یک 14,000 سال از مدفوع انسان و مغز انسان جایگزین: بهترین Gizmodo داستان این هفته

در جهت عقربه های ساعت از بالا سمت چپ: جان Blong کاربردی گومز (گتی ایماژ), بنیامین کوری (Gizmodo) و النا Scotti

توسط DOSTEMANSALAM در 30 تیر 1399
Clockwise from top left: John Blong, Apu Gomes (Getty Images), Benjamin Currie (Gizmodo) and Elena Scotti.
در جهت عقربه های ساعت از بالا سمت چپ: جان Blong کاربردی گومز (گتی ایماژ), بنیامین کوری (Gizmodo) و النا Scotti.
تصویر: مختلف

گاهی جهان است که فقط باور نکردنی است که آن را سخت برای پیدا کردن کلمات برای توصیف آن است. در آن شرایط از آنجا که من هیچ کلمه, من به دنبال بهترین چیز بعدی: چیزی را به من بخندید. و من نمی دانم اگر آن را به خاطر من ارتباط بسیار خوبی با کودک درون من یا آنچه اما یک چیز وجود دارد که همیشه باعث خنده من: مدفوع.

تبلیغات

در این مثال من با اشاره به 14,000 ساله بشر در مدفوع یافت می شود در یک اورگان غار. این فقط یکی از داستان های بزرگ Gizmodo تا به حال در سایت این هفته و در ذهن من قطعا یکی از جالب ترین. بعد از همه, چه بهتر از راه برای گرفتن ذهن خود را از اینجا و در حال حاضر نسبت به خواندن در مورد واقعا پیر مدفوع? حداقل شما باید یک خنده دار, البته کمی ناخالصعلم حکایت هنگامی که شما انجام می شود.

یکی دیگر از جزئیات است که دوباره مربوط به وضعیت فعلی جهان به تجزیه و تحلیل موضوع از مغز انسان است. به طور خاص, آن را می پرسد کارشناسان چه می تواند یک جایگزین قابل قبول برای مغز انسان اگر زامبی آمد واقع در اطراف. پاسخ—تخم مرغ ماکارونی و پنیر توفو—قطعا شما را متعجب.

تبلیغات

و در نهایت Gizmodo نیز درگیر موضوع مهمی است که بسیاری از ما می تواند مربوط به: حرارت سوزان در خارج. در حالی که ممکن است عادی در این زمان از سال در مکان هایی مانند تگزاس ایالتی—در واقع وجود دارد, آن را بسیار داغ در تمام طول سال ذخیره چند هفته از "زمستان"—آن است که قطعا طبیعی نیست در سیبریکه تجربه کرده, دیوانه, موج گرما در این سال است. مقصر ؟ تغییر آب و هوا.

اتمام این وبلاگ و مطلب زیر!

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب