سیاه Streamers ها سپاسگزار جدید Twitch بینندگان اما دل آن زمان خشونت های پلیس به آن اتفاق می افتد

عکس: تانیا "Cypheroftyr" DePassبا تظاهرات خشمگین از قتل جورج فلوید و آپارتاید نهاد پلیس به طور کلی درحرکت یا ک

توسط DOSTEMANSALAM در 16 خرداد 1399
Illustration for article titled Black Streamers Are Grateful For New Twitch Viewers, But Heartbroken It Took Police Violence To Make It Happen
عکس: تانیا "Cypheroftyr" DePass

با تظاهرات خشمگین از قتل جورج فلوید و آپارتاید نهاد پلیس به طور کلی درحرکت یا کشش ناگهانی streamers پیدا کردن خود را در مواجهه با همان انتخاب به عنوان بقیه از ما: صحبت کردن یا خاموش ماندن. تفاوت این است که بسیاری از streamers باید مخاطبان شماره در هزاران یا حتی میلیون ها نفر. آنها می توانند تفاوت را, اما نه همه آنها را انتخاب کرده اند.

تبلیغات

جریان مانند سرگرمی های دیگر فرهنگ ها دارای یک تمایل قوی برای محدود کردن مکالمات به بازی esports و یا صحبت کردن در مورد به معنای واقعی کلمه هر چیزی غیر از سیاست است. در سال های اخیر شاهد سیاسی streamers رشد به طور فزاینده ای محبوب در سیستم عامل های مانند حرکت یا کشش ناگهانی, اما آنها باقی می ماند تو رفتگی در دیوار در مقایسه با streamers که زندگی خود را وقف بازی یک بازی بزرگ مانند Fortnite, دوچرخه سواری را از طریق انواع بازی ها و یا حتی فقط زمزمه چیز شیرین به یک دوربین.

یک نگاه گذرا در بسیاری از streamers' چت, قوانین و, شما به احتمال زیاد پیدا کردن یک بند در مورد اجتناب از بحث سیاسی و یا منع آنها آشکار است. علاوه بر این, حرکت یا کشش ناگهانی غیر قابل انکار است سفید پلت فرم با 2018 داده ها نشان می دهد که 71.5 درصد از streamers و بینندگان شناسایی به عنوان سفید. از لحاظ تاریخی, حرکت یا کشش ناگهانی تلاش کرده است در مسابقه-مسائل مربوط به عنوان نمونه توسط پلت فرم را با مشکلات نژادپرستانه emotes در طول سال. و در حالی که این شرکت با ارسال چندین پیام از پشتیبانی برای معترضان و قربانیان خشونت پلیس در روزهای اخیر آن را هنوز هم متعلق به آمازون یک شرکت که مبادرت به فروش نژادپرستانه فن آوری نظارت به پلیس. وقتی که می آید به مسائل مربوط به نژاد پرستی, پس از آن, حرکت یا کشش ناگهانی برخی از جدی چمدان است که اثرات streamers بینندگان و ساختار پلت فرم به عنوان یک کل.

تبلیغات

فلوید را قتل به دست پلیس و متعاقب آن خشم در سراسر کشور, با این حال, حتی متزلزل برخی به طور معمول غیر سیاسی کشش streamers از پوسته خود.

"این غیر قابل قبول" سابق Fortnite طرفدار و مشتاق Valorant طرفدار علی "اسطوره" Kabbani در توییتر نوشت هفته گذشته بهنتیجه رسید خود را موجز پیام با "JusticeForGeorgeFloyd" برچسب.

Kabbani است که توسط بسیاری از اقدامات محبوب ترین سیاه پرچم در حال اهتزاز در حرکت یا کشش ناگهانی. خشونت پلیس به خصوص اخیر فوران آن در سراسر کشور نهفته است و او را شخصا. "امروز من تا به حال به متن خواهر من به مطمئن شوید که او مطابق است که در تعامل با پلیس است. این شرم آور است که من حتی برای ارسال یک پیام مانند آن. لطفا یک کمک مالی اگر شما می توانید" او توییتی در پایان هفته گذشته همراه با یک تصویر نشان می دهد که او می خواهم اهدا $1000 به مینه سوتا آزادی صندوق.

Illustration for article titled Black Streamers Are Grateful For New Twitch Viewers, But Heartbroken It Took Police Violence To Make It Happen
عکس: علی "اسطوره" Kabbani
تبلیغات

غیر سیاه بزرگ نام streamers که به طور سنتی سعی کنید به نگه داشتن آن نور نیز سخن گفته است. Imane "Pokimane" Anys مرتبط مینه سوتا آزادی صندوق در توییتر در هفته گذشته و این هفته تحصیل بینندگان خود در موضوعاتی مانند نامتناسب تعدادی از مردم در مقابل مردم سفید پوست کشته شده توسط پلیس. و تایلر "نینجا" Blevins سابق Twitch (و در حال حاضر میکسر) megastar که یک بار زیر آتش برای رپ n-word در طول یک جریانارسال شده تکرار پیام نمایش حمایت از معترضان و مخالفان به نفس بیش از حد پلیس در هفته های گذشته است. او و دیگر نام های بزرگ مانند همکار سابق Twitch (در حال حاضر یوتیوب) شخصیت جک "شجاعت" Dunlop و جانباز Twitch ستاره بن "Cohh قتل عام" کاسل شرکت در روز سه شنبه رسانه های اجتماعی خاموشی با خودداری از جریان.

خط بین حمایت صادقانه و فرصت طلبی نازک است. در بخش های دیگر از تاثیر-o-حوزه دیده ایم افرادی مانند جیک پل سفید YouTuber, فیلم یک مرکز ضد شورش برای محتوادر حالی که دیگران گرفته اند به بیرون رفتن در روز روشن و در مقابل خرد مغازه برای imminently 'grammable عکس ops. خاموشی سهشنبه در ضمن گسترده انتقاد برای قریب به اتفاق مهم هشتگهای با مربع های سیاه و سفید و در برخی موارد عملکرد به عنوان خالی و دیر حرکت به جای یک نمایش واقعی از همبستگی.

تبلیغات

بن "دکتر Lupo" Lupo که دارای سابقه کمی پرحرف تر در مسائل اجتماعی به خصوص وقتی که می آید به خود را دارد خیریه تلاش های خود را آغاز کرد جریان هفته گذشته با یک فرانک بیانیه.

"نام من بنیامین Lupo من بازی بازی های ویدئویی برای زندگی و من سفید," او گفت:. "من را انتخاب کنید به رنگ سفید درست مانند جورج فلوید نمی انتخاب می شود ، در حال حاضر ما در یک جهان که در آن چیزی است که شما هیچ کنترل بیش از تحت تاثیر چه نوع زندگی شما مجاز به زندگی می کنند. شما رو سیاه مردان و زنان در مواجهه با تبعیض هر روز در ایالات متحده به معنای واقعی کلمه فقط برای اینکه سیاه و سفید است. آنها می میرند فقط برای اینکه سیاه و سفید است. فکر می کنم که در مورد دوم. مردم در حال کشته شدن برای چیزی است که آنها هیچ کنترل بیش از تنها بودن خود. این لعنتی وحشتناک است. در حال حاضر در مینیاپولیس و یک تن از مکان های دیگر وجود دارد اعتراض. و آره وجود دارد چیزهای اینکه نابود شده است. شما می دانید چرا که مردم انجام می دهند که چت می کنید ؟ من امیدوارم که شما لعنتی شنیدن من وقتی که من می گویند این است: کسانی که مردم انجام می دهند چرا که آنها شنیده نشده است قبل از در حال حاضر. این در جریان بوده است برای لعنتی سال است. هنگامی که مردم بی سابقه است که هنگامی که شورش اتفاق می افتد."

تبلیغات

او همچنین پیشگیرانه خطاب به مقاومت مواجه او می خواهم هر آينه دریافت: "من می دانم که مردم در حال رفتن به مانند" آه Lupo, اقامت در لعنتی خط!' I don't give a shit کنه. من نمی لعنتی, مراقبت از شخص. آن را یک کابوس است. و بدترین قسمت در مورد آن است که چون من سفید من حتی واقعا نمی دانم آنچه در آن است... من آن را درک نمی کنند. من نمی باید به صورت آن است."

تبلیغات

او درست است. او نمی توانست به چهره است. به عنوان یک نتیجه او خود را میبیند در همان موقعیت به عنوان بسیاری از سفید streamers: او می تواند انتخاب کنید که برای تعامل با این مسائل و زمانی که فقط یک lovably بد بازی مرد. او را به طور قابل توجهی کمتر مقاومت با انجام دومی. سیاه streamers ندارد که مزیت. اکنون پرسش این است که در آن همه چیز از اینجا بروید. پس از تظاهرات مرگ پایین یک راه یا دیگری خواهد شد و این فوق العاده محبوب و ارقام در ادامه به قهرمان ضد نژادپرستانه و ضد پلیس می شود ؟ و یا آنها را از سر وضع موجود از سعادتمند بی تفاوتی?

انواع پرچم در حال اهتزاز PikaChulitaکه سیاه و سفید است, معتقد است که streamers باید مسئولیت را به صحبت کردن و این که آنها فقط می توانید اسکیت بازی در حداقل.

تبلیغات

"با صحبت کردن به من با اشاره به واقعی کاربه منظور حمایت از جامعه سیاه و سفید و آموزش خود را/دیگران به این دلیل شما باید هرگز دست کم گرفتن قدرت صدای خود را," او گفت: Kotaku در توییتر DM. "حداقل این است که نمایشی و کم عمق است. مانند مفرد جعبه سیاه به عنوان بخشی از خاموشی شنبه یا گفتن سیاه و سفید خود را دوستان 'من شما را ببینید.' ایده آل عمل تقویت سیاه صداها و به طور فعال گوش دادن به تجارب ما و آنچه که ما را به می گویند. ایده آل عمل نگه داشتن مردم در اطراف شما پاسخگو برای خود نژاد پرستی و تعصب از جمله خانواده و دوستان خود. ایده آل عمل با استفاده از پلت فرم خود را برای خوب بیشتر و ترس از آنچه که ممکن است از آن آمده—و یا به سادگی فقط با باز کردن کیف پول خود را."

Illustration for article titled Black Streamers Are Grateful For New Twitch Viewers, But Heartbroken It Took Police Violence To Make It Happen
عکس: PikaChulita
تبلیغات

جاش Boykinیک دیرین بازی های منتقد و streamer, توافق, همچنین اشاره کرد که سیاه streamers نباید انتظار به گام تا اینکه همه چیز است که رفتن در اطراف آنها. "ما همچنین فیلدینگ تماس ها و پیام ها از عزیزان و انجام کار در جوامع محلی ما علاوه بر مقابله با ضربه روحی و خستگی از تماشای بخشی از این کشور به نظر می رسد به نبرد در برابر انسانیت ما," او گفت: Kotaku در توییتر DM. "بنابراین من فکر می کنم این مهم است که به فضا برای سازندگان به طور خاص در حال حاضر و به اذعان آنها ممکن است مجوز های ارسال و اغلب یا در همه, اما هنوز هم به احتمال بسیار در نظر گرفتن این موضوع است."

آن را به عنوان ساده به عنوان تنها خوش آمدید بینندگان به یک سیاه streamer چت و یا میزبانی را از این کانال ، در حالی که آن قطعا مفید گزینه Boykin هشدار داد که بزرگتر streamers باید کار را به ایجاد جوامع که در آن نژادپرستی غیر قابل قبول است چرا که هنوز هم به دور از پیش فرض در حرکت یا کشش ناگهانی. "برخی از این بزرگتر جوامع می تواند بسیار سمی/خطرناک به مردم سیاه و سفید و من امیدوارم که مردم در حال اجرا در آن جوامع خواهد فکر می کنم در مورد چگونه به تغییر جامعه خود را به زیرساخت ها و انتظارات در غیر این صورت آنها تداوم مشکل," او گفت:.

تبلیغات

برخی از streamers تردید کرده اند در صورت تماس به اقدام باقی مانده deafeningly سکوت و حتی به خشونت پلیس علیه سیاه مردم رشد کرده است غیر ممکن است به چشم پوشی از همیشه. صریح streamers مانند Dmbrandonکه به تازگی در جریان اعتراض های او حضورداشته با اشاره به اسپانسر قرارداد به عنوان یک دلیل احتمالی برای خود hesitance.

"اگر شما امضا قرارداد گفت: شما نمی خواهد صحبت در مورد سیاست در یک فضای عمومی به عنوان یک تاثیر گذار شما به معنای واقعی کلمه گفت:" پول > زندگی,'" او در توییتر نوشت.

تبلیغات

سه صنعت منابع زبان به Kotaku تحت شرط ناشناس ماندن با این حال رنگ های مختلف تصویر و گفت که در حالی که اسپانسر قرارداد گاهی اوقات شامل اخلاق یا disparagement بند است که به طور گسترده ناکرده تفسیر در مسائل بحث برانگیز که لزوما این موضوع در اینجا. مارک های, برای بهتر یا بدتر هستند, همه چیز در مورد گفت که سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست در حال حاضرو آنها نیز اجازه streamers به انجام کارهایی مانند تاخیر حمایت جریان های پشت صحنه. اگر شما در مورد آن فکر باعث می شود حس کسب و کار در سطوح مختلف: در حال حاضر زمان برای هاوکینگ محصولات. نه تنها امر تبلیغ بود بد نگاه; آن را احتمالا نمی توانید از بسیاری از چشم ها.

به جای streamers' hesitance تر به نظر می رسد ریشه در ترس از بیگانه مخاطبان.

تبلیغات

"ما فکر می کنیم کوچکتر به سطح متوسط streamers ها صحبت نمی کند چرا که آنها از ترس از دست دادن مخاطبان—پلاریزه افرادی که ممکن است جناح راست یا مخالف views—و است که انگیزه برای صحبت کردن در مقابل هر تعهد قراردادی" گفت: یک منبع.

تبلیغات

نیز وجود دارد موضوع اثرگذارندهها کم بها دادن به خود را به خوبی تحت تاثیر قرار. هفته گذشته streamer, YouTuber و cosplayer StellaChuuuuu که نه برانگیخت گفت که او فکر نمی کنم او از کلمات و یا حتی جمع آوری کمک خواهد تاثیر چندانی چرا که "گاهی اوقات احساس می کنم مثل یک cosplayer. فقط یک پرچم در حال اهتزاز. فقط یک egirl. آن را سخت به احساس می کنم مثل من می تواند هر چیزی را برای جهان است. من احساس می کنم بی فایده است پس از من در خط مقدم و یا فعال هستند به اندازه کافی. که گوش؟"

اما او به صدها نفر از هزاران نفر از پیروان در سراسر سیستم عامل های مختلف. برخی از آنها بلافاصله به نام او اصرار دارد که او مخاطبان زیادی را کاملا خواهد گوش دادن و آن را سخت به خواندن مقاومت برای انجام این کار به عنوان یک تلاش برای جلوگیری از مالش برخی از بینندگان این راه اشتباه و یا از دست دادن پول.

تبلیغات

جید شفقسیاه cosplayer که مواجه StellaChuuuuu و مطالب دیگر سازندگان که ابراز احساسات مشابه گفت که او آن را انجام داد چرا که او معتقد است که اگر شما تا به کشت مخاطبان شما مسئولیت به صحبت کردن در برابر بی عدالتی است.

"من احساس کردم لازم بود زیرا زمانی که شما به عنوان بزرگ یک زیر عنوان [او] شما را به یک سطح معینی از نفوذ" شفق گفت: Kotaku در توییتر DM. "حتی اگر شما قادر به جسمی اعتراض حداقل شما می توانید انجام دهید این است که اجازه دهید ما می دانیم که شما برای حمایت از ما و با ما ایستاده, به ویژه هنگامی که شما را سیاه طرفداران و پیروان. وقتی به شما می گویند که شما در حال انتخاب به سکوت از آنجا که شما نگران از دست دادن پیروان و مشترکین (به خصوص متعصب آنهایی که) شما نیاز به خودتان بپرسید: "چرا من می خواهم این نوع افراد به عنوان بخشی از مخاطبان من به هر حال؟' زندگی انسان و حقوق بشر به مراتب مهم تر از لایک و دنبال میکند."

تبلیغات

PikaChulita مشخص می شود آن را به عنوان نشانه دیگری از Twitch را بزرگتر نژاد پرستی مشکل و گفت که در طول سال برخی از بزرگ streamers باید "موفق به پرورش/تنظیم جوامع خود را به منعکس کننده این نوع از ارزش ها. وجود دارد شایع و نژاد پرستی و همجنسگرا ستیزی تراجنسی و زن ستیزی در جامعه بازی و بسیاری از streamers—یعنی غیر از آنهایی که سیاه و سفید—اجازه داده اند این افراد برای پیوستن به مخاطبان خود را زیرا آنها می خواستند حمایت از, اعداد, پول, و غیره. بنابراین هنگامی که این چیزها اتفاق می افتد آنها سکوت چرا که آنها اولویت شخصی خود را به دست آوردن بیش از سیاه و سفید زندگی می کند. ساده و ساده, سفید, سکوت = خشونت است."

StellaChuuuuu است پس متعهد به انجام "بهتر" و گسترش منابع و پیام حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در سراسر سیستم عامل های مختلف.

تبلیغات

PikaChulita و دیگر سیاه streamers باید انجام بهترین خود را به ارائه منابع جمع آوری پول برای وثیقه بودجه و گفتگو با مخاطبان خود را با وجود تلفات در آن طول می کشد بر روی آنها در حالی که آنها در حال برخورد با یک ملی لحظه ای که غم انگیز است با این وجود عمیقا در سطح شخصی.

"من شده اند با گسترش اطلاعات/منابع و داشتن خام فیلتر نشده ناراحت کننده و دردناک نظرها و بحث (و نه بحث چون من اصلا بحث من انسانیت) اطراف سیاهی در ایالات متحده و سراسر جهان," گفت: PikaChulita. "من نیز سعی در ارائه برخی از پاتوق شب برای اعضای جامعه من و ما همدستان به عنوان یک راه برای ارائه مهلت برای روانی و عاطفی وزن از همه چیز است که در حال حاضر در اطراف ما اتفاق می افتند."

تبلیغات

بسیاری از سیاه streamers دریافت کرده اند حمایت بی سابقه ای در روزهای اخیر. در روز سه شنبه, تانیا "Cypheroftyr" DePassکه در گذشته در برخورد با پایدار وسیله مبتنی بر آزار و اذیت است که حرکت یا کشش ناگهانی موفق به نشانی تا زمانی که به تازگی مطرح شده $142,781 ملی غیر انتفاعی وثیقه پروژه در یک موسسه خیریه در جریان است.

تبلیغات

"میشم. من FLUMMOXED. کاملا FLUMMOXED," او نوشت در توییتر در جریان است پس. "من تا به حال یک هدف از $500 صبح امروز تفکر مردمی خواهد بود فرسوده پس از یک ماه از جمع آوری کمک های مالی. خانواده ثابت من آنقدر امروز و من با فروتنی سپاسگزار خدا را شکر برای همه. $142,781 مطرح شده در 10.5 ساعت."

دیگر سیاه streamers مانند Deejay Knight, دختر سیاه, پارسه, Ebonixو iamBrandon نیز اجرای موفق خیریه جریان و دیگران بی شماری مانند Storymodebae, BlackOni, J-Roc, SenseiCJو Okaydrian باید تحصیل کرده و مخاطبان خود را و درگیر در آنها دشوار و گفتگو در مورد مسابقه و ظلم و ستم. در ضمن از نام های بزرگ مانند Lupo شده اند عبور در اطراف لیست سیاه streamers به دنبال و حمایت از. اما از آن شده است تلخ و شیرین. در یک طرف این سازندگان در حال دریافت توجه بیشتر از همیشه. از سوی دیگر, آن را بسیار گفتن است که آن را فقط در حال حاضر اتفاق می افتد در این لحظه خاص است.

تبلیغات

"من خوشحالم که سازندگان در نهایت به رسمیت شناخته شده اما در این هزینه ؟ واقعا؟" گفت: iamBrandon در توییترخواستار Twitch به اختصاص شریک مدیران که در خدمت به عنوان یک خط مستقیم بین streamers ها و کشش به بیشتر سیاه و سفید. علاوه بر این ، "ما شده اند در اینجا این تمام وقت و ساخت برخی از بسیار پیش بینی ، من دروغ نمی خوای اما من خیلی نا امید به دیدن برخی از شرکت ها در حال حاضر در تلاش [به] پیدا سیاه مردمی برای استفاده از مطالب خود را. بالا بردن همه ما نه فقط برای ماه تاریخ سیاه. آن زمان ما در حال مرگ برای سال قبل برخی از این برندها باز چشم خود را به دیدن سیاه و سفید وجود دارد سازندگان آنها را می توان در حمایت از. نگاهی که در."

"تنها زمان دیگر من این را دیده ام بسیاری از غیر مردم سیاه tag/ذکر BGG این مقدار زمانی است که ما در حال دریافت نژادپرستانه سولفات," گفت, دختر سیاه پارسه در توییتر. "تا آنجا که ما سپاسگزار برای دریافت جدید پشتیبانی BGG است نه یک پروکسی برای انجام کار مورد خشونت پلیس. اجرای آن جیب است. نشانه آن دادخواست."

تبلیغات

به دنبال راه هایی برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند ؟ اتمام این لیست منابع توسط خواهر ما سایت Lifehacker راه هایی برای درگیر شدن.

توصیه می شود داستان

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن