آینده اپل مداد ممکن است مجهز به سنسور برای نمونه در دنیای واقعی رنگ

ثبت اختراع نشان می دهد که نسخه آینده اپل مداد ممکن است قادر به انتخاب رنگ از دنیای واقعی یک ویژگی در راستای

توسط DOSTEMANSALAM در 29 تیر 1399

ثبت اختراع نشان می دهد که نسخه آینده اپل مداد ممکن است قادر به انتخاب رنگ از دنیای واقعی یک ویژگی در راستای تصویرگران و یا هنرمندان.

ثبت اختراع نرم افزار ثبت و با ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر در ماه نوامبر اما فقط که اوایل این هفته منتشر پوشش "رنگ سنسور" با photodetectors که اندازه گیری نور منعکس شده از اشیاء برای تعیین رنگ خود را. این کارتریج نیز ممکن است با خود منبع نور به کمک سنسور تشخیص اشیاء' رنگ.

این سنسور می توان در این نکته همراه با یک راهنمای نور و یا در پایان مقابل از اپل مداد با قابلیت فعال زمانی که قلم قرار داده شده است در برخی گرایش ها مانند وارونه است.

این فن آوری اجازه خواهد داد که اپل مداد را به صاحبان قلم در نزدیکی یک دنیای واقعی شی مانند پارچه و یا گل که خواهد شد و سپس توسط سنسور تشخیص داده و قرار داده شده در یک پالت رنگ در طراحی برنامه. رنگ پس از آن ممکن است اختصاص داده شده به این برنامه توابع, مانند, برای خطوط و متن.

اپل ثبت اختراع, اما نه محدود کردن استفاده از فن به هنر است. این سنسور همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اندازه گیری رنگ برای اهداف کالیبراسیون صفحه نمایش و چاپگر ساخت مرتبط با سلامت اندازه گیری و شناسایی رنگ ها برای رنگ و مواد آرایشی در میان چیزهای دیگر.

درخواست حق ثبت اختراع بدان معنی نیست که این قابلیت مطمئنا می رسند در آینده نسخه از اپل مداد اما این به آن معنا است که اپل حداقل در حال کاوش یک رنگ نمونه سنسور برای قلم. روندهای دیجیتال رسیده به اپل سعی کنید برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد فن آوری و ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله ما به محض شنیدن.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب