چگونه ناسا جدید مریخ نورد خواهد شد کمک به هموار کردن راه برای یک سفر انسان به مریخ

در گفتوگو و آماده رفتن به ناسا پشتکار رور است که فقط ساعت و دور از آغاز آن به چالش کشیدن هفت ماه سفر به مریخ است.

علاوه بر این به دنبال شواهد باستان زندگی بر روی این سیاره قرمز و جمع آوری نمونه های سنگ و خاک برای بعد از بازگشت به زمین, مریخ نورد را نیز انجام تحقیقات برای کسانی که با برنامه ریزی ناسا برای اولین بار crewed ماموریت به مریخ که می تواند محل در 2030s.

این پژوهش شامل تست های مختلف لباس فضایی مواد برای دیدن چگونه آنها ایستاده تا سخت مریخی محیط زیست است که جو نازک و اجازه می دهد تا بیشتر از تابش خورشید و اشعه کیهانی را به زمین برسد.

مواد

ناسا امی راس که باید حسادت بسیاری با “طراح لباس فضایی” عنوان گفت: در قطعه های اخیر در ناسا سایت که پشتکار خواهد بود با در نظر گرفتن این پنج مواد طراحی شده برای خارج از یک لباس فضایی.

ناسا

یکی از آنها ارتو-پارچه است که در حال حاضر استفاده می شود در زمان spacesuits. آن را در واقع متشکل از سه مواد: Nomex شعله مقاوم در برابر مواد موجود در لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا لباس; Gore-Tex که ضد آب است اما تنفس و کولار قوی الیاف مصنوعی است که مورد استفاده در جلیقه های ضد گلوله.

یکی دیگر از مواد نمونه از رفتن به مریخ است Vectran یک برش مقاوم در برابر مواد است که در حال حاضر مورد استفاده در کف دست از لباس فضایی ، راس گفت که سختی آن باعث می شود آن را مفید برای فضانوردان انجام spacewalks در ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) که در آن micrometeoroids گاهی اوقات اعتصاب راه آهن در خارج از مدار پاسگاه ایجاد چاله های با لبه های تیز که آسیب کمتر قوی ،

پشتکار نیز با آن یک نمونه از تفلون مواد استفاده می شود در فضانوردان’ دستکش دستکش و همچنین پشت دستکش است.

“فقط مانند یک تابه نچسب آن را لغزنده و آن را سخت تر برای گرفتن و پاره پارچه اگر آن را نرم و صاف کردن” راس گفت که ناسا نیز با ارسال یک نمونه از تفلون است که گرد و غبار-مقاوم در برابر پوشش.

یک تکه از پلی کربنات است و همچنین رفتن به مریخ است. مورد استفاده برای کلاه حباب ها و پشت بام ها, مواد کمک می کند تا کاهش یک فضانورد قرار گرفتن در معرض نور ماوراء بنفش. “یک چیز خوب در مورد آن است که آن را نمی خرد” راس توضیح داد. “اگر نهفته آن خم نه می شکند و هنوز خوب خواص نوری.”

می توانید آنها رسیدگی مریخ ؟

این مواد را تجزیه و تحلیل می شود توسط یکی از پشتکار علمی ابزار — به نام Sherloc — نیز خواهد شد که در جستجوی نشانه هایی از زندگی باستانی. Sherloc قادر خواهد بود برای ارزیابی وضعیت این لباس فضایی مواد برای دیدن تا چه حد تابش شکسته شدن ترکیب شیمیایی آنها. اگر آنها قوی ماندن ناسا می توانید آنها را برای crewed ماموریت به مریخ است. اگر نه آن را به شروع به کار بر روی ایجاد مواد با دوام.

مریخ گرد و غبار

مریخ گرد و غبار و همچنین ارائه یک چالش برای crewed ماموریت به سیاره دوردست هر چند راس گفت تیم او در حال حاضر در حال توسعه چیزهایی مانند مهر و موم است که می تواند گرد و غبار را از لباس فضایی بلبرینگ در شانه ها و مچ دست مفصل ران فوقانی ران و مچ پا است که به یک فضانورد تحرک برای پیاده روی زانو زدن و حرکات دیگر. “ما به دنبال راه های دیگر برای محافظت از کت و شلوار از مریخ گرد و غبار بیش از یک ماموریت بلند مدت,” راس گفت. “ما می دانیم که یک پوشش یا فیلم مواد خواهد بود بهتر از مواد بافته شده است که فضای بین بافته شده از نخ است.”

مریخ و ماه

مقایسه محیط زیست از مریخ که از ماه راس گفت که در حالی که شرایط متفاوت است “دوام چالش ها — مواد در معرض بیش از دوره های طولانی از زمان در کم فشار در یک محیط گرد و خاکی — مشابه هستند.”

او ادامه داد: “مریخ spacesuits خواهد بود و بیشتر شبیه به آنهایی که ما برای استفاده از ماه و کمتر مانند کسانی که برای ISS. من در تلاش برای ایجاد این ماه با توجه به عنوان های زیادی مانند مریخ کت و شلوار ممکن است.”

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>