فرمول E تیم پر ورزشی از درجه اعتبار ساقط آنلاین سنگ مرمر مسابقات

Lukaku را سنگ مرمر اجرا می شود/YouTube فرمول E است ارائه بيش از واقع بینانه مسابقه شبیه سازی

توسط DOSTEMANSALAM در 31 فروردین 1399
Marbula E race
Lukaku را سنگ مرمر اجرا می شود/YouTube

فرمول E است ارائه بيش از واقع بینانه مسابقه شبیه سازی برای پر کردن شکاف در پخش برنامه های سمت چپ به طور موقت خاموش کردن معمولی ورزشی. این تصور باکره,,, مسابقه, تیم, تیمی با Lukaku را سنگ مرمر اجرا می شود کانال یوتیوب Marbleympics شهرت برای شروع یک "Marbula E" سری. هر مسابقه چاله تیله (به نام بعد از تیم های واقعی) در برابر یکدیگر در مقیاس نسخه های واقعی آهنگ های کامل با مقدماتی دور grandstands و حتی تفسیر از فرمول E Jack Nicholson.

سنگ مرمر مسابقات آنلاین خواهد شد در همان زمان به عنوان فضایی همتایان برنامه ریزی شد و برای اولین بار است که در حال حاضر در کیسه — شما می توانید به تماشای پاریس "M جایزه بزرگ" در حال حاضر. آن را بسیار کوتاه تر از به طور منظم فرمول E (یا حتی شبیه سازی نوع) و تصور باکره مسابقه را Sylvan فیلیپی به ذکر است که شما نمی خواهد پیدا کردن ویژگی های مانند FanBoost به دلایل آشکار است. هنوز هم وجود دارد مقدار شگفت آور از درام برای یک دسته از سنگ نورد — و آن را قطعا صفر تولید گازهای گلخانه ای.

در این مقاله: فرمول e, تصور, باکره, مسابقه, Lukaku را سنگ مرمر مسابقات تیله, مسابقه, اینترنتی, تصویری, سی, اخبار, سرگرمی, دنده,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب