گرفتن یک Amazon Kindle برای $65 در زمان برای روز پدر

جیمز Trew / Engadget همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از ش

توسط DOSTEMANSALAM در 26 خرداد 1399
e-book
جیمز Trew / Engadget
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از لینک ها در این صفحه ما ممکن است کسب یک کمیسیون های وابسته.

اگر شما در حال تلاش برای پیدا کردن چیزی به پدر خود را برای روز پدر, چرا که نه آنها را تشویق به ادامه مطلب با گرفتن آنها را به یک e-reader ؟ شرکت آمازون با تخفیف پایه آن مدل Kindle توسط $25 ساخت آن در حال حاضر $65. شما همچنین می توانید نسخه آگهی رایگان برای $80 از آن معمول $110 قیمت. در حالی که $65 نیست کمترین دیده ایم استاندارد روشن شدن فروش آن را نزدیک به 30 دلار در خارج از آن بود بیش از یادبود روز آخر هفته طولانی.

خرید کیندل آمازون شروع در $65

آمازون آخرین ورود به سطح روشن شدن کامل است برای کسانی که می خواهند یک e-reader که ناخن اصول. این برای اولین بار از این شرکت مقرون به صرفه ترین Kindles به قابلیت نمایش روشن و آن را بسیار مناسب برای خواندن شب. آمازون همچنین بهبود کنتراست در صفحه نمایش جدید و دوباره طراحی دستگاه به آن باریک و sleeker طراحی. با 4GB از ساخته شده است در ذخیره سازی آن را نیز می توانید ذخیره هزاران کتاب.

برای پدران که bookworms یکی دیگر از گزینه این است که گران تر Paperwhite. آن را 30 دلار در لحظه و آن را 100 دلار در حال حاضر است. اضافی کمی از پول می شود شما را به یک e-reader با دو برابر پایه, ذخیره سازی, مقاوم در برابر آب طراحی و متراکم تر از 300 پیکسل در هر اینچ نمایش می دهد. برای بافت این مدل پایه روشن شدن ویژگی های یک 167ppi صفحه نمایش. تمام گفته کسانی که ویژگی های اضافی کمک به ایجاد Paperwhite ایده آل برای کسانی که می خواهم به خواندن بیشتر و همچنین برای کسانی که می خواهند برای لذت بردن از یک کتاب در حالی که در وان یا در ساحل.

Follow @EngadgetDeals در توییتر برای آخرین تکنولوژی معاملات و خرید خدمات مشاوره.

در این مقاله: آمازون, تجارت, وسایل کوچک مکانیکی و روشن شدن thebuyersguide Paperwhite روشن شدن, engadgetdeals, e-reader, اخبار, دنده


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن