بیش از 1000 توییتر کارکنان این گزارش دسترسی کامل به حساب های

با مشخصات بالا cryptocurrency کلاهبرداری قرار گرفت که در هفته گذشته تاکید گسترده تر آسیب پذیری در توییتر زیر

توسط DOSTEMANSALAM در 3 مرداد 1399

با مشخصات بالا cryptocurrency کلاهبرداری قرار گرفت که در هفته گذشته تاکید گسترده تر آسیب پذیری در توییتر زیرساخت به عنوان اطلاعات جدید در مورد آن همچنان گشوده است. در حال حاضر جدید رویترز گزارش نشان می دهد آنچه که ممکن است به ارمغان آورده اند شبکه های اجتماعی را امنیتی شکننده در وهله اول: بیش از 1000 نفر در این شرکت توانایی کنترل همه حساب.

رویترز می گوید این کارکنان که همچنین شامل استخدام از شخص ثالث پیمانکاران از قبیل آگاه دسترسی به داخلی ابزار است که به طور بالقوه اجازه می دهد تا آنها را به سوئیچ حساس به تنظیمات کاربر. از همه مهمتر, آنها باید این گزینه را به دست این دسترسی برای هر کس دیگری به اشتراک اعتبار خود را — است که آنچه در این گزارش منجر به هک در هفته گذشته به عنوان هر چند رسانه ها.

در پاسخ به توییتر گفت: روندهای دیجیتال است که آن را "همیشه کار بر روی افزایش امنیت پروتکل ها و تکنیک های و مکانیسم به طور کلی و برای هر کسی با دسترسی به حساب پشتیبانی از ابزار"است.

یک سخنگوی این شبکه اجتماعی اضافه شده است که هر یک از اعضای تیم ارائه شده, دسترسی به حساب "با یک کسب و کار معتبر دلیل" و "زمانی که آنها نیاز به کار بر روی پشتیبانی از مشتری و مسائل آنها پشتیبانی می کند." این شرکت ادعا می کند که هیچ نشانه ای وجود دارد که هر یک از آن شخص ثالث همکاران که کار در خدمات به مشتریان و مدیریت حساب بخشی از این هک.

توییتر دارای بیش از هفته گذشته به اشتراک گذاشته شده یک سری از نتایج تکان دهنده از آن در حال انجام تحقیقات است که آن را انجام در کنار اف بی آی است. در یک توییت اعلام کرد: "این حمله هدفمند در مجموع 130 حساب هشت که تا به حال خود را کامل توییتر اطلاعات به خطر بیافتد از طریق صادرات داده ها ابزار. اما توییتر ادعا می کند هیچ کدام از آنها تایید حساب. هکرها همچنین دسترسی مستقیم پیام از 36 از این پروفیل از جمله یک انتخاب رسمی از هلند.

"ما نیز با در نظر گرفتن مراحل تهاجمی برای ایمن سازی سیستم های ما در حالی که تحقیقات ما ادامه دارد. ما هنوز در روند ارزیابی دراز مدت مراحل است که ممکن است ما را و به اشتراک گذاری جزئیات بیشتر به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم" شرکت توییتی هفته گذشته است.

کارکنان توییتر را همیشه در حال نگرانی در سطح دسترسی به حساب. دو سال پیش یک کارمند سرکش غیر فعال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشخصات در آخرین روز کار خود را. پس از آن در حالی که شبکه اجتماعی ramped تا حمایت رهبران ملی آن را روشن است که این شرکت هنوز راه طولانی پیش رو و نیاز به وصله پینه کردن چه داخلی آن ابزار تابع.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب