Fauci و دیگر کارشناسان طرح Covid-19 واکسن استراتژی

SARS-CoV-2 (نشان داده شده در پرتقال) به عنوان دیده می شود از طریق یک ميکروسکوپ الکترونی. تصویر: NIAIDدانشمندان

توسط DOSTEMANSALAM در 23 اردیبهشت 1399
SARS-CoV-2 (shown in orange) as seen through a scanning electron microscope.
SARS-CoV-2 (نشان داده شده در پرتقال) به عنوان دیده می شود از طریق یک ميکروسکوپ الکترونی.
تصویر: NIAID

دانشمندان در سراسر جهان در حال تلاش برای توسعه یک covid-19 واکسن. به عنوان یک استراتژی پیشنهادی می تواند به طور چشمگیری بهبود این در حال حاضر بی ربط فرایند اجازه می دهد برای شتاب توسعه واکسن های متعدد در یک بار.

تبلیغات

"برای بازگشت به ظاهر قبلی نرمال توسعه SARS-CoV-2 واکسن یک ضرورت مطلق است" اعلام نویسندگان علم از دیدگاه منتشر شده امروز. "برای رسیدن به این هدف تمام منابع در بخش عمومی و خصوصی و خیریه بخش نیاز به شرکت در یک استراتژیک شیوه ای است."

متوجه آنها می گویند "واکسن" جمع. که عمدی و یک جزء کلیدی از خود پیشنهاد رویکرد هماهنگ به covid-19 واکسن تحقیق و توسعه است.

تبلیغات

"ما می خواهیم برای دیدن متعدد موفق واکسن و واکسن سیستم عامل ملاقات جهانی نیاز به immunizing میلیاردها بزرگسالان [و] کودکان و بازسازی اقتصادی و بهداشتی به جمعیت گفت:" لری کوری یک نویسنده جدید کاغذ و یک عضو از فرد هاچینسون مرکز تحقیقات سرطان در آزادی مطبوعات.

کوری همکاران شامل فرانسیس کالینز از موسسه ملی بهداشت و Anthony Fauci و جان Mascola هر دو از موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

بیش از 120 کانديد واکسنs در حال حاضر در حال توسعه در سراسر جهان با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. این تلاش requires بسیاری از مردم وقت و پول. متاسفانه این تلاش ها نیز ممکن است شامل بسیاری از رفع اشکالات و تلف تلاش های فقیر روش تحقیق و unsanctioned یا اثبات نشده تست شیوه های.

دستورالعمل جدید به معنای کمک در این زمینه. آنها توصیف یک چند وجهی و بسیار هماهنگ و رویکرد منطقی به covid-19 واکسن توسعه است. این طرح به معنای برای کمک به همکاران در دولت و دانشگاه و بخش خصوصی مدیریت مجموعهای از یافته های جدید از جمله چند مسیر توسعه در حال اجرا به صورت موازی. این شامل یک هماهنگ و مشارکتی رویکرد به توسعه واکسن محاکمه و در نهایت تولید و توزیع با توجه به نویسندگان.

تبلیغات

"تحقیق و توسعه از COVID-19 واکسن نیاز به خلاقیت و همکاری و تعهد برای نجات به عنوان بسیاری از زندگی که ممکن است به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم" گفت: Corey. "علاوه بر دانشمندان و کارشناسان بهداشت و ما نیاز به کمک صنعت و جوامع آسیب دیده در سراسر کشور را به شرکت در مقیاس بزرگ آزمایش های بالقوه COVID واکسن."

که واکسن های متعدد ممکن است مورد نیاز برای محافظت از مردم از SARS-CoV-2, این ویروس است که باعث covid-19, یک جدی وحی. آنهنوز هم در اوایل روز است اما دانشمندان هنوز نمی باید یک دسته شرکت در آنچه به منزله موثر و قوی پاسخ ایمنی در برابر covid-19 و یا چگونه برای رفتن در مورد واکسن محاکمه در یک شیوه ای است که بی خطر و موثر و کارآمد است.

تبلیغات

نوشتن در دیدگاه مقاله نویسندگان می گویند آزمایش برای چندین نامزد واکسن می تواند در موازی اتفاق می افتد و تولید انتقادی اطلاعات مهم در مورد ایمنی و اثر بخشی. این به نوبه خود—امیدوارم—منجر به سریع بار چرخش برای صدور مجوز و توزیع انتخاب شده واکسن. ایمنی بدیهی است که کلید به عنوان واکسن می تواند باعث واکنش های آلرژیک خطرناک و یا حتی آینده عفونت شدید تر است. آزمایش بر روی حیوانات غیرانسان می تواند کمک کند تا در این راستا با توجه به نویسندگان.

برای هماهنگ کردن چند خط از واکسن توسعه و نویسندگان می گویند تیم های تحقیقاتی باید به اشتراک گذاری داده های رسیدن به اجماع در مورد آنچه به منزله یک واکسن موثر, استخدام استاندارد تجهیزات آزمایشگاه اتخاذ مشترک طراحی معماری برای آزمایش های بالینی و تمام کار با NIH را داده ایمنی و نظارت بر هیئت مدیره برای نظارت.

تبلیغات

برای کمک به هماهنگ کردن این همهنویسنده با اشاره به راه اندازی برنامه ای به نام شتاب COVID-19 مداخلات درمانی و واکسنو یا ACTIV که پیشگام شد NIH. این مشترک برنامه کار خواهد کرد با نهادهای دولتی, دانشگاه, صنعت, صنعت و بشردوستانه افراد و سازمان ها کمک به مطمئن شوید که آنها در همان صفحه در مورد طرح آزمایش داده sharنشستند و به همین ترتیب. ACTIV در حال حاضر با همکاری سازمان غذا و دارو, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری سازمان بهداشت جهانی و پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت در میان بسیاری دیگر از عمومی و خصوصی سازمان ها.

تبلیغات

نکته مهم دیدگاه جدید, آدرس, امکان استقرار چالش محاکمه که در آن جوان داوطلب سالم تجویز می شود امیدوار کننده واکسن و سپس عمدا در معرض SARS-CoV-2. یک سیاست فروم مقاله منتشر شده در هفته گذشته در علوم به تصویب آزمایشی برای چنین محاکمه با رزرو و شرایط. به همین ترتیب نویسندگان این دیدگاه جدید را در نظر بگیرید این امکان, اما آنها نیز مردد آنها به عنوان توضیح:

...این رویکرد دارای کاستی با توجه به پاتوفیزیولوژی و ایمنی. اگر چه خطر ابتلا به بیماری شدید یا مرگ در افراد سالم از COVID-19 بسیار کم است و صفر نیست و ما هنوز ثابت کرده اند درمان موثر برای COVID-19 امداد و نجات به داوطلبان با عوارض ناشی از چنین یک چالش است. این احتمال وجود دارد که یک SARS-CoV-2 چالش فشار را, طراحی شده توسط, علت بیماری خفیف در بسیاری از داوطلبان و در نتیجه ممکن است [تکرار] ريوی و پاتوفیزیولوژی دیده می شود در بعضی از بیماران. علاوه بر این بخشی خودکارآمدی در افراد سالم پیش بینی نیست شبیه اثربخشی در میان افراد مسن با عمده cofactors مرتبط با COVID-19 بیماری و نه آن را اثبات کاهش توانايی انتقال به عمده حساسيت قرار گرفتند. آیا چنین آزمایش ممکن است شایسته پیگیری و یا خواهد تاثیر مفید بر روی جدول زمانی برای توسعه واکسن نیاز به بررسی دقیق ارزیابی توسط پانل مستقل از ethicists بالینی trialists و کارشناسان در توسعه واکسن.

تبلیغات

واضح است که با استفاده از عمدی عفونت برای تست واکسن چیزی است که نیاز به توان نمیفهمد اما آن را نمی خواهد بود آسان با توجه به نظرات متفاوت در این زمینه است.

در نهایت اما بسیار مهم وجود دارد به سمت تولید واکسن معادله را در نظر بگیرید. اختراع و آزمایش های متعدد covid-19 واکسن بدیهی است که یک مانع بزرگاما تولید انبوه و توزیع معرفی یکی دیگر از مجموعه ای از چالش ها در دسترس نباشد.

تبلیغات

واکسن برابر نیستند وقتی که می آید به توسعه نیاز به متغیر سطح از هزینه تجهیزات و منابع و زمان برای تولید. دانشمندان هنوز نمی دانند که ماهیت یک آینده نگر covid-19 واکسن اما نویسندگان این مقاله می گویند آن را هنوز هم مهم است برای برنامه ریزی. به این منظور آنها خواستار ذینفعان مربوطه (عمومی و خصوصی) به صندوق مورد نیاز biomanufacturing زیرساخت و فعالانه شناسایی موانع به توزیع مانند هزینه های زنجیره تامین و لجستیک.

هر چه زودتر ما واکسن و یا مجموعه ای از واکسن بهتر است, اما آن را به وضوح خواهید را به زمان. امیدوارم کسانی که با قدرت به انجام این کار خواهد شد توجه را از این استراتژی هماهنگ و رسیدن به خط پایان هر چه زودتر به جای بعد.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب