اندی دالتون فکر می کند در اواخر آزادی از Bengals صدمه دیده است شانس خود را برای پیدا کردن تیم جدید

The Cincinnati Bengals برنامه ریزی شده بود به حرکت از کارفرمایی اندی دالتون واقعا برای برخی از زمان. در حالی ک

توسط DOSTEMANSALAM در 13 اردیبهشت 1399

The Cincinnati Bengals برنامه ریزی شده بود به حرکت از کارفرمایی اندی دالتون واقعا برای برخی از زمان.

در حالی که نبود رسمی تا روز پنجشنبه هنگامی که Bengals قطع دالتون همه نشانه هایی وجود دارد. دالتون benched شد در میانه فصل پاییز گذشته این تیم مورد استفاده بسیاری از آن حقوق و دستمزد-کلاه فضایی در بازیکنان جدید این offseason پس از شروع لیگ جدید سال و پیش نویس حاکم Heisman برنده جایزه جو نقب زدن با No. 1 به طور کلی انتخاب ماه گذشته — چیزی که فرض شده بود برای چند ماه. حتی دالتون گفت: او می دانست که چه تیم که قرار بود به انجام.

با دالتون نه منتشر شده و تا پنج شنبه این 32 ساله معتقد است که Bengals صدمه دیده است شانس خود را از فرود با یک تیم جدید است.

"در این سال وجود دارد یک مقدار خوبی از quarterbacks که در دسترس بود" دالتون گفت: در مورد تجارت گزینه برای او در روز جمعه از طریق Bengals. "من فکر می کنم آن را کار کرده اند متفاوت اگر من تا به حال شده است یک عامل رایگان زمانی که لیگ جدید سال آغاز شده است.

"من هنوز در حال تماس است و به من صدمه دیده است."

دالتون انداخت حدود 3,500 متری و 16 touchdowns هر چند او تا به حال 14 interceptions و تکمیل کمتر از 60 درصد از خود عبور در 13 بازی فصل گذشته. سه بار نرم افزار کاسه ساز است و با این تیم از سال 2011 زمانی که او انتخاب شده با شماره 35 به طور کلی انتخاب کنید.

دالتون بود benched تنها چند ساعت قبل از مهلت تجارت فصل گذشته به نفع رایان فینلی — که به پایان رسید تا پایدار فقط سه بازی قبل از دالتون بازگشت و رهبری تیم را به خود تنها دو برد از سال است.

او موضوع را به شایعات تجارت با خرس این offseason بیش از حد, اگر شیکاگو تصمیم گرفتند برای ایجاد یک حرکت برای Nick Foles به جای. در حال حاضر دالتون گزینه های در پیدا کردن یکی دیگر از شروع کار محدود است.

این واقعیت است که او benched شد تا در اواخر سال دالتون گفت: او را م. تا به حال این تیم اعتراف کرد که آنها تا به حال می خواستم به حرکت در از او را قبل از آن -- هر دو در طول فصل و در شروع لیگ سال او را حداقل تا به حال شانس به زمین در جاهای دیگر.

"من آرزو می کنم اگر [مربی زک تیلور] بود فکر کردن در مورد آن حداقل به من اجازه دهید سعی کنید برای دیدن اگر من می تواند در نهایت در جایی دیگر و یا حداقل دیدن اگر علاقه وجود دارد احتمالا در گرفتن داد و ستد" دالتون گفت: در ماه اکتبر از طریق ESPN. "که در آن نقطه راه آن به کار گرفته شد وجود دارد نبود زمان کافی برای حتی که اتفاق می افتد."

There were plenty of signs that the Bengals were going to move on from Andy Dalton last year. He was officially cut on Thursday. (Ian Johnson/Icon Sportswire/Getty Images)
وجود دارد مقدار زیادی از نشانه هایی که Bengals قرار بود به حرکت از اندی دالتون در سال گذشته است. او رسما قطع در روز پنج شنبه. (یان جانسون/آیکون Sportswire/گتی ایماژ)

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن