مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او در فکر بازگرداندن برخی از ایالات متحده کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با توجه به برقراری یک بخشی از ایالات متحده کمک های مالی به سازمان

توسط DOSTEMANSALAM در 28 اردیبهشت 1399
President Donald Trump said he is considering reinstating a portion of U.S. funding to the World Health Organization.
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با توجه به برقراری یک بخشی از ایالات متحده کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی است.
عکس: الکس ونگ (گتی ایماژ)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه اعلام کرد که او با توجه به بازگرداندن برخی از وجوه به سازمان بهداشت جهانی (WHO). مغلوب ساختن پیشی جستن مسدود بودجه برای این که در ماه آوریل پس از او با انتقاد از سازمان برای پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس و متهم آن در حال گرایش به نفع چین است.

تبلیغات

اعلام, البته, در آمد از طریق توییتر. در یک صدای جیر جیرتهمت گفت که ایالات متحده با توجه به مختلف "مفاهیم" برای کسانی که در بودجه است. یکی از مفاهیم شامل بازسازی 10 درصد از بودجه به این سازمان و یا مطابق چین سهم. مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است که او تا به حال ساخته شده است یک تصمیم نهایی است و این بودجه در حال حاضر منجمد باقی مانده.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن یخ که بودجه طول می کشد به مدت 60 تا 90 روز. در آن زمان دولت بررسی خواهد شد این سازمان اقدامات است.

رئیس جمهور تصمیم انتقاد قرار گرفته بود توسط رهبران بین المللی و در صفحه اصلی. در کاپیتول هیلدموکرات گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت غیر قانونی بود با توجه به این که کنگره در حال حاضر اختصاص پول به چه کسی است. در همین حال کاخ سفید ادعا کرد که رئیس جمهور تا به حال "گسترده ای در اختیار" بیش از پول اختصاص داده شده به کسانی که.

آمریکا که بزرگترین حامی مالی. تا پایان 2019 ایالات متحده داده بود که $893 میلیون سهم. در مقایسه چین داده بود و این سازمان تقریبا $86 میلیون در همان زمان در سال گذشته است. هر the Wall Street Journal, هیچ کشور می آید نزدیک به ایالات متحده کمک های مالی است که باعث می شود تا 15 درصد که در بودجه.

تبلیغات

با اینحال پس از شروع این بیماری همه گیر چین داده بین المللی, آژانس سلامت میلیون ها نفر بیشتر در سهم. برخی از کارشناسان گفته اند که این حرکت سیاسی است و راه را برای چین به تصویر کشیدن خود را به عنوان یک رهبر جهانی در مبارزه با کروناویروس به جای کشور که ویروس نشات گرفته از.

"ایالات متحده امریکا شده است مدت طولانی ایستاده و سخاوتمندانه به که و ما امیدواریم که آن را ادامه خواهد داد بنابراین," دکتر گفت: Tedros Adhanom Ghebreyesusکه مدیر کل پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مسدود بودجه. "ما تاسف از تصمیم رئیس جمهور ایالات متحده به منظور نگه داشتن در بودجه به سازمان بهداشت جهانی است."

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب