MIT مناسب دهها هزار نفر از مصنوعی سیناپس مغز بر روی یک تراشه واحد

metamorworks via Getty Images روزی ما ممکن است قادر به حمل کوچک AI مغز است که می تواند عملکر

توسط DOSTEMANSALAM در 20 خرداد 1399
AI (Artificial Intelligence) concept.
metamorworks via Getty Images

روزی ما ممکن است قادر به حمل کوچک AI مغز است که می تواند عملکرد بدون ابر رایانه, اینترنت و یا ابر. محققان از دانشگاه MIT می گویند جدید خود را "مغز-روی-یک-چیپ" طراحی می شود ما یک گام نزدیک تر به آینده. یک گروه از مهندسین قرار داده و ده ها هزار نفر از مصنوعی سیناپس مغز شناخته شده به عنوان memristors در یک تراشه است که کوچکتر از یک قطعه از شیرینی.

در یک مقاله منتشر شده در طبیعت فناوری نانو, محققان توضیح دهید که چگونه مغز خود را الهام گرفته از تراشه قادر به یاد داشته باشید و از نو خلق کردن یک مقیاس خاکستری تصویر کاپیتان امریکا سپر و قابل اعتماد تغییر یک تصویر از دانشگاه MIT Killian دادگاه توسط جوش و آلوده کردن آن است. این آزمون ممکن است جزئی به نظر می رسد اما این تیم معتقد است این تراشه می تواند در پیشبرد توسعه کوچک قابل حمل دستگاه های AI و انجام پیچیده محاسباتی کارهایی است که امروز تنها ابر رایانه ها قادر به.

"تا کنون مصنوعی سیناپس شبکه وجود داشته باشد به عنوان نرم افزار. ما در حال تلاش برای ساخت واقعی شبکه عصبی سخت افزار به صورت قابل حمل هوش مصنوعی سیستم می گوید:" Jeehwan کیم دانشیار مهندسی مکانیک در دانشگاه فنی ماساچوست. "تصور کنید که اتصال یک neuromorphic دستگاه به یک دوربین بر روی اتومبیل خود را و آن را به رسمیت چراغ ها و اشیاء و تصمیم گیری بلافاصله و بدون نیاز به اتصال به اینترنت است."

MIT نیست تنها موسسه کار برای توسعه neuromorphic تراشه. اپل و گوگل و مایکروسافت و NVIDIA تمام نسخه های خود را از یادگیری ماشین و متعلقات. اینتل Lohi تراشه شبیه مغز با 1,024 مصنوعی سلول های عصبی. اما اکثر مغز مصنوعی سیناپس (memristors) استفاده از نقره. کیم تیم متوجه آنها می تواند ساخت هر memristor با آلیاژهای نقره و مس همراه با سیلیکون. این اجازه به آنها برای ایجاد یک میلیمتر مربع تراشه سیلیکون با دهها هزار نفر از memristors.

"ما در حال استفاده از سیناپس مصنوعی به انجام واقعی استنتاج, آزمون," کیم گفت: در آزادی مطبوعات. "ما می خواهیم به توسعه این فناوری بیشتر به مقیاس بزرگتر آرایه را به انجام به رسمیت شناختن تصویر وظایف. و برخی از شما ممکن است قادر به حمل در اطراف مصنوعی در مغز برای انجام این نوع از وظایف بدون اتصال به ابر رایانه, اینترنت و یا ابر."

در این مقاله: MIT مهندسی مغز-روی-یک-چیپ عصبی neuromorphic مصنوعی سیناپس مغز memristors آلیاژ, هوش مصنوعی, هوش مصنوعی, تراشه, اخبار, فردا, دنده,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن