سلام بازی هنوز رتبهدهی نشده است انجام می شود با آسمان هیچ انسان, به روز رسانی طرح بلند پروازانه شده’

سلام بازی که منتشر کرده است چندین روز رسانی رایگان برای آسمان هیچ انسان بیش از گذشته چند ماه ادامه خواهد داشت با اضافات بیشتر و پیشرفت برای اکتشافات فضایی بازی با وجود توسعه دهندگان آن نیاز به کار از خانه.

در یک پست در وبلاگ رسمی بازی Hello بازی گفت که تیم خود را حل و فصل است به جدید “عادی” کار از راه دور انتقال است که اجازه توسعه به “یک لحظه و نگاه به عقب” در سفر خود را با آسمان هیچ انسان. چهار قابل توجهی به روز رسانی محتوا — یعنی سنتز ByteBeat زندگی کشتی Exo مکانیک — منتشر شده برای این بازی بیش از پنج ماه گذشته جدا کردن آن بیشتر از نسخه ای که در اصل راه اندازی در سال 2016.

آسمان هیچ انسان ابتدا unfocused با دلیل کمی به نگه داشتن بازی. آن را دریافت یک شانس دوم از طریق آن به روز رسانی های مختلف از جمله فراتر از به روز رسانی که اضافه رایگان حالت چند نفره به نام آسمان هیچ انسان آنلاین. آن را به آرامی تبدیل به اکتشاف فضا بازی که بازیکن می خواستم از ابتدا.

سلام بازی, اما, ظاهرا, هنوز رتبهدهی نشده است انجام می شود با به روز رسانی به آسمان هیچ انسان. توسعه گفت که این کار “بلند پروازانه اضافات” به بازی در حالی که ابراز هیجان بیش از آنچه در آن است برنامه ریزی برای بقیه سال.

طی هفته های آینده, سلام, بازی گفت که آن را از حافظه جمع کردن یک جایگزین Exosuit کوله پشتی. سمی گیاهان تاول قارچ مراقب برآمدگی و شاخک حساس, Spire نیز باز شده است در جیوه ربات فروشگاه.

آسمان هیچ انسان بازیکنان نیز باید نگاه رو به جلو به تعطیلات آخر هفته ماموریت با آخرین نیاز به بازیکنان به صحبت کردن تکرار: Ariadne در فضای Anomaly.

این “بلند پروازانه شده” که سلام بازی ذکر شده هنوز ناشناخته هستند اما با توسعه کار بر روی آسمان هیچ انسانبازیکنان قطعا باید منتظر چه چیز دیگری است در فروشگاه برای بازی.

18 quintillion سیارات در آسمان هیچ انسان

آسمان هیچ انسان با بهره گیری از یک الگوریتم برای ایجاد یک جهان پر از 18 quintillion سیارات که همه بازیکنان ممکن است کاوش در پا و پرواز بین در سفینه های فضایی خود را.

در حالی که بازی ارائه می شود به عنوان یک زمین بازی برای کاشفان فضا وجود دارد باقی می ماند فضاهای خالی که سلام بازی هنوز هم ممکن است به دنبال پر کردن با به روز رسانی های آینده.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر