حماسه بازی مدیر عامل شرکت صحبت می کند در برابر اپل و گوگل و فروشگاه برنامه 'انحصار'

جاشوا Hoehne در Unsplash Tim Sweeney, مدیر عامل شرکت Fortnite توسعه دهنده حماسه بازی ها, انتق

توسط DOSTEMANSALAM در 4 مرداد 1399
An image of the Fortnite app.
جاشوا Hoehne در Unsplash

Tim Sweeney, مدیر عامل شرکت Fortnite توسعه دهنده حماسه بازی ها, انتقاد اپل و گوگل برای داشتن یک "مطلق انحصار" در فروشگاه برنامه در یک روز جمعه در مصاحبه با CNBC. وجود ندارد بسیاری از گزینه قابل دوام برای توزیع نرم افزار های تلفن همراه در خارج از Apple App Store و Google Play Store و Sweeney chides هر دو برای مصرف 30 درصد هزینه از در برنامه خریدهای.

بازی حماسه راه اندازی حماسه فروشگاه بازی در اواخر سال 2018 برای رایانه های ویندوز و مک و تنها اتهامات دیگر ناشران 12 درصد هزینه خرید در نرم افزار. حماسه فروشگاه بازی نکرده و آن را به فروشگاه App به دلیل اپل دستورالعمل های دقیق در برابر رقابت نرم افزار فروشگاه.

"آنها [اپل] در جلوگیری از یک کل دسته از کسب و کار و برنامه های کاربردی از فرا گرفته در اکوسیستم خود موجب حذف رقبا از هر جنبه از کسب و کار خود را که آنها در حال حفاظت از" Sweeney گفت.

حماسه قبلا ساخته شده Fortnite در دسترس برای دستگاه های آندروید با ارائه آن در گوگل بازی فروشگاه اما در عوض از طریق یک پرتاب در Fortnite سایت که دانلود بازی. این اجازه حماسه برای گریز از 30 درصد هزینه از گوگل. اما فرایند دانلود بیش از حد درگیر بود برای بسیاری از کاربران پس از Fortnite در نهایت راه اندازی در Google Play در اوایل این سال است. Sweeney گفت: این شرکت هنوز برنامه ای برای آوردن حماسه فروشگاه بازی برای آندروید. "گوگل در اصل عمدا خفه رقابت فروشگاه با داشتن رابط کاربری موانع و انسداد" Sweeney گفت.

حماسه نیست این شرکت برای اولین بار به صحبت کردن در برابر اپل و گوگل 30 درصد هزینه. در ماه مارس سال گذشته Spotify مدیر عامل دانیل Ek ثبت یک رقابت ناعادلانه شکایت علیه اپل با کمیسیون اروپا با اشاره به هزینه به عنوان آنها را مجبور به باد مصنوعی قیمت آن Spotify در حق بیمه عضویت. در ماه ژوئیه گذشته, Tinder معرفی یک پیش فرض فرایند پرداخت به آن برنامه اندروید به معنای دور زدن فروشگاه Google Play هزینه.

در این مقاله: Fortnite, حماسه, بازی, Tim Sweeney توسعه دهنده بازی اپل, گوگل, برنامه, فروشگاه, فروشگاه بازی, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب