سامسونگ اشعه ماوراء بنفش جدید گوشی های هوشمند استريلايزر دو برابر به عنوان یک شارژر بی سیم

سامسونگ با معرفی خود اکریلیک اشعه ماوراء بهداشت جعبه (از طریق آستانه) است که می تواند استریل کردن گوشی خود ر

توسط DOSTEMANSALAM در 17 تیر 1399

سامسونگ با معرفی خود اکریلیک اشعه ماوراء بهداشت جعبه (از طریق آستانه) است که می تواند استریل کردن گوشی خود را در حالی که به صورت بی سیم شارژ آن است. در ابتدا محدود به تایلند, لوازم جانبی در حال حاضر در فروش در چندین کشور از جمله آلمان که در آن سامسونگ است که آن را برای فروش €58.38 (~$66).

سامسونگ اشعه ماوراء بنفش استريلايزر به نظر می رسد و توابع مشابه به آنچه که ما تا کنون دیده ام از راه اندازی چنین به عنوان PhoneSoap. جعبه به شکل دستگاه که کمرنگ شبیه مینیاتور خواب زمستانی غرفه از sci-fi طرفداران می آید مجهز به یک گهواره که flanked توسط مجموعه ای از UV-C لامپ. همه شما باید انجام دهید این است که به جای گوشی خود را در داخل (و یا هر چیز دیگری که متناسب با جمله های بی سیم از earbuds) و در حدود 10 دقیقه گوشی شما باید جوانه-رایگان.

Samsung UV sterilizer

در حالی که اشعه ماوراء بنفش ثابت شده است موثر برای عقیم سازی هیچ قطعی مطالعات انجام شده بر روی تاثیر آن بر coronavirus نشده است. کارشناسان می گویند از اشعه ماوراء بنفش نور می تواند کشتن ترین باکتری و coronavirus' ژنتیکی پسر عموی سارس آن است که به لحاظ نظری قادر به از بین بردن این رمان coronavirus. سامسونگ در راه اندازی آن آزادی مطبوعات نمی گویند که آیا آن بهداشت جعبه کار می کند در برابر COVID-19.

"تابش (نور شکل تابش) را کشتند و ویروس ها را به همان راه که دیگر اشعه های مضر می کشد چیزهایی که باعث بسیاری از مواد شیمیایی جهش در RNA یا DNA ژنوم ویروس. هیچ سوالی وجود دارد که به اندازه کافی UV-C جذب خواهد کشتن coronaviruses" دکتر جان تیلور معاون (علمی) و مدرس ارشد در ویروس شناسی دانشکده علوم زیستی در دانشگاه اوکلند گفت: روندهای دیجیتال در ماه آوریل است.

دیگر از آن, سامسونگ اشعه ماوراء بنفش استريلايزر می توانید گوشی خود را به صورت بی سیم و حتی پس از بهسازی فرایند کامل است. اما در 10W نمی توان آن را به عنوان سریع به عنوان دیگر بالاتر پایان بی سیم شارژر.

پس از همه گیر آمار جهانی تقاضا برای بهداشت افزایش یافت و اشعه ماوراء بنفش بهداشت جعبه مستثنی هستند. PhoneSoap ارائه می دهد که اشعه ماوراء بنفش-تلفن مبتنی بر بهداشت دستگاه در طیف وسیعی از اندازه ها و گونه گفت: درآمد خود را 20 برابر بیشتر در ماه گذشته نسبت به مدت مشابه در سال 2019.

در زمان نوشتن سامسونگ اشعه ماوراء بنفش ضد عفونی کننده نبود برای فروش هنوز در ایالات متحده است. ما رسیده ایم به سامسونگ برای اطلاعات بیشتر در مورد در دسترس بودن و ما به روز رسانی داستان وقتی ما به عقب.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب