گوگل برنامه مجوز به پرداخت ناشران را حل نمی کند اخبار آن مشکل

عکس: Loic Venance (خبرگزاری گتی ایماژ)در مواجهه با به طور فزاینده ای آوازی انتقاد است که آن را یکی از اولیه د

توسط DOSTEMANSALAM در 5 تیر 1399
Illustration for article titled Googles Licensing Program to Pay Publishers Wont Solve Its News Problem
عکس: Loic Venance (خبرگزاری گتی ایماژ)

در مواجهه با به طور فزاینده ای آوازی انتقاد است که آن را یکی از اولیه دلیل اتاق های خبر در حال مبارزه گوگل امروز اعلام کرد صدور مجوز جدید برنامه که پرداخت خواهد شد برخی از ناشران برای مطالب پیش از راه اندازی "اخبار جدید تجربه" بعد از این سال.

تبلیغات

در یک وبلاگبراد بندر گوگل, معاون رئیس جمهور, اخبار, محصولات, می نویسد که این برنامه کمک خواهد کرد که ناشران "کسب درآمد از محتوای خود را" از طریق یک مبهم توصیف "افزایش قصه گویی را تجربه کنند." برای شروع همه چیز خاموش بندر می گوید که گوگل در حال حاضر جوهر معاملات محلی و ملی ناشران در آلمان و استرالیا و برزیل. برخی از رسانه های شرکت کننده گروه شامل اشپیگل که منتشر یکی از آلمان بزرگترین سایت های خبری اشپیگل برزیل ☕ Associados و با توجه به بار مالیاسترالیا شوارتز رسانه ها. بندر همچنین می نویسد که گوگل در حال انجام مذاکرات با "بسیاری از همکاران" در ماه های آینده.

تبلیغات

آن را به نظر می رسد که گوگل به دنبال ایجاد یک نوع اپل اخبار-esque تجربه در آن اخبار گوگل و کشف سیستم عامل, هر چند آن را خیلی زود به بگویید که دقیقا چه محصول نهایی خواهد شد. اطلاعات بیشتر در مورد تجربه و همچنین چقدر گوگل پرداخت خواهد شد شرکت ناشران اندک بودند. که گفت:, فایننشال تایمز گزارش می دهد که خوانندگان را قادر به دامن paywalls تحت این توافق نامه و به نقل از بندر عنوان کرد و گفت صدور مجوز برنامه را "بالاتر و فراتر از" گوگل 300 میلیون دلار سرمایه گذاری در آن اخبار گوگل ابتکار.

آن را برای تلفن های موبایل خوب است اما آیا به نوازش گوگل در پشت فقط رتبهدهی نشده است. این نوع از صدور مجوز ترتیبات نیست یک نوش دارو برای مرگ, اخبار صنعت فشرده توسط حریص tech غول احتکار درآمد تبلیغ و خصوصی سهام ghouls. برای شروع این برنامه فقط کمک به برخی از ناشران در این مورد هر کدام از ناشران گوگل تصمیم می گیرد به منزله "محتوای با کیفیت بالا". نگاهی به Facebook را صدور مجوز خود برنامهکه راه اندازی در اکتبر گذشته. که تلاش شد با انتقاد گفت: این امر تنها با استفاده از "منابع خبری مورد اعتماد" خود را برای Facebook اخبار tab در حالی که از جمله Breitbart. انتقاد دیگر این است که هزینه های تکنولوژی غول موافقت به پرداخت ناشران فقط به اندازه کافی نیست و به سال از آسیب.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

آن را نیز در آرامش نیست که گوگل به تازگی مستقیم تا تصمیم به تغییر چگونه اخبار به نظر می رسد در نتایج جستجو برای اجتناب از نیاز به پرداخت ناشران برای نمایش قطعه از محتوا است. به جای گوگل گفت: این امر تنها نمایش عناوین در فرانسه. در آن زمان ناشران امیدوار بود که اتحادیه اروپا copyright بخشنامه را بیشتر پول در خزانه خود را به عنوان آن اجازه می دهد تا مطبوعات به درخواست پرداخت از سیستم عامل های مانند گوگل و Facebook برای نمایش محتوای خود را آنلاین.

"ما اصلا قبول پرداخت از هر کسی را شامل می شود در نتایج جستجو. ما فروش, تبلیغات, جستجو, نتایج و هر آگهی در گوگل است به وضوح مشخص Google" ریچارد Gingras معاون رئیس جمهور خبر نوشت: در یک وبلاگ. "که چرا ما نمی پرداخت ناشران هنگامی که مردم با کلیک بر روی لینک خود را در نتیجه جستجو."

تبلیغات

این خنده دار است زمانی که شما در نظر بگیرید همین وبلاگ می گوید: جستجو در گوگل و اخبار کمک می کند تا ناشران با ارسال "مقدار زیادی از ترافیک را به ناشران." این را به حساب این واقعیت است که گوگل به صورت دوره ای خود را تغییر الگوریتم جستجو, اما فاش نمی کند خاص از تغییرات ساخته شده است, خروج شرکت های رسانه ای تعجب اگر هر به روز رسانی خواهد تانک ترافیک یک شبه به عنوان یک به روز رسانی های اخیر در ماه نوامبر سال 2019 را برای بسیاری از سایت های. و یا این واقعیت است که گوگل (و Facebook) یک برش زمانی که رسانه های دیجیتال مکان تبلیغات در سایت و پس از آن طول می کشد و در عین حال یکی دیگر از تبلیغ کنندگان که با استفاده از گوگل (و Facebook است) ad tech به جای همان تبلیغات است. نتیجه نهایی این است که گوگل و Facebook گرفتن خانه در حدود 60-70 ٪ از هر دلار صرف شده در تبلیغات دیجیتال است که قرار است برای کمک به اتاق های خبر نگه داشتن چراغ—همه در حالی که نقاشی خود را به عنوان یک سرویس است که کمک می کند در واقع ناشران. و حتی اگر ناشران می خواستم به جاهای آنها واقعا نمی تواند. اخبار رسانه ها داد گزارش می گوید که گوگل برای 90% از جستجو و نزدیک به 70 درصد از آنلاین ad tech بازار است.

هنوز پرداخت ناشران در همه این است که یک گام در جهت بهتر است. که گفت:, نباید آن را به سمت چپ خودسرانه "سخاوت" از فن آوری های غول پیکر به دنبال کاهش برخی از مطبوعات بد برای داشتن یک دست در خفه روزنامه نگاری. در ماه آوریل دولت استرالیا گفت: هدف آن به نیروی Google و Facebook به اشتراک گذاری آگهی درآمد با استرالیا روزنامه ناشران—یک حرکت هر دو شرکت ناراضی بودند ، در گذشته آن را نیز کشیده گوگل, اخبار, از, اسپانیا پس از مواجهه با کپی رایت هزینه ها و در اوایل این ماه آن بود که دستور داده شده توسط مقامات فرانسوی برای شروع پرداخت ناشران.

تبلیغات

گوگل سریع به همه یادآوری است که آن را راه اندازی یک روزنامه نگاری امداد اورژانس صندوقبخشیده یک آگهی در خدمت هزینه در گوگل آگهی مدیر و lobbed 15 میلیون دلار در حمایت از, اخبار محلی, کمپین برای سهولت ضربه مالی اتاق های خبر پرداخته شد با توجه به جهانی همه گیر. اما صدها میلیون گوگل می گوید آن را اختصاص داده شده به کمک اتاق های خبر هنوز یک قطره در سطل هنگامی که شما در نظر بگیرید که گوگل raked در حدود $135 میلیارد دلار درآمد تبلیغ در سال 2019 به تنهایی.

اگر این اقدامات بودند از راه دور به اندازه کافی شاید از اخبار رسانه ها داد نمی خواهد که احساس نیاز به ارسال یک کاغذ سفید با عنوان "گوگل چگونه سوء استفاده از موقعیت خود به عنوان بازار غالب پلت فرم برای قوی بازو اخبار ناشران و صدمه روزنامه نگاری" در هفته گذشته به وزارت دادگستری خواستار رسیدگی به آن رفتار ضد رقابتی.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن