نیجریه در صورت به ما اتهام کلاهبرداری آنلاین ارزش 'صدها میلیون نفر'

اندرو بروکس via Getty Images ما اجرای قانون است و ترک خوردگی در یک جفت از اتهام کلاهبرداران آ

توسط DOSTEMANSALAM در 15 تیر 1399
Close up of silhouetted male hand typing on laptop keyboard
اندرو بروکس via Getty Images

ما اجرای قانون است و ترک خوردگی در یک جفت از اتهام کلاهبرداران آنلاین است که به نظر می رسد شده اند wildly موفق. امارات متحده عربی فرستاده است ما دو نیجریه اتباع رامون Olorunwa عباس و Olakean یعقوب Ponle به صورت اتهامات مربوط به "کسب و کار ایمیل سازش" کلاهبرداری است. عباس متهم است که پول شویی در طرح به معنای به جلو در "صدها میلیون دلار" با توجه به وزارت دادگستری. او بنا به گزارش ها کمک کرد تا با یک طرح برای شستن $14.7 میلیون دلار به سرقت رفته از "موسسه مالی خارجی" کمک گرفتن حدود 923,000 از نیویورک حقوقی و حتی درگیر در توطئه برای سرقت حدود 124 میلیون از یک لیگ برتر باشگاه.

Ponle در ضمن گفته می شود شرکت در چند سال 2019 تقلب در مبارزات بودند که ارزش "دهها میلیون دلار" از جمله یکی از Chicago-بر اساس شرکت است که sen مجموع $15.2 میلیون نفر است. با توجه به این ادعا Ponle تا به حال قربانیان سیم بودجه به پول قاطر که تبدیل سود به بیت کوین و ارسال آنها را به یک کیف پول دیجیتال متفکر کنترل می شود.

هر دو عباس و Ponle می تواند در خدمت به 20 سال حبس و در صورتی محکوم کرد.

ما وکیل نیک هانا دیدم این حرکت به عنوان شواهد ما می تواند نگه دارید آنلاین تقلب عاملان مسئول "بدون توجه به جایی که آنها زندگی می کنند." اما این نیز یک تصویر از مشکل این است که برای توقف کلاهبرداری اینترنتی. مقامات آمریکایی را شناسایی کرده اند خارجه تقلب مبارزات و آنها فقط گاهی اوقات منجر به دستگیری. اگر چه این حرکت می تواند با ارسال یک پیام به scammers که فکر می کنم آنها می توانند فرار بدون مجازات آنها ممکن است به عنوان عملی بازدارنده.

در این مقاله: نیجریه, تقلب, امنیت, امنیتی, کلاهبرداری, کلاهبرداری, جرم, اینترنت, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب