بازی محبوب تر از همیشه با توجه به کروناویروس

صنعت بازی های ویدئویی در حال حاضر خیلی خوب انجام می دهند در چند سال گذشته نشان چشمگیر و رشد مداوم. اما coronavirus همه گیر و اقامت در خانه دستور داده اند این صنعت حتی بزرگتر افزایش, با توجه به یک گزارش جدید از NPD Group.

حدود 32 میلیون نفر در آمریکا بازی در حال حاضر نسبت در سال 2018 به این معنی که سه نفر از هر چهار آمریکایی ها در حال حاضر علاقهمندان به بازی. این افراد هم راه بیشتر اغلب با مقدار متوسط زمان صرف شده برای بازی در هر هفته از 12 ساعت به 14. این دسته از مردم که بازی کمتر از پنج ساعت در هفته کاهش به 39 درصد در حالی که کسانی که بازی بین پنج و 15 ساعت و کسانی که بازی بیش از 15 ساعت افزایش یافته و به 32 درصد و 20 درصد بود.

چند منظوره دستگاه های مانند تلفن های هوشمند تبلت ها و رایانه های شخصی هنوز هم اکثریت این سیستم عامل انتخاب اما بیشتر مردم بازی بر روی دستگاه های متعدد از همیشه قبل از — این گروه شاهد افزایش از 59 درصد به 65 درصد.

که در آن همه چیز جالب است که این گزارش به کنکاش سوالات خاص در مورد بازیکنان در طول همه گیر: 94 درصد از پرسش شوندگان می گویند که آنها در تعامل با کنسول خود را بیشتر و 6 درصد گفت: آنها خریداری اضافی سخت افزار بازی های. سی و پنج درصد از مردم گفته بودند بازی بیشتر به این دلیل که آنها در خانه گیر کرده.

این گزارش منتشر شد و روز پس از NPD Group کاهش یافته و تعداد فروش در ماه ژوئن نشان داد که بهترین دوم ژوئن بازی تا به حال از نظر فروش. سونی همچنین افزایش تولید برای پلی استیشن 5 با توجه به بازار پررونق است.

هفته گذشته بازی در کنفرانس توسعه دهندگان منتشر شده خود گزارش که نشان داد اثر این بیماری همه گیر در حال سازندگان بازی. در حالی که برخی از شاهد کاهش در کسب و کار بیش از 30 درصد از پرسش شوندگان گفته اند تقاضای بیشتر برای خود را به عنوان.

این گزارش همچنین رفت و به اثر منفی coronavirus شد در روحیه آن را به عنوان در بر داشت که انزوا و عدم دسترسی به ابزار لازم در نظر گرفتن تلفات سنگین بر روی توسعه دهندگان.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de