Grim Reaper آموزش فلوریدا Beachgoers در مزایای اجتماعی فاصله

بیایید امیدواریم که مرگ را دریافت نمی کند گرمازدگي. تصویر: ABC 13 (توییتر)چند سواحل فلوریدا بازگشایی شد این هف

توسط DOSTEMANSALAM در 13 اردیبهشت 1399
Let’s hope Death doesn’t get heatstroke.
بیایید امیدواریم که مرگ را دریافت نمی کند گرمازدگي.
تصویر: ABC 13 (توییتر)

چند سواحل فلوریدا بازگشایی شد این هفته با وجود ادامه coronavirus همه گیر باعث یک فلوریدا وکیل داس در دست برای کمک به beachgoers به دست آوردن درک بهتری از اینکه چرا این چنین در اردکان.

تبلیغات

در یک کلیپ که رفت و ویروسی در توییتر جمعه, آنچه در ابتدا به نظر می رسد مانند یک استاندارد محلی اخبار مصاحبه نوبت به چیزی از ترسناک فیلم حق رای دادن زمانی که وکیل و محلی ساکن دانیل Uhlfelder مراحل را بر روی ساحل در یک کامل Grim Reaper گروه. آن را ممکن است بود فراموش نشدنی دید اگر آن را بسیار خنده دارwatching مرگ خود صحبت کردن با آرامش به یک میکروفون در حالی که beachgoers جذب اشعه پشت سر او.

"من امروز اینجا هستم به سعی کنید به یک نقطه که من فکر می کنم آن را زودرس است که ما برای باز کردن سواحل," او گفت: ABC 13 در Miramar Beach در شهرستان والتون. "این بیش از حد به زودی و این مناسب نیست." 

تبلیغات

جمعه ظاهر شد و فقط یک توقف در چه Uhlfelder تماس "Grim Reaper ساحل تور"—سفر در سراسر ساحلی فلوریدا به عنوان "Covid Grim Reaper" برای هشدار دادن به مردم به ماندن در خانه و یا در معرض خطر...شما ایده را دریافت کنید. در ضمن فراموش نشدنی, سواحل, هر چند (به عنوان سرگرم کننده به عنوان که ممکن است خود به خود)آن را نیز یک تلاش برای بالا بردن پول برای نامزدهای دموکرات در حال اجرا برای کنگره در سراسر کشور.

در گذشته Uhlfelder شده است یک مدافع شدید عمومی, ساحل دسترسی در فلوریداحتی وارد شدن به جنگ حقوقی با مایک هاکبی بیش از سابق آرکانزاس فرماندار مالکیت خصوصی اطراف سلامs فلوریدا صفحه اصلی. اما در مواجهه با بحران بهداشت عمومی که به کشته شدن بیش از 1000 نفر در دولتاو چرخد به مبارزه برای حفظ beachgoers در خلیج و تحت پیگرد فرماندار فلوریدا ران DeSantis پس از فرماندار پاک دولت فاز اول reopenings برای 4 مه.

"با covid-19 ما هنوز هیچ اطلاعات قابل اعتماد در عفونت اعداد به سختی هر گونه تست و یک مقدار محدود از متخصصان بهداشت و منابع در شهرستان والتون برای مقابله با این بیماری همه گیر" Uhlfelder گفت: در انتشار اخبار در هر Pensacola, اخبار مجله.

تبلیغات

"در این شرایط من می توانید ببینید که هیچ دلیل منطقی برای ما باز سواحل به طور موثر به دعوت دهها هزار نفر از گردشگران را به جامعه ما است. اگر توسط پانسمان تا به عنوان "Grim Reaper' و راه رفتن ما به سواحل من می تواند مردم را به فکر می کنم و به طور بالقوه کمک به صرفه جویی در زندگی—که چیزی که حق انجام دهد."

و with یک رشته از بیشتر سواحل فلوریدا برنامه ریزی شده به بازگشایی در هفته آینده به نظر می رسد مانند Covid Grim Reaper بسیاری از فراموش نشدنی جلوتر از او.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن