخش 180 درجه بنابراین شما می توانید پیدا کردن زاویه مناسب برای شما و جزیره کلید فاصله خوبی با سفر خوب و نور پس زمینه. آن قلاب تا از طریق بلوتوث و می بالد تا 3 ماه استفاده از یک شارژ با پورت میکرو USB برای شارژ. آن را بسیار سنگین اما می افزاید که به مک بوک احساس می کنید و شما می دانید این است که یک جامد با کیفیت قطعه از کیت.

Urban Armor Gear برگ مورد

Urban Armor Gear Folio Case

شما می توانید iPad خود را در هر نقطه در این مورد. آن را مطابق نظامی قطره-آزمون استانداردهای 810G به لطف یک ضربه-مقاوم در برابر هسته. پوسته بیرونی تمام شده است, چیزی است, UAG تماس Frogskin اضافه می کند که گرفتن بسیار عالی و مقاوم در برابر آب. این پوشش نیز به طور خودکار از خواب بیدار می گذارد و آی پد خود را به خواب در هنگام باز و بسته می شود. به نظر می رسد مانند یک دلپذیری, طراحی صنعتی, اما این موردی است که در واقع بسیار سبک و شما پیدا کردن cutouts دقیق و بدون تابش خیره کننده هنگامی که شما با استفاده از دوربین. اگر قرمز را کمی زیاد است, شما می توانید سیاه و سفید ساده و یا کبالت آبی نسخه. شما همچنین می توانید این مورد برای iPad هوا 2.

Supcase اسب شاخدار سوسک مورد

Supcase iPad Case 2018

این انتخاب خوبی است اگر شما می خواهید ناهموار حفاظت اما بودجه شما محدود است. یک لایه داخلی از TPU جذب شوک تاثیر از قطره و برجستگی و پس از آن وجود دارد سخت پلی کربنات در اطراف خارج منحرف خراش است. قاب و ساخته شده است در صفحه نمایش محافظ اطمینان حاصل شود که صفحه نمایش خود را باقی می ماند در شرایط بکر. نیز وجود دارد پورت پوشش می دهد برای جلوگیری از گرد و غبار و باقی مانده از خزنده و شما را پیدا خواهد کرد یک دستی kickstand در بازگشت به سرپا نگه داشتن iPad خود را در نظر چشم انداز. پلاستیک محافظ صفحه نمایش است که این نقطه ضعف در اینجا اما به طور کلی این مورد را فراهم می کند سطح مناسبی از حفاظت برای یک قیمت پایین است.

Vaja Libretto مورد چرم

Vaja best iPad cases

به دنبال نهایی در لوکس برای حفاظت از iPad خود را ؟ و سپس نگاه نکنید از این مورد از Vaja. هر Vaja مورد دست گردد توسط استاد صنعتگر که تمرکز بر یک مورد در یک زمان. iPads ها تمایل به آخرین طولانی تر از معمول خود را از دستگاه های هوشمند و به لطف استفاده از حق بیمه چرم خواهد شد تا این موارد با Vaja این ادعا که هر مورد را با سن مانند یک ژاکت چرمی و یا چرم صندلی. این مورد پشتیبانی خواب/بیداری هوشمند تابع و همراه با رسانه ها-مشاهده ایستاده و شما باید یک انتخاب از سه نوع چرم و بیش از 30 گزینه های رنگ. تهیه فرایند می تواند تا 20 روز برای تکمیل, اما اگر شما می خواهید بهترین و مهم نیست انتظار و سپس Vaja این موارد اپل مناسب برای شما.

Devicewear ریج مورد

Devicewear

شما خوشحال خواهید بود با ترکیبی از عملکرد و سبک است که Devicewear ارائه می دهد با یال برگ مورد. آن گردد از وگان چرم (چرم مصنوعی) اما آن را احساس نمی کند و یا ارزان است. وجود یک نرم میکرو جیر پوشش آن را پشتیبانی خودکار خواب/ویک تابع و بسته شدن مغناطیسی. یک پوسته سخت خود را محافظت می کند اپل و یک سری از شیار پشتیبانی از طیف گسترده ای از چشم انداز موقعیت زمانی که شما در برابر پوشش بازگشت. آن را محکم و عملی و شیک که باعث می شود آن را یکی از مورد علاقه ما موارد اپل.

Olixar هوشمند صورت ایستاده

Olixar best iPad cases

در حالی که ما توصیه نمی تلاش برای صرفه جویی در پول در محافظ لوازم Olixar را مقرون به صرفه هوشمند تاشو صورت ایستاده است که قطعا ارزش توجه شما. آن را نسبتا ساده در مورد, و اگر شما را دیده ام رسمی اپل موارد پس از آن شما در حال برخورد با چیزی بسیار شبیه اینجا. هنگامی که استفاده نمی کنید مورد چین در اطراف مقابل از iPad خود را و محافظت از آن را از آسیب. آهن ربا ساخته شده است به این مورد نیز قدرت خود را خاموش روی صفحه نمایش و نگه داشتن آن را خاموش و متوقف کردن هر گونه اتفاقی جنبش از فعال خود را, قرص, و هدر رفتن باتری. وقتی که باز شد همان کسانی که آهن ربا به نوبه خود روی صفحه نمایش به عقب و این مورد را می توان در اطراف کمر را از راه و یا استفاده به عنوان یک رسانه-مشاهده ایستاده است. ساده اما موثر است.

Casemade Leather Folio

Casemade Leather Folio

این برگ مورد چرم خارجی به پایان رسید در سیاه و سفید با دوخت قرمز یا قهوهای مایل به زرد قهوه ای. به نظر می رسد و احساس می کند بسیار لوکس و کوه در می رم باز به فاش کردن یک نرم جیر داخلی. IPad خود را جرقه بزند به پوسته پلاستیکی کامل با cutouts برای کنترل پورت بلندگو و دوربین. پوشش این نسخهها کار با اپل خواب/ویک تابع پس از iPad خود را خاموش به طور خودکار زمانی که آن را بسته است. شما همچنین می توانید در برابر پوشش پشت و وجود یک حلقه به آن را نگه دارید و ایمن در موضع و موقعیت ارائه می دهد که ایده آل مشاهده و یا تایپ کردن زاویه در چشم انداز بسته به اینکه کدام راه شما سرپا نگه داشتن آن است.

Dodocase مورد کلاسیک

Dodocase Classic Case

پنهان کردن iPad خود را به عنوان یک کتاب با یک DodoCase. کلاسیک موارد صنایع در سان فرانسیسکو با استفاده از درهم پارچه و سازگار با محیط زیست بامبو سینی. آنها ساخته شده با استفاده از صحافی سنتی تکنیک های برای یک ترکیب هوشمندانه از قدیم و جدید. وجود دارد ساخته شده است در مغناطیس به صورت خودکار خواب/ویک تابع باز مورد, می, برابر, برای دو برابر کردن به عنوان یک پایه و شما می توانید هر مورد با یک طغرا برای اضافی $10. الاستیک بسته شدن کامل نوت بوک توهم است. اگر شما ترجیح می دهند چیزی کمی بیشتر رنگارنگ, سفارشی, موارد شروع در $80.

STM Dux مورد

STM Dux Case

این مورد ارائه می دهد یک سطح خوب برای حفاظت از iPad خود را. پشت شفاف است و وجود دارد یک خاکستری لاستیک قاب به علاوه یک پلی اورتان پوشش است که می آید در قرمز و آبی و یا سیاه و سفید. پوشش چین به عنوان یک پایه آن را به یک مغناطیسی بسته شدن tab که پیچد اطراف و همچنین باعث خواب/ویک تابع و آن را مقاوم در برابر آب. وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای دسترسی به این پورت از طریق cutouts اما دکمه های تحت پوشش برای محافظت از. شما همچنین می توانید از این یکی برای مدل اپل.

OtterBox مدافع سری مورد

Otterbox Defender

قابل اعتماد سه لایه حفاظت تضمین می کند که iPad خود را می توانید با یک جست و خیز کردن و یا کشیدن و نگه داشتن راست بر روی رفتن است. این است نسبتا, دلپذیری, مورد, اما آن را فراهم می کند همه در اطراف حفاظت با ساخته شده است در محافظ صفحه نمایش و پورت را پوشش می دهد. شما ممکن است مبارزه با برخی از کابل وجود دارد اما دقیق دهانه برای Touch ID و دوربین و لوگوی اپل در پشت. شما همچنین می توانید یک سپر لایه که clips بیش مقابل زمانی که شما با استفاده از آی پد و آن را دو برابر به عنوان یک پایه, بنابراین شما می توانید نگه داشتن iPad خود را در یک زاویه راحت برای تماشای فیلم و یا تایپ کنید.

Belkin QODE نهایی مورد صفحه کلید

Belkin QODE Ultimate Keyboard Case

این مورد صفحه کلید مناسب برای تایپیست ها که ترجیح می دهند کلید فیزیکی به یک صفحه نمایش لمسی. آن را بسیار سبک وزن و آلومینیوم طراحی و آن را نسبتا باریک چه خوب فاصله کلید انجام یک بیت از عمق به خوبی پاسخگو احساس. تعجب از مغناطیس دارای iPad خود را در یک انتخاب از سه موقعیت و از آن نوبت خود را به طور خودکار خاموش برای حفظ قدرت است. هیچ بیهوده و بیمعنی رنگ برای Belkin این مورد تنها می آید در یک جدی پایان سیاه و سفید.

به دنبال بیشتر سرگرم کننده شما می توانید با iPad خود را ؟ چک لیست ما را از این باید داشته باشند برنامه های اپل.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب