‘افق: ممنوع کردن غرب” در ادامه Aloy سفر در PS5

افق: صفر سحر مسلما یکی از جذاب ترین و فوتی و فوری عناوین منتشر شده در این پلی استیشن 4 سلطنت و اگر حتی با اضافه شدن DLC طرفداران بازی clambored به تجربه بیشتر از Aloy ماجراجویی. و با نسخه آتی پلی استیشن 5, آنها خواهید آن را دریافت کنید.

در طول PS5 پیش نمایش رویداد در چهارشنبه چریکی بازی های طعنه بازی next-gen عاقبت افق: ممنوع غرب. شخصیت Aloy صرف اصلی بازی به آرامی ریشه اسرار مردم تاریخ و کشف است که بشریت پس از رونق گرفت به عنوان یک جامعه پیشرفته قبل از محو شدن همیشه جنگ توسط AIs و ربات خود را طراحی. در عاقبت از آنچه که ما می توانید در کوتاه پیش نمایش حداقل Aloy است باعث می شود مانند Fievel می رود و غرب را به کاوش و تسخیر سرزمین های جدید است.

horizon forbidden west

Engadget

ما هنوز نمی دانید که بسیار در مورد طرح هر چند به نظر نمی رسد که ما در نهایت قادر به کاوش در زیر آب مناطق. وجود دارد متاسفانه با ارزش چند سرنخ به بقیه گیم پلی و داستان اما در ارتباط باشید Engadget خواهد شد نگه داشتن زبانه نزدیک در این بسیار پیش بینی بازی توسعه.

در حال توسعه

در این مقاله: PS5, افق صفر سحر افق ممنوع, غرب, Sony, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>