گوگل در یک, اندروید, 11 نمایش برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 3

تصویر: گوگلحتی اگر Covid-19 ممکن است مجبور گوگل به لغو سالانه خود کنفرانس توسعه دهندگانگوگل هنوز عمده Android

توسط DOSTEMANSALAM در 17 اردیبهشت 1399
Illustration for article titled Google Has A Big Android 11 Show Planned for June 3
تصویر: گوگل

حتی اگر Covid-19 ممکن است مجبور گوگل به لغو سالانه خود کنفرانس توسعه دهندگانگوگل هنوز عمده Android رویداد برنامه ریزی شده برای این بهار.

تبلیغات

در یک ویدیو جدید در اندروید رسمی توسعه دهندگان کانال در یوتیوب, گوگل پست شده یک تیزر برای آندروید 11 بتا راه اندازی نشان می دهد به جای برنامه ریزی شده آنلاین در ژوئن 3.

پس از تعدادی از اوایل توسعه-تنها پیش نمایش ایجاد شده از آندروید 11 گوگل رویداد های آینده به نظر می رسد به جشن راه اندازی آندروید 11 بتا عمومی نشان می دهد که گوگل نزدیک شدن به انتشار رسمی برای آندروید 11 احتمالا مدتی بعد از این سال. قبلی دو نسخه آندروید (Android 9 پای و آندروید 10) هر دو را دیدم رسمی منتشر شده در ماه اوت و در حالی که تاخیر ناشی از covid-19 می تواند فشار گوگل سنتی اواخر تابستان انتشار به عقب کمی به نظر می رسد گوگل همچنان در مسیر مشابه برنامه دوباره این سال است.

بر اساس در گوگل تصویری, به نظر می رسد معروف Star Trek بازیگر George Takei حتی ممکن است کمک به میزبان این رویداد با گوگل امیدوار کننده به روز رسانی مربوط به اندروید 11 ویژگی های جدید امنیتی اتصال ایمنی و یک دسته کامل از چیزهای دیگر ما آماده نیست به شما بگویم در مورد نشده است. اوه خدای من."

تبلیغات

رفتن با آنچه که ما دیده ایم در زمان آندروید 11 پیش نمایش ایجاد برخی از ویژگی های جدید در آینده برای آندروید 11 شامل بومی صفحه, ضبط, جدید, اطلاع رسانی, ورود به سیستم تاریخ نشان می دهد که شما قبلا رد کرد, هشدار, افزایش حساسیت به لمس گزینه ها و حتی توانایی برای فعال کردن حالت هواپیما بدون خاموش کردن بلوتوث (چیزی که بسیاری از مردم درخواست کرده اند برای مدتی). اما به صورت کامل اجرا کنیم باید صبر کنید تا ژوئن 3.

تا حدودی مربوط آندروید شایعه است که می تواند یک موضوع مهم در طول آندروید 11 بتا راه اندازی نشان می دهد 9to5Google ادعا می کند گوگل در حال برنامه ریزی به نام تجاری جدید Android TV به عنوان تلویزیون گوگل در یک حرکت است که ظاهرا به نظر می رسد به گسترش درخواست گوگل از پلت فرم تلویزیون برای کسانی که آشنایی کمتری با اکوسیستم اندروید است.

این یک تصمیم منطقی و پژواک استراتژی گوگل مورد استفاده در محصولات دیگر مانند آندروید پیام (که در حال حاضر فقط پیام) اندیشه پرداخت (که شد گوگل پرداخت) و اندروید (که تبدیل به فروشگاه Google Play). و در راه تغییر علامت تجاری تلویزیون اندروید گوگل TV مرتب کردن بر اساس به ارمغان می آورد پلت فرم دایره کامل است که به عنوان نام Google اصلی پلت فرم تلویزیون از بازگشت در سال 2010 زمانی که گوگل با همکاری شرکت هایی مانند سونی و لاجیتک برای ایجاد دستگاه های مانند Logitech Revue.

بدون در نظر گرفتن, با Google I/O داشتن لغو شده و برای سال 2020 آن را به خوبی به حداقل چیزی در تقویم برای آندروید 11 و با این رویداد کمتر از یک ماه از آن را نمی خواهد بیش از حد طولانی تا زمانی که ما به دانستن بیشتر در.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب