فورد تاخیر خود رانندگی تاکسی 2022

فورد این COVID-19 همه گیر ایجاد شده است مشکلات زیادی را برای صنعت خودرو و گسترش به فورد خود

توسط DOSTEMANSALAM در 10 اردیبهشت 1399
Ford and Argo test a self-driving Fusion in Detroit
فورد

این COVID-19 همه گیر ایجاد شده است مشکلات زیادی را برای صنعت خودرو و گسترش به فورد خود رانندگی تاکسی. در حالی که بحث در مورد آن درآمد سه ماهه شرکت نشان داد که خود را مستقل خدمات خودرو به تعویق افتاده اند از 2021 2022. در بیانیه ای به TechCrunchآن گفت که نیاز به "ارزیابی" اثر COVID-19 در رفتار مشتری و به طور بالقوه تغییر استراتژی خود را. همچنین می خواستم برای ارائه در آینده کاربران "آرامش ذهن" که دانستن آنها و بسته های خود را امن خواهد بود.

فورد COO جیم فارلی هشدار داد در طول درآمد تماس بگیرید که همه گیر می تواند تاثیر جامعه برای "سالهای زیادی را به آمده است:" با مردم به دنبال راه های بیشتری برای جلوگیری از غیر ضروری تماس انسان. مدیر اجرایی جیم هاکت ذکر آنچه اتفاق افتاده است در چین به عنوان یک نمونه اشاره کرد که یک سوم از فروش خودرو به نقل آنلاین به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. تغییرات اساسی مانند این می تواند خار تصویب بدون راننده تاکسی و پیک, اما همچنین می تواند نیاز به تنظیمات به همه چیز از ظرفیت به دخالت انسان است.

برخی از چیزهایی که باقی خواهد ماند در مسیر. VW وعده داده شده $2.6 میلیارد دلار سرمایه گذاری در آرگو AI شرکت فورد در حال توسعه را به خود رانندگی پلت فرم است که هنوز هم در حال حرکت رو به جلو است. همکاران پشت این فن آوری هنوز پردازنده — آن را فقط یک سوال از تصدیق این واقعیت جدید.

در این مقاله: فورد خودمختار خود رانندگی اتومبیل خود رانندگی Covid-19, coronavirus robotaxi آرگو آرگو هوش مصنوعی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب